مرکز تماس 021 910 910 17

کاربردی ترین برنامه های رایگان IOS

این برنامه ها کاربردی ترین برنامه های IOS هستند

در این مقاله تصمیم گرفته ایم که کاربردی ترین برنامه های IOS را که باید بر روی هر گوشی که دارای این سیستم عامل می باشد،نصب شده باشند برای شما معرفی کنیم. این برنامه ها همگی جز بهترین و ضرورری ترین برنامه های این سیستم عامل می باشند که هر کدام به گونه ای برای گوشی مفید می باشند و نبود آن ها می تواند که به خوبی حس شود.

البته برنامه هایی که قصد داریم آن هارا برای شما معرفی کنیم همگی جز برنامه های رایگان می باشند و بدون شک برنامه هایی هم وجود دارند که بسیار محبوب هستند اما رایگان نیستند که ما آن ها را در یک مقاله دیگر برای شما معرفی خواهیم کرد فعلا در این مقاله تصمیم بر این است که کاربردی ترین برنامه های IOS که رایگان می باشند را برای شما معرفی کنیم. مثل همیشه با ما همراه باشید.

 

کاربردی ترین برنامه های IOS

هزاران برنامه در نرم افزار مارکت گوشی های اپل وجود دارد. شاید پیش خودتان فکر کنید که تعداد زیادی از این برنامه ها کاملا شناخته شده می باشند و دیگر نیازی به معرفی آنها نمی باشد. اما به هر حال در دنیای بسیار بزرگ برنامه ها، امکان فراموش شدن برخی برنامه های بسیار خوب و کاربردی دور از ذهن نمی باشد و بسیاری از افراد وجود دارند که گاها با بسیاری از برنامه های کاربردی آشنایی ندارند یا اینکه آن ها را کاملا فراموش کرده اند.

امروز تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا کاربردی ترین برنامه های رایگان این سیستم عامل بسیار محبوب را به شما معرفی نماییم. دلیل معرفی نمودن این برنامه های رایگان این می باشد که بسیاری از هموطنان عزیز به هر دلایلی امکان خرید برنامه های پولی را ندارند و در این مورد با مشکلات زیادی مواجه هستند اما این برنامه های رایگان را می توانند که به سادگی دانلود کرده و بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنند و از امکانات بسیار خوب آن ها استفاده لازم را ببرند.

قسمت اول  : مرورگر های اینترنتی

 Google Chrome :

برنامه ای بسیار مهم و محبوب که با داشتن آن به سادگی خواهید توانست که با مرورگر اصلی گوشی وداع کنید و دیگر از آن استفاده نکنید چرا که این مرورگر گاها مشکلات زیادی را برای کاربران به وجود می آورد. Google Chrome قابلیت متصل شدن به برنامه ی گوگل کروم در کامپیوتر شخصی شما، و یا جابجا نمودن دو طرفه ی اطلاعات مختلف شما  از جمله بوک مارک ها است. امکانات این برنامه ی محبوب و دوست داشتنی  بسیار زیاد و بی نظیر می باشند به گونه ای که بعد از نصب کردن آن بر روی گوشی هوشمند خو دیگر هرگز اقدام به پاک کردن آن نخواهید کرد .

کاربردی ترین برنامه های IOS

Alien Blue یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS  :

برنامه ای بسیار کاربردی با پشتیبانی عالی از سایت های بسیار معروفی مثل Askreddit. این برنامه برای آن دسته از افرادی که از وبسایت های انگلیسی زبان استفاده می برند و به موضوعات دسته بندی شده ی زیبا  و جالب علاقه مند می باشند بهترین انتخاب خواهد بود و می توانند که به خوبی از امکانات بسیار عالی آن استفاده کنند. این برنامه کاربردی هم یکی دیگر از بهترین برنامه های این مقاله می باشد که هر کاربری می تواند به سادگی با آن ارتباط برقرار کند و از محیط جالب آن استفاده لازم را ببرد.

StumbleUpon  :

یک برنامه مرورگر بسیار کاربردی و محبوب که دارای امکانات بسیار خوبی است و به طور کلی کارایی بسیار خوبی هم دارد. این برنامه می تواند که تعداد زیادی از مطالب مورد علاقه کاربر را از پیش طبقه بندی نماید و کاربر را در این زمینه به وجد بیاورد این ایده بسیار عالی می تواند که بسیار مورد توجه کاربر قرار بگیرد به عنوان مثال شما هر روز با باز کردن مرورگر خود مطالبی را مشاهده خواهید کرد که به آن ها علاقه زیادی دارد و معمولا آن ها را در اینترنت دنبال می کنید.

بعد از باز نمودن این برنامه ی جالب و گشت و گذار در آن هرگز گذر زمان را احساس نخواهید کرد به دلیل امکانات بسیار خوبی که دارد. فقط شما کافی است که مبحث مورد ظر خود را انتخاب نموده و جدیدترین و جالب ترین خبرهای مربوط با آن را دریافت نمایید. این برنامه هم برای آن دسته از کاربرانی که با زبان انگلیسی تا حدودی آشنایی دارند بهترین انتخاب ممکن می باشد اما کاربرانی هم که با زبان انگلیسی میانه ای ندارند هم می توانند که با این برنامه ارتباط برقرار کرده و از برخی امکانات بسیار خوب آن نهایت استفاده لازم را ببرند.

قسمت دوم  : برنامه های کاربردی

Speedtest :

یک برنامه ای بسیار محبوب و کاربردی که متعلق به وبسایت Speedtest.net می باشد این برنامه یکی از برنامه های بسیار ساده و محبوب می باشد . فقط کافی است که برنامه را باز نموده و دکمه ی شروع آن را لمس کنید. بعد از مدت کوتاهی تست نموده توسط برنامه شما خواهید توانست که اطلاعات جامعی را در مورد کانکشن اینترنت خود، سرعت آن و حتی پینگ آن به دست بیاورید.

اطلاعاتی که ارائه می شوند به وسیله این برنامه کاملا تصویری می باشند و به سادگی هم قابل درک می باشند. همچنین شما می توانید تست هایی که قبلا انجام داده اید را برای خودتان ذخیره کنید. از دلایل محبوبیت این برنامه بسیار عالی می تواند به محیط بسیار ساده و روان آن اشاره کرد این سادگی به گونه ای است که حتی مبتدی ترین کاربران هم می توانند که با برنامه ارتباط برقرار کرده و از امکانات بسیار خوب آن نهایت استفاده را ببرند.

USB Disk از کاربردی ترین برنامه های IOS :

شما با داشتن نسخه ی رایگان برنامه بسیار محبوب USB Disk Pro.  این توانایی را خواهید داشت که به حساب های Dropbox، Google Drive، Skydrive، Box و Ever Note دسترسی خواهید داشت و به طور کلی شما خواهید توانست که همه این برنامه ها را یک جا داشته باشید و از امکانات بسیار خوب آن ها استفاده لازم را ببرید. پس دیگر نیازی به نصب کردن هر کدام از این برنامه ها به شکل جداگانه ندارید.

یکی از قابلیت های بسیار عالی این برنامه بهره بردن از فضایی محلی برای ذخیره نمودن فایل ها از این سرویس ها می باشد. شما در این فضای محلی خواهید توانست که  هرکدام از فایل ها را قرار داده و سپس بدون نیاز به استفاده از اینترنت از آن ها استفاده نمایید. این قابلیت در سیستم عامل محدود IOS بسیار مهم و کاربردی است. فایل های ذخیره شده را می توان به کامپیوتر هم انتقال داد.

TinyScan  :

با استفاده از این برنامه بسیار عالی شما این توانایی را به دست می آورید که از صفحات کاغذ، مثل جزوه ها عکسبرداری کنید، و بعد خود برنامه افکت های جالبی را بر روی آن قرار می دهد. تصاویر در پایان مانند تصاویر اسکن شده به وسیله یک اسکنر با کیفیت به وجود خواهند آمد. TinyScan  به منظور تصویر برداری از جزوه های مختلف و تبدیل کردن آنها به یک جزوه ی PDF بسیار عالی کار می کند و می تواند که در این زمینه کاربر را به خوبی راضی کند. این برنامه هم با اینکه امکانات بسیار عالی و خاصی دارد اما از محیط بسیار ساده و روانی برخوردار است که هر کاربری می تواند به سادگی از همه قابلیت های آن استفاده لازم را ببرد.

Documents :

این برنامه بسیار عالی و کاربردی که جز محبوب ترین برنامه های رایگان سیستم عامل IOS هم می باشد به شما امکان ذخیره نمودن هر نوع فایلی، مثل فایل های MP3 موزیک یا عکس و حتی فایل های فشرده زیپ، به همراه قابلیت باز نمودن آنها را به طور کامل می دهد. به طور کلی مهم ترین کاری که با این برنامه می توان انجام داد باز نمودن فایل های فشرده زیپ و استفاده کامل از آنها می باشد.

این برنامه به خوبی این امکانات را به کاربران می دهد و به همین دلیل محبوب است اما شاید اصلی ترین دلیل محبوبیت این برنامه رایگان بودن آن است چرا که برنامه های زیادی وجود دارد که مانند این برنامه کارایی دارند اما آن ها رایگان نمی باشند و کاربران برای استفاده از آن ها باید هزینه هایی را پرداخت کنند.

 Dropbox  یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS:

برنامه ای که دیگر نیاز به معرفی ندارد و تقریبا همه کاربران با این برنامه محبوب و دوست داشتنی آشنایی دارند. این برنامه بسیار کاربردی به صورت کاملا رسمی به وسیله Dropbox برای استفاده کردن از فضای ابری معرفی شده است . تقریبا همه گوشی هایی که از سیستم عامل IOS برخوردار می باشند از این برنامه استفاده می کنند چرا که در میان کاربران به عنوان یک برنامه کاربری از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

 I downloader :

برنامه ای بسیار کاربردی و محبوب که به کاربران اجازه ی دانلود همه چیز را از دنیای وسیع اینترنت می دهد شما با این برنامه قادر خواهید بود که دانلود های خود را به خوبی مدیریت کرده و نگرانی بابت این مورد نداشته باشد این روزها به دلیل حجم زیادی اطلاعاتی مه ر اینترنت وجود دارد وجود این چنین برنامه بسیار خوبی برای هر گوشی لازم می باشد فقط کافی است آن را دانلود کرده و به صورت رایگان از همه امکانات بسیار خوب آن استفاده کنید.

I downloader البته یک نسخه پولی هم دارد که به کاربران این اجازه را می دهد که فایل های دانلود شده را به سادگی به کامپوتر شخصی خودشان منتقل کنند و یا اینکه اجازه دانلود فایل های به تعداد نامحدود را هم برای کاربران فراهم می آورد. نسخه پولی و رایگان این برنامه هر دو از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

Adobe Reader :

 یک برنامه بسیارعالی و کاربردی که برای باز نمودن فایل های PDF و خواندن مطالب آنها از آن استفاده می شود. این برنامه به شکل رسمی از طرف کمپانی Adobe برای این کار عرضه شده است. این برنامه بسیار روان است و برای کاربران قابلیت هایلایت نمودن متن همچنین نت برداری درهر صفحه را به خوبی فراهم می آورد. این برنامه را می توانید که به شکل تمام صفحه اجرا کنید و به خوبی مانند یک کتاب از مطالب داخل آن استفاده کنید. پس اگر سیستم عامل گوشی هوشمند شما IOS می باشد و به دنبال یک برنامه بسیار عالی و کاربردی برای خواندن فایل های PDF روی آن می گردید برای دانلود این برنامه لحظه ای درنگ نکنید.

کاربردی ترین برنامه های IOS

Currency  :

 یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS می باشد.این برنامه دقیقا برای تبدیل نمودن هر نوع واحد پولی به وجود آمده است. همچنین این برنامه قابلیت تغییر ارزش هر واحد به شکل دستی را هم دارد. کاربرانی که با ارز سر و کار دارند قطعا از این برنامه بسیار جالب و کاربردی استقبال خواهند کرد. این برنامه هم کاملا رایگان می باشد و شما می توانید با دانلود نمودن آن از تمام امکانات بسیار خوب آن استفاده لازم را ببرید.

Evernote یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS  :

برنامه ای بسیار عالی و کاربردی جهت نوشتن و ذخیره کردن انواع یادداشت هایی که توسط کاربر نوشته می شوند. یادداشت های کابر در این برنامه به خوبی ذخیره می شودند و هم چنین کاربران می توانند که این نوشته ها را با توجهبه امکاناتی که برنامه برای آن ها فراهم آورده است،دسته بندی کنند و آن ها را درون جدول هایی بسیار زیبا قرار دهند.

Readability :

 یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS می باشد. به وسیله این برنامه بسیار خوش ساخت و کاربردی این تواناییرا به دست می آوریم که متن هایی را که درون کامپیوتر مشاهده کرده ایم را به این برنامه تحویل دهیم تا آن ها را بعدا با تبلت یا گوشی خود بخوانیم. همین طور امکان ذخیره نمودن این متن های نوشته شده بر روی خود این برنامه هم در دستگاه هم موجود می باشد.

وقتی یک صفحه ی وب یا یک متن خاص را برای خواندن به این برنامه ارسال می کنیم، برنامه تبلیغات اضافه و یا فایل های عکس را به طور کامل از متن حذف نموده و فقط متن اصلی را به شکلی زیبا ما نشان خواهد داد. پس می توان گفت به وسیله این برنامه می توان محتوای وبسایت های شلوغ را به متن های ساده و راحتی برای خواندن تبدیل نمود. بعد از استفاده کردن از این برنامه ی بسیار عالی به امکانات بسیار عالی آن پی خواهید برد و به خوبی از آن ها استفاده خواهید کرد.

قسمت سوم : برنامه های گوگل

Google Search از کاربردی ترین برنامه های IOS :

برای استفاده کردن از سرویس های گوگل می توانید که از مرورگرهای مختلفی مانند Safari هم استفاده لازم را برد. اما استفاده کردن از این برنامه های رسمی دراکثر مواقع امکانات بیشتر و جالب تری را در اختیار کاربران قرار می دهد به همین دلیل از محبوبیت بالاتر هم برخوردار هستند. با استفاده کردن از برنامه ی کاربردی می توان با ارسال کردن صدایمان یا یک عکس خاص هم عملیات جستجو را انجام داد و نتایج بسیار خوبی هم گرفت.

فقط کافی است که با صدای بلند اعلام کنیم که چه چیزی را از اینترنت می خواهیم  یا اینکه عکسی از آن را به برنامه تحویل داده تا انواع مطالب مربوط به آن را به خوبی ما تحویل بدهد. این برنامه هم جز محبوب ترین برنامه ها در این زمینه می باشد که با توجه به رایگان بودنش امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد و هیچ محدودیتی خاصی در هیچ زمینه ای ندارد.

Google Translate:

یک برنامه ی کامل و بسیار کاربردی برای آن دسته از کاربرانی که اهل مطالعه هستند. چه دانش آموز باشید یا دانشجو. این برنامه ی عالی یک دیکشنری کامل بین المللی کامل و البته آنلاین هم می باشد که از این ظر هم کاربردهای بسیار خوبی دارد و کاربران زیادی می توانند که از آن استفاده لازم را ببرند.

با استفاده کردن از این برنامه  عالی می توانید به شکل تقریبی کلمات هر زبانی را که دوست داشتید به زبان مورد نظر دیگر ترجمه کنید و از امکانات بسیار عالی آن در این زمینه استفاده کنید. خوشبختانه در این برنامه زبان پارسی هم جز زبان های داخلی این برنامه می باشد. Google Translate  قابلیت شناسایی کردن صدا و ترجمه ی آن را هم دارا می باشد و این توانایی را دارد که متن های مختلف را برای شما به طور کامل بخواند.

کاربردی ترین برنامه های IOS

Google Maps  نیز یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS :

این برنامه دیگر نیاز به معرفی زیادی ندارد چرا که اگر حتی از آن استفاده نکرده باشید ولی قطعا نام آن را بارها شنیده اید به جرات باید گفت که بهترین برنامه ی نقشه در میان همه برنامه های در این زمینه همین برنامه بسیار عالی می باشد. کامل و دقیق بودن این برنامه تا حدی می باشد که هیچ برنامه دیگری در این زمینه توانایی رقابت با آن را دارا نمی باشد. این برنامه ازهمه شهر های کشور ما به شکلی عالی پشتیبانی لازم را می کند.

از قابلیت های بسیار جالب این برنامه، قابلیت نشان دادن ترافیک مسیر ها و محاسبه کردن مسافت و زمان های مورد نیاز برای مسافرت بین دو نقطه می باشد. این نرم افزار دست کم 10 برابر از برنامه ی نقشه ی اپل کامل تر و دقیق تر می باشد. همه شهرهای جهان در این نرم افزار به خوبی و با جزئیات کامل نشان داده می شوند و هیچ محدودیتی برای مکان هایی خاص در نظر گرفته نشده است کاربران می توانند از این برنامه به عنوان یک نقشه جهانی بسیار عالی نهایت استفاده را ببرند.

کاربردی ترین برنامه های IOS

+Google :

برنامه ی کاملا رسمی گوگل برای جامعه ی مجازی بسیار بزرگ این کمپانی. با این نظر که این برنامه هنوز به طور کامل در کشور ما ماند ی فیسبوک محبوب نمی باشد، اما محیط بسیار ساده، حرفه ای و سریعی دارد و در کشور های دیگر طرفداران زیادی خود را به خود اختصاص داده است. این گونه که انتظار می رود این برنامه هم با توجه به رابط کاربری بسیار عالی و امکانات بسیار خوبی که دارد به زودی در کشور ما هم به عنوان یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه معرفی خواهد شد و طرفداران خاص خود را به دست خواهد آورد.

قسمت چهارم : فیلم و عکس

 Snapchat یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS :

برنامه ای برای ارسال کردن عکس به دوستان یا هر شخصی که در این برنامه ی عالی با او صحبت می کنید. این برنامه بسیار کاربردی و جالب قطعا نظر هر کاربری را به خود جلب خواهد نمود. از دلایل محبوبیت این برنامه می توان به محیط بسیار عالی و خاص آن برای چت کردن اشاره کرد که بسیار عالی و دوست داشتنی می باشد.

سازندگان این برنامه آن را به گونه ای ساخته اند که کاربران می توانند به سادگی از محیط زیبا و صمیمی آن استفاده لازم را ببرند و عکس های خودشان را با کیفیتی بسیار خوب و به شکلی سریع برای دیگران ارسال کنند. این برنامه بسیار محبوب و کاربردی می باشد اگر جز آن دسته از کاربرانی می باشید که به چت کردن علاقه مند هستید حتما این برنامه را نصب کنید و از امکانات بسیار خوب آن نهایت استفاده را ببرید.

کاربردی ترین برنامه های IOS

Photo Studio :

 این برنامه به مدت زیادی نیست که رایگان شده و قبل از آن برای استفاده کردن از این برنامه باید هزینه هایی را پرداخت می کردید. به وسیله ی امکانات بسیار خوب این برنامه می توانید عکس های گوشی خود  را به شکلی بسیار زیبا و ایده آل ویرایش کرده و تغییرات قابل توجه و خاصی بر روی آنها اعمال کنید. برنامه های بسیار زیادی جهت ادیت کردن عکس وجود دارند که می توانید در صورت علاقه مندی آنها را هم به سادگی نصب کنید. اما به هر حال این برنامه قابلیت های بسیار خوبی دارد که قطعا در هیچ برنامه دیگری یافت نمی شوند.

با افکت های بسیار جالبی که این برنامه دارد شما می توانید که عکس هاس بسیار خوب و ایده آلی را به وجود بیاورید و آن ها را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید. امکانات بالای این برنامه یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن می باشد که باعث شده است که تا این اندازه مورد توجه قرار بگیرد. پیش از این کاربران بسیار زیادی هم بودند که برای استفاده از این برنامه هزینه هایی پرداخت می کردند اکنون شما می توانید که به صورت کاملا رایگان از امکانات بسیار خوب آن استفاه کنید.

Skype :

یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS اسکایپ می باشد. برنامه ای بسیار مشهور که سازنده آن کمپانی محبوب و بزرگ مایکروسافت می باشد. شما به وسیله ی این برنامه ی عالی این توانایی را دارید که تماس های تصویری یا صوتی بسیار جالب و با کیفیت را تجربه کنید و از امکانات بسیار خوب آن نهایت لذت را ببرید.

فقط کافی است که هر دو طرفی که قصد برقراری تماس را دارند این برنامه ی بی نظیر را بر روی موبایل، تبلت یا کامپیوتر خود داشته باشند تا از یک مکالمه ی بسیار با کیفیت و عالی بهره مند شوند. مکالمه تصویری در این برنامه بسیار با کیفیت می باشد و بر خلاف برنامه های دیگری که در این زمینه وجود دارد مشکل قطع شدن هم در این برنامه مشاهده نشده است و شما می توانید که با خیال راحت با کاربران دیگر در سراسر جهان ارتباط تصویری برقرار کنید و از کیفیت بالای نرم افزار لذت ببرید.

کاربردی ترین برنامه های IOS

قسمت پنجم  : شبکه های اجتماعی

Twitter :

برنامه ی بسیار جامع و خوش ساخت توئیتر که رفته رفته در کشور ما هم دارد به محبوبیت بالایی می رسد و کاربران فراوانی به سمت این شبکه اجتماعی محبوب هجوم برده اند. این برنامه یک تجربه کامل از این وبسایت محبوب و پر مخاطب را در اختیار کاربران قرار می دهد. قطعا باید گفت که استفاده کردن از برنامه ی بسیار محبوب این سایت لذت بسیار زیادی دارد و به عقیده بسیاری از کاربران این برنامه از سایت مربوطه هم دارای امکانات بهتر و محیط زیباتری است.

اگر به شبکه های اجتماعی علاقه مند هستید و یا اینکه مدت ها است به دنبال یک شبکه اجتماعی جدید می گردید ما Twitter را به شما پیشنهاد می کنیم. این برنامه با امکانات بسیار خوبی که دارد می تواند هر کاربری را در هر زمینه ای از خود راضی نگه دارد و تجربه بسیار لذت بخشی را به او هدیه کند.

کاربردی ترین برنامه های IOS

Facebook :

 این برنامه برای ما ایرانی ها جز محبوب ترین برنامه ها دراین زمینه می باشد که امکانات بسیار خوبی هم دارد و جز امن ترین شبکه های اجتماعی هم می باشد این برنامهنسخه کاملا اصلی ارائه شده توسط فیسبوک می باشد که جز محبوب ترین برنامه ها در این لیست هم می باشد. Facebook همه تلاش خود را کرده که یک تجربه ی کامل و لذت بخش از فیسبوک را برای کاربران به ارمغان بیاورد و باید گفت که در این راه هم موفق بوده است و این را می تواند از محبوبیت بالای این برنامه حدس زد. این برنامه همچنین تازگیها در IOS تغییرات بسیار خوبی داشته است که همگی در جهت بهبود کارایی این نرم افزار بوده اند. فیس بوک می تواند که تجربه بسیار خوب و کاملی را از شبکه های اجتماعی در اختیار شما قرار دهد.

کاربردی ترین برنامه های IOS

Instagram :

 اینستاگرام را دیگر احتملا دلیلی ندارد برای شما معرفی کنیم چرا که در کشور ما همه با این شبکه اجتماعی بسیار عالی کاملا آشنایی دارند و تقریبا هر گوشی با هر سیستم عاملی که دارد حتما این برنامه را هم روی خودش نصب شده می بیند. جامعه ای مجازی که بدون دارا بودن هیچگونه وبسایتی و فقط به همراه برنامه ی موبایلش توانست که تا این حد در سراسر جهان محبوبیت پیدا بکند. این برنامه پس از محبوبیت بسیار زیادی که به دست آورد به وسیله شرکت فیسبوک خریداری شد و فعلا تحت مالکیت کامل این شرکت می باشد.

در این برنامه بسیار عالی شما می توانید عکس های بسیار زیبایی را که قبلا گرفته اید به اشتراک گذاشته تا دیگر کاربران فراوان این برنامه آن عکس ها را مشاهده کنند. به طور کلی می توان در این باره گفت که این برنامه یک توئیتر تصویری بسیار عالی می باشد. عضو شدن در این برنامه و استفاده کردن از افکت های بسیار عالی آن، برای زیباتر کردن عکس هایی که به اشتراک می گذارید، لذت بسیار زیادی خواهد داشت. این برنامه محبوب و بسیار عالی را می توانید به صورت کاملا رایگان دانلود کرده و از همه امکانات بسیار خوب آن استفاده کنید.

کاربردی ترین برنامه های IOS

Vine  یکی دیگر کاربردی ترین برنامه های IOS :

یک شبکه اجتماعی نسبتا جدید که عملکرد اصلی آن که باعث محبوبیت آن هم شده است، به اشتراک گذاشتن ویدئو های 6 ثانیه ای جالب می باشد. ایده ی اصلی این شبکه از Instagram برداشته شده است و میتوان گفت که سازندگان آن قصد داشته اند برنامه ای محبوی مانند اینستاگرام تولید کنند هر چند که موفیقت های زیادی به دست آورده اند اما خب به هر حال اینستاگرام در این زمینه بسیارموفق تر بوده است. این برنامه اکنون تحت مالکیت توئیتر می باشد. از تغییرات جدیدی که در این برنامه اعمال شده است، می توان به اضافه نمودن چت متنیبه آن اشاره کرد.

Whatsapp :

محبوب ترین و بهترین برنامه ی پیام رسان که در کشور ما هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است همین برنامه می باشد که کاربران بسیار زیادی در کشور ما دارد و می توان گفت که جز پنج برنامه محبوب در کشور ما می باشد. این برنامه آغازی بود برای شروع موج دیگر برنامه های پیام رسانی مثل Viber ،Tango  ، Line و بسیاری از برنامه های دیگر که عملکرد اصلی آنها پیام رسانی می باشد.

این برنامه هم جدیدا و با قیمت بسیار بالایی به وسیله کمپانی فیسبوک خریداری شده. پیام هایی که به وسیله این نرم افزار ارسال می شوند بسیار سریع و دقیق به مقصد می رسند و هیچ مشکلی در این زمینه ندارد . Whatsapp در سال اول کاملا رایگان می باشد و از شروع سال دوم، برای هر سال فقط 99 سنت باید توسط کاربر پرداخت شود.

قسمت ششم : برنامه هایی برای سلامتی

Running :

یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS می باشد .برنامه ای در اختیار کمپانی نایک که به وسیله خود آن ها هم طراحی شده است. با این برنامه می توانید که میزان دویدن خود را  به طور کامل و دقیق مشاهده نمایید. توانایی به اشتراک گذاشتن میزان فعالیت شما با این برنامه در شبکه های اجتماعی و همچنین خود برنامه هم  به طور کامل وجود دارد. از دیگر امکانات اصلی این نرم افزار باید به قابلیت قرار گذاشتن جهت دویدن با سایر دوستان اشاره کنیم.

Runtastic  از کاربردی ترین برنامه های IOS :

این نرم افزار دقیقا مثل برنامه ای می باشد که در قسمت قبل آن را معرفی نمودیم. اما این تفاوت را دارد که این برنامه توانایی این را دارد که تشخص دهد که چه اندازه مسافت را طی کرده ایم و در این راه چه اندازه سرعت داشته ایم. از دیگر امکانات بسیار خوب این برنامه ی محبوب می توان به نمایش دادن دادن میزان کالری که سوزانده می شود اشاره کرد که بسیار هم کاربردی می باشد و می تواند در این زمینه بسیار عالی باشد.

قسمت هفتم : برنامه موزیک

SoundHound  :

برنامه ای بسیار کاربردی و پر طرفدار با امکانات ویژه. اگر هر آهنگی را هر جایی شنیدید و علاقه داشتید که بدانید نام آهنگ و یا خواننده ی آن آهنگ کیست، فقط کافی است این نرم افزار را باز کرده، قسمت جستجویش را لمس کنید و منتظر بمانید تا به اطلاعات کامل آن آهنگ دسترسی پیدا بکنید. بعد از گذشت چند ثانیه نام موزیک و خواننده ی آن توسط این برنامه به شما معرفی خواهد شد و شما می توانید با داشتن نام آهنگ و نام خواهنند به سادگی اقدام به دانلود آهنگ مورد نظ از درون اینترنت بکنید.

Spotify  از کاربردی ترین برنامه های IOS :

این برنامه ی بسیار کاربردی وسرگرم کننده از دو نسخه ی پولی و رایگان برخوردار می باشد. نسخه ی پولی این نرم افزار امکان جستجو نمودن در بین هزاران آهنگ موجود در سرورهای قوی این نرم افزار را به کاربران می دهد و کاربران می توانند که به آهنگ مورد علاقه خود گوش فرا دهند.  و نسخه ی کاملا رایگان این نرم افزار مثل رادیو عمل می کند و موسیقی های بسیار زیبایی را به انتخاب خود و به شکل خودکار برای کاربران پخش می کنند و در این زمینه عملکرد بسیار خوبی هم دارد. کیفیت آهنگ های پخش شده توسط این برنامه بسیار عالی می باشد و کاربران با گوش دادن به این موسیقی ها لذت خواهند برد.

قسمت هشتم: برنامه ویدئویی

Youtube  :

برنامه ی کاملا رسمی سایت Youtube. می باشد که محبوبیت بسیار بالایی هم نزد کاربران دارد.این وبسایت مشهور یکی از زیرمجموعه های اصلی گوگل می باشد. هدف اصلی این وبسایت اشتراک گذاری فیلم های ویدئویی با کیفیت بسیار عالی در همه اینترنت می باشد. با توجه به فیلم های جالب و آموزشی که در این وبسایت وجود دارند ، نصب شدن این نرم افزار روی هر گوشی هوشمند یا تبلتی کاملا ضروری به نظر می رسد.

IMDB یکی دیگر از کاربردی ترین برنامه های IOS :

یک برنامه کاملا رسمی که زیر مجموعه وبسایت  IMDBمی باشد، بزرگترین مکان برای اطلاعت کامل و جامع در مورد همه فیلم های جهان. پیشنهاد می شود قبل از مشاهده فیلمی که در نظر دارید سری به این سایت زده و نمره های آن فیلم را مشاهده کنید.

شاید آن فیلم از فیلم های جالب نباشد که با توجه به امتیازی پایینی که برای آن فیلم در این سایت ثبت شده است می توانید متوجه این قضیه بشوید و وقت خود را با دیدن آن فیلم هدر ندهید. در این نرم افزار این توانایی را دارید که به سادگی این عملکرد را انجام دهید و از جدیدترین فیلم ها و نمره ی ثبت شده برای آنها مطلع شوید..

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان