مرکز تماس 021 910 910 17

افزایش صدای گوشی

 افزایش صدای گوشی : اندروید یکی از سیستم های معروف تلفن های هوشمند و تبلت بوده و دارای قابلیت های کنترلی سفارشی زیادی برای شما دارد صدا هم یکی از گزینه های اصلی بوده که در روی کیفیت هر گوشی هوشمند تاثیر زیادی دارد.

کسانی که از اندروید استفاده می کنند معمولا با مشکل در کیفیت کم صدا روبرو بوده و همیشه به دنبال روش هایی برای تقویت آن می باشند.به همین خاطر می خواهیم نرم افزارهایی را به شما پیشنهاد کرده که قادر است تاثیر زیادی در روی کیفیت و مقدار صدای پخش شده از اسپیکر فراهم نماید.شما توسط این برنامه ها می توانید صدای تلفن اندروید خودتان را به میزان زیادی بدون پایین آمدن کیفیت زیاد نمایید.

نرم افزارهای زیادی برای افزایش صدا در گوشی هوشمند وجود دارد در این مطلب به شرح چند مورد از بهترین های آنها می پردازیم.

نرم افزار Equalizer برای افزایش صدای گوشی :

این نرم افزار یکی از گزینه های خیلی خوب برای تقویت صدا می باشد در اصل این برنامه صدای بیشتری را برای تلفن اندروید شما فراهم کرده است علاوه بر این می توانید توسط دکمه های لغزنده ای که در این اپلیکیشن وجود داشته نویز و اعوجاج را از صدا پاک کنید و تنظیم های مورد نظرتان را به آسانی اعمال نمایید.لازم به ذکر است این اپلیکیشن دارای رابط کاربری خوبی بوده و کار کردن با آن هم خیلی بی دردسر و راحت می باشد.

علاوه بر نکاتی که ذکر شد با این اپلیکیشن قادر هستید یازده نوع صدایی که از قبل تعیین شده را برای ارتقا دادن صدای تلفن همراه خودتان انتخاب نمایید این نرم افزار تا الان مجانی بوده و اگر آن را به نسخه پولی به روز رسانی نمایید می توانید که خودتان هم صدای تنظیم شده ای را به صدای پیش فرض این نرم افزار بیفزایید.

برای فعال کردن و تقویت صدای Sound Amplifier باید در روی دکمه Power که در بالای نرم افزار و بخش راست قرار داشته ضربه زده و علاوه بر این گزینه Bass Boost هم یک گزینه فوق العاده برای تقویت کردن صدای هدفون به شمار می رود ولی امکان دارد محدودیت هایی در روی اسپیکر تلفن همراه شما داشته باشد.

یکی از نرم افزارهای افزایش صدای گوشی نرم افزار Poweramp می باشد  :

توصیه دیگر ما برای بهبود یافتن کیفیت صدا و زیاد شدن صدای تلفن همراهتان استفاده از نرم افزار Poweramp   برای پلیر در روی تبلت یا گوشی می باشد این نرم افزار تنظیم های زیادی برای کنترل کردن و تنظیم صدا در وضعیت های متفاوت داشته که با ترفندهای صوتی سبب تقویت شدن صدای باس خواهد شد.

علاوه بر این نرم افزار +Equalizer برای شما پنج باند با EQ ارائه نموده و سبب تقویت شدن صدای تلفن همراه شما خواهد شد و علاوه بر این اجازه کنترل صدا و تنظیم را خواهد داد و البته مجانی هم است در صورتی که Poweramp به شما ارائه 10 تا EQ را خواهد داد اما برای استفاده از همه قابلیت های آن حتما باید از یک نسخه پولی استفاده نموده که البته نسخه کامل آن را قادر هستید از سایت های ایرانی دریافت نمایید.

نرم افزار Viper4Android:

این نرم افزار دارای محبوبین زیادی بوده که خیلی از مردم برای داشتن آن گوشی اندرویدی خود را روت می کنند در این نرم افزار قابلیت های زیادی برای ایجاد کردن تغییرها در خروجی اسپیکر،بلوتوق،هدفون،داک و یو اس بی ارائه خواهد شد.

در این اپلیکیشن قادر هستید مدل هدفون خودتان را پیدا نموده تا بهترین تنظیمات صوتی که به آن مربوط است را اعمال نمایید علاوه بر این انواع افکت های صوتی مثل کلاریفای، Surround و صدای دالبی هم در این نرم افزار فعال و تنظیم خواهد شد.

در بخش تنظیم های خروجی اسپیکر هم گزینه های زیادی برای افزایش یافتن حجم صدا با حفظ کردن کیفیت داده خواهد شد علاوه بر این با داشتن گزینه Speaker Optimization یک سری از تغییرهای صوتی برای دسترسی شما به کیفیت صدای عالی اسپیکر اعمال خواهد کرد.

داشتن اکولایزر فوق العاده هم یکی دیگر از قابلیت های مثبت این اپلیکیشن بوده که با داشتن آن می توانید به کیفیت عالی صدا تلفن های هوشمند دسترسی پیدا کنید این قابلیت به شما داده شده تا بتوانید پس از ایجاد کردن تغییرهای دلخواه خودتان بتوانید آن ها را به صورت فایل ذخیره نمایید.

نرم افزار Volume Booster:

توسط این اپلیکیشن می توانید صدای تلفن همراه خودتان را به میزان زیادی بدون پایین آمدن کیفیت آن زیاد کنید علاوه بر این این برنامه برای اجرا شده به روت نیاز نداشته که یکی دیگر از قابلیت های آن به شمار می رود توسط این نرم افزار می توانید به آسانی درجه صدای بخش های گوناگون تلفن همراه خودتان را مثل تماس های ورودی و خروجی،اس ام اس ها ،موزیک و ویدیو و سیستم عامل را تنظیم نمایید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان