مرکز تماس 021 910 910 17

روش برطرف کردن مشکلات رایج اندروید

چند راه حل برای حل مشکلات اندروید:

تلفن های هوشمند دارای قابلیت های زیادی بوده که خیلی از کاربران را به سوی خود جذب خواهند کرد این روزها کار کردن با تلفن های هوشمند قسمتی از زندگی مردم شده و بعضی اوقات بدون آن ها مردم نمی توانند کارهای روزانه خودشان را انجام دهند. در کنار فواید و قابلیت های گوناگون این نکته را توجه داشته باشید که این تلفن های هوشمند امکان دارد گاهی اوقات دارای کمبود سرعت در کارکرد مواجه شده و برای برقراری ارتباط و روشن و خاموش کردن اشکال داشته باشند.این مسائل سبب شده در استفاده از آن ها با مشکل روبرو شوید. باما همراه باشید تا در ادامه روش برطرف کردن مشکلات رایج اندروید ارائه نماییم.

محافظت کردن از باتری:

در ابتدا که گوشی های هوشمند به بازار وارد شد کسی با باتری آن مشکلی نداشت ولی الان به دلیل بزرگی صفحه نمایش این دستگاه ها و افزودن قابلیت هایی مثل مکان یابی و …. اشکال باتری و شارژ شدن آن ها به یکی از اشکالات مهم تبدیل شده است روش آسان برای صرفه جویی کردن در میزان انرژی باتری و افزایش مدت استفاده از تلفن های هوشمند اعمال کردن روشنایی صفحه نمایش و ویژگی های مکان یابی می باشد.

برای این کار به تنظیمات رفته و در قسمت location ویژگی battery saving mode را فعال نمایید.پس از آن به قسمت تنظیمات صفحه نمایش بروید و علاوه بر غیر فعال کردن ویژگی auto-brightness تلاش کنید نور صفحه نمایش از پنجاه درصد کمتر شده و یا هر میزان دیگری که به نظرتان محتوای صفحه قابل مشاهده بود تنظیم نمایید.

مانع از یخ زدن:

یکی دیگر از مساولی که در اندروید بوجود می آید پر شدن حافظه دستگاه بوده و کم شدن سرعت در کارکرد نرم افزارها و در بعضی شرایط هم یخ زدن محیط کاربری از مسائلی بوده که خیلی از مردم با آن روبرو هستند برای برطرف کردن این مساله باید به نکته های متفاوتی توجه نمایید.

نرم افزار و تصاویری را که استفاده ای ندارند را از روی تلفن خود پاک نموده و یا به سرویس های ابری منتقل سازید.علاوه بر این می توانید آن ها را به کارت حافظه SD وصل شده به دستگاه منتقل سازید.

-حافظه کش نرم افزارها را حذف کرده و از تصاویر زنده خیلی کمی استفاده نمایید برای پاک کردن کش نرم افزارها بعد از مراجعهخ کردن به تنظیمات روی APPS بزنید و در آخر هم بعد از فشار دادن در روی اسم برنامه خودتان Clear cache را انتخاب نمایید می توانید از برنامه های دیگر هم که به صورت خودکار این کار را انجام داده استفاده نمایید.

برطرف کردن مشکلات رایج اندروید، قطع شدن وایرلس گوشی اندورید:

اگر در زمان استفاده کردن از وایرلس،شبکه سیم کارت و بلوتوث با اشکال روبرو شدید بهتر است حالت پرواز را برای سی ثانیه فعال نموده و بعد آن را غیر فعال نمایید این کار در خیلی از موارد مسائلی که ذکر شد را برطرف نموده و قادر هستید به آسانی ویژگی مورد نظر را استفاده نمایید.اگر مسئله با کار بالا برطرف نگردید تنظیم های بلوتوث یا شبکه اینترنت را پاک کرده و آن را دوباره وارد نمایید.

برطرف کردن مشکلات رایج اندروید ، ارسال پیام ها:

پیام هایی که ارسال نشده اند از دیگر مسائلی بوده که زمان تبادل پیام در اینترنت می بینید در صورتی که این مشکل به وجود امد باید ارتباط اینترنت WIFI یا سیم کارتتان را کنترل نموده و از قسمت ارسال دوباره استفاده کنید در صورتی که مسئله رفع نشد می توانید دستگاه را ریستارت نموده و یا اپلیکیشن پیام رسان خود را تغییر دهید.

برطرف کردن مشکلات رایج اندروید، تعریف کاربر در اندروید:

اشکال در زمان هماهنگ کردن اطلاعات از دیگر مسائلی بوده که تلفن های هوشمند با آن روبرو بوده و در این وضعیت باید موارد گوناگونی را چک نمایید این موارد شامل:

مطمئن شدن از متصل شدن به اینترنت

مطمئن شدن از دسترسی به سرویس مورد نظرتان برای هماهنگ کردن اطلاعاتی مثل گوگل یا دراپ بکس

کنترل کردن رمزی که وارد شده است

موارد گفته شده از جمله مشکلات پرکاربرد در اندروید بود که راه حل برای رفع چند مشکل اندروید در این مطلب بیان کردیم.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان