مرکز تماس 021 910 910 17

ویژگی های گوشی موبایل در آینده

ویژگی های گوشی موبایل در آینده

تکنولوژی به صورت روزانه در حال پیشرفت است و هیچ پیشرفت ها در همه زمینه ها خودشان را با شکل و شمایل عجیبی نشان می دهند و هر روزه ایده هایی به وجود می آیند که شاید تا چند سال پیش غیر ممکن و خنده دار به حساب می آمدند این ایده ها و پیشرفت ها همه در جهت آسان تر کردن زندگی بشر ایجاد می شوند و انصافا هم که ایده ای بسیار خوبی هستند و همه این ها را باید مدیون پیشرفت های بسیار خوب و ایده آل تکنولوژی بدانیم. اما این تغییرات بسیار زیاد و گاها عجیب در زمینه گوشی های هوشمند هم اعمال خواهند شد وچه بسا که تغییراتی بسیار عالی باشند که آینده تلفن های هوشمند را به طور کلی عوض کنند و این گوشی ها را وارد دوره جدیدی بکنند. در این مقاله تصمیم گرفته ایم که این تغییراتی را که در آینده ای شاید نزدیک بر روی گوشی های هوشمند اعمال خواهند شد و ویژگی های گوشی موبایل در آینده را با شما بررسی کنیم برخی از این تغییرات و ایده ها در حال حاضر هم توسط سازندگان در حال بررسی می باشند در صورت گذشتن از مراحل آزمون و خطا بر روی گوشی های آن ها اعمال شوند.

این تغییرات بسیار خوب و گاها عجیب را به همراه شما بررسی خواهیم کرد. با کیهان بازار همراه باشید.

ویژگی های گوشی موبایل در آینده ویژگی های گوشی موبایل در آینده ویژگی های گوشی موبایل در آینده ویژگی های گوشی موبایل در آینده

با ذهنتان گوشی هوشمند را کنترل کنید

اگر به دنیای فیلم و فیلم ساز علاقه مند هستید قطعا در برخی فیلم های علمی تخیلی مشاهده کرده اید که برخی با ذهن خودشان کنترل اشیا مختلف را در اختیار می گیرند و آن ها را به طور کامل در کنترل خود در می آورند. شاید در گذشته باور این ایده بسیار سخت به نظر می رسید و انسان ها نمی توانستند این مورد را باور کنند اما با پیشرفت هایی که در ظی این سال های اخیر در زمینه تکنولوژی داشته ایم این مورد دیگر زیاد دور از ذهن نمی باشد و بعید نیست که در آینده ای نزدیک این ایده عملی شود و شما در خیابان افرادی را ببینید که با ذهنشان گوشی هوشمند خود را کنترل می کنند.

با این تفاسیر پیش بینی شده است که در آینده ای نزدیک گوشی های هوشمند به سادگی توسط ذهن کنترل می شوند و شما می توانید بدون نیاز به دست هایتان با گوشی هوشمند خود کار کنید و یا اقدام به برقراری تماس بکنید. در حال حاضر که شما مشغول خواندن این مقاله هستید. سیری اپل، گوگل اسیستنت و بیکسبی سامسونگ امکاناتی را فراهم آورده اند کهامکان کنترل صوتی برای بشر فراهم آمده است اما از آن جایی که تکنولوژی دائما در حال پیشرفت می باشد ما باز هم در این زمینه از این مورد جلوتر خواهیم رفت و به جایی خواهیم رسید که فقط با کمی فکر کردن عکس های خود را آن گونه که می خواهیم می توانیم که ادیت کنیم یا موزیک ویدئو مورد علاقه خود را با ذهن خود پخش کنیم و لذت بسیار زیادی ببریم.

این مطلب هم شاید برای شما جالب باشد که بدانید دانشمندان دانشگاه MIT یک نوع تکنولوژی را برای کار کردن در نظر گرفته اند که به وسیله آن برقرای ارتباط با دستگاه از طریق افکار کاملا عملی می کند. این پروژه باعث شده است که دانشمندان امیدوار شوند که در آینده ای نزدیک شرایطی را فراهم آورند که بدون نیاز به نصب وسیله ای خاص بر روی سر انسان بتواند که افکار خود را به فرمان دادن به کار گیرد.

این ایده به این معنا می باشد که شما به وسیله افکارتان هر نوع وسیله هوشمندی را که دوست داشته باشید می توانید کنترل کنید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. باید در آینده ای نزدیک منتظر عملی شده این ایده باشیم پس اگر متوجه شدید که شخصی در خیابان قدم می زند و بدون استفاده از دست هایش گوشی هوشمند خود را کنترل می کند زیاد تعجب نکنید چرا که در آیند های نزدیک تر ایده های بسیار عجیب تری خواهید دید پس بهتر است به این ها عادت کنید.

با تمام شدن شارژ گوشی خداحافظی کنید

تمام شدن شارژ باتری گوشی هوشمند یکی از مشکلات بسیار بزرگی است که همه ما دست کم چندین بار با آن مواجه شده ایم. این پدیده می تواند که در مواقع ضروری بسیار مشکل ساز باشد و شخص را بسیار عصبانی کند اما در این مورد هم خبرهای بسیار خوبی به گوش می رسد و در آیند های نه چندان دور دیگر نگرانی بابت تمام شدن شارژ باتری گوشی خود نخواهیم داشت و با خیالی آسوده گوشی هوشمند خود را با خود به همه جا خواهیم برد.

تغییر و تحولاتی که در آینده نزدیک به وجود خواهند آمد به احتمال بسیار زیاد به گونه ای خواهند بود که دیگر هیچ نیازی به پاور بانک ها نخواهد بود و باید کم کم با آن ها خداحافظی کنیم. در حال حاضر اگر شارژ یک گوشی هوشمند تمام شود و شما به پریز برق دسترسی نداشته باشید پاور بانک ها بهترین گزینه هستند اما خب به هر حال طولانی ترین زمانی که یک گوشی هوشمند می تواند شارژ خود را نگه دارد 48 ساعت است و حتی در مورد برخی گوشی ها مانند A50 که به نگه داشتن شارژ با زمان طولانی تر معروف هستند.

باز هم چیزی بیش از 48 ساعت انتظار نمی رود اما با تغییراتی که در آینده اعمال خواهند شد این مشکل به طور کامل حل خواهد شد و دیگر گوشی های هوشمند خود را با خیال آسوده تر با خود به بیرون خواهید برد. شاید شرایط به گونه ای باشد که شارژر ها از فواصل دور هم بتوانند که گوشی های هوشمند را شارژ کنند یا اینکه دکل هایی مانند دکل های مخابراتی به وجود بیایند که صرفا برای شارژ گوشی ها باشند و کاربران بتوانند که از فاصله دور به وسیله این دکل ها گوشی های هوشمند خود را شارژ کنند به همین دلیل خواهد بود که دیگر نه نیازی به شارژر خواهیم داشت و نه نیازی به پاور بانک. این مورد بسیار حیاتی را هم باید مدیون پیشرفت های بسیار خوب در زمینه تکنولوژی بدانیم.

گوشی های آینده کش می آیند

فرض کنید که یک خمیر را در دستان خود گرفته اید و از هر دو طرف آن را می کشید، می بینید که این خمیر کش خواهد آمد در آینده ای که شاید زیاد هم دور نباشد گوشی های هوشمند به این شکل و مانند همان خمیر کش خواهند آمد و شما می توانید که اندازه آن را برای خودتان تنظیم کنید این گوشی ها کاملا ارتجاعی خواهند بود و به خوبی می توانند که در مواقع ضروری با کش آمدن کاربرا را به وجد بیاورند.

این دقیقا به این معنا است که شما می توانید گوشی هوشمند خود را در ابعاد مختلف تنظیم کنید و آن را مطابق سلیقه خود کوچک یا بزرگ کنید و به طور کلی آن را مانند یک خمیر به هر شکل و اندازه ای که دوست داشتید در می آورید و قطعا از دادن شکل مورد علاقه خود به گوشی هوشمندتان لذت فراوانی خواهید برد با همه این بلاهایی که بر سر گوشی هوشمند خود می آورید این گوشی هرگز دچار خرابی نخواهد شد و خیال کاربر از داشتن یک گوشی بسیار خوب و قابل اطمینان راحت خواهد بود.

این نوع فناوری که برای شما گفتیم در حال حاضر در دست بررسی می باشد و شرکت های بزرگ و معتبری که گوشی های بسیار خوب و ارزنده ای را هم به بازار عرضه کرده اند و بسیار محبوب می باشند در تلاش هستند تا هر چه سریع تر نسبت به شرکت های دیگر در این زمینه این نوع تکنولوژی را پیاده کنند به عنوان مثال هواوی و سامسونگ شرکت های بسیار بزرگ و محبوبی هستند که این تکنولوژی بسیار عالی را در دستور کار خود قرار داده اند.

پس در آینده ای نزدیک شما وقتی که قصد دارید ویدئو مورد علاقه خود را بر روی گوشی هوشمند خود تماشا کنید می توانید که اندازه آن را هم تنظیم کنید و با کیفیت بسیار بالاتری آن را تماشا کنید و بلافاصله پس از تماشای ویدئو دوباره گوشی را به اندازه استاندارد خود برگردانید و آن را درون جیب خود قرار دهید. البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که این گوشی ها تا یک اندازه مشخص قابلیت ارتجاعی دارند چرا که گوشی هوشمند در حال کش آمدن باید توانایی این را داشته باشد که اجزایش هم کش بیایند و این اجزا تا حد مشخصی می توانند که کش بیایند.

 یک از ویژگی های گوشی موبایل در آینده این است که رنگ گوشی خود را به دلخواه عوض خواهید کرد.

گوشی های هوشمندی که این روزها در بازار وجود دارند و به طور کلی همه گوشی های هوشمندی که تا به حال عرضه شده اند دارای یک رنگ خاص می باشند و این گوشی ها با توجه به رنگ هایی که دارند قیمت هایمختلفی هم دارند و گاها برخی رنگ ها گران تر از دیگر رنگ ها می باشند. در این زمان اگر شخصی از رنگ گوشی خود راضی نباشد باید اقدام به خرید یک قاب با رنگ دلخواه خود بکند تا شاید بتواند تا حدودی گوشی خود را دارای آن رنگ مورد علاقه خود بکند. البته برخی گوشی ها هم وجود داشته اند که با عوض کردن رنگ قاب آن ها توسط کاربر، دارای یک صفحه نمایش بسیار زیبا با همان رنگ می شدند که در نوع خود بسیار جالب و زیبا بودند.

این تغییر رنگ ها و این نوع کارها به طور کلی زمان زیادی دوام نمی آورند چرا که در آینده ای که زیاد هم دور به نظر نمی رسد قرار است نوعی پنل های ال ای دی در قسمت پشتی گوشی قرار بگیرند که به طور کلی دست کاربر را برای انتخاب رنگ مورد علاقه باز خواهند گذاشت و کاربر می تواند که گوشی را با رنگی که دوست دارد در دست بگیرد. به طور مثال اگر کاربر در یک دوره دوست داشت که رنگ گوشی اش قرمز باشد می تواند که آن را انتخاب کند و پس از مدتی اگر به آرامش بیشتری نیاز داشت می تواند که رنگ آبی را برای گوشی خود انتخاب کند.

این ویژگی باعث می شود که کاربر بتواند تا حدود بسیار زیادی گوشی هوشمند خود را شخصی سازی بکند و لذت بسیار زیادی در این زمینه نصیب او شود چرا که کاربران بسیار زیادی وجود دارد که به شخصی سازی گوشی هوشمند خود بسیار علاقه دارند. این تکنولوژی فعلا برای گوشی های موبایل در دست بررسی می باشد اما شاید یک روز برای انتخاب رنگ لباس و یا کفشمان هم بتوانیم که از این تکنولوژی استفاده کنیم و اگر اینگونه شود تصور کنید که چه دنیای رنگارنگ زیبایی خواهیم داشت.

اولد و جوهر الکتریکی درون یک قاب

تفاوت اولد و جوهر الکتریکی فقط در جایی خواهید فهمید که پای مطالعه کتاب و  یا تماشای یک فیلم در میان باشد در این مواقع این تفاوت ها را به طور کامل درک خواهید کرد؛ این در حالی است که برای تماشا کردن فیلم اولد به طور قطعی بهترین گزینه خواهد بود و چیزی بهتر از آن در این زمینه یافت نخواهید کرد، جوهر الکترونیکی مطالعه کتاب مورد علاقه شما را بر روی گوشی و تبلت را تا حد قابل توجهی آسان تر خواهد کرد و فشار را به کمترین میزان به چشم ها خواهد آورد و به طور کلی در این زمینه عملکرد بسیار خوبی دارد؛ دقیقا مانند کاری که کتابخوان‌های آمازون آن را انجام می دهند و باید گفت که این کار کاملا درست به نظر می رسد.

پیش بینی‌های که برای دنیای تکنولوژی انجام شده است حاکی از این می باشند که در آینده ای نزدیک دیگر لازم نخواهد بود برای مطالعه کتاب سراغ کتابخوان بروید و یا برای تماشای فیلم سراغ گوشی خود بروید؛ بلکه می توانید هر دوی این کارها را به وسیله یک گوشی هوشمند انجام می دهید و تنها با یک کلیک ساده این توانایی را دارید که وضعیت گوشی خود را از اولد به جوهر الکترونیکی ویا حتی برعکس انجام دهید. به این ترتیب یک گوشی مانند سامسونگ a20  با مشخصات منحصر به فرد که امکان تماشا کردن فیلم را برای کاربر به عمل می آورد، بدون هیچ تغییری در زمینه قیمت به یک گوشی کتابخوان هم تبدیل خواهد شد که مطالعه کردن را ساده تر از قبل خواهد کرد.

در اینجا یک سری از موارد ویژگی های گوشی موبایل در آینده را بیان کردیم

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان