مرکز تماس 021 910 910 17

راهنمای خرید بهترین تبلت های اندرویدی برای بازی

راهنمای خرید بهترین تبلت های اندرویدی برای بازی

چنانچه در نظر دارید با بهترین تبلت های اندرویدی برای بازی کاملا مناسب هستند آشنایی پیدا کنید، این متن را در مورد تبلت های مخصوص گیم را از دست ندهید. در این مقاله خرید در نظر داریم ۱۰ مورد از برترین تبلت ها که برای بازی کردن ساخته شده اند را براب شما معرفی نماییم. قطعا تبلت های دیگری نیز وجود دارد که برای بازی کردن و گیمرها بسیار مناسب می باشند اما ما از میان این تبلت ها همین چند مورد را انتخاب کرده ایم و برای شما معرفی خواهیم کرد مطمئن باشید که این محصولات در این زمینه خاص عملکرد بسیار خوبی از خود نشان خواهند داد. مثل همیشه با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین مواردی که همه کاربران پیش از خرید تبلت به آن توجه می کنند این است که آن تبلت برای گیمینگ یا بازی کردن مناسب می باشد یا خیر. به گونه ای دیگر بسیاری از کاربران تنها به این علت که بازی کردن در یک نمایشگر بزرگ تر از بازی کردن در صفحه نمایش گوشی های کوچک تر از لذت بیشتری برخوردار است، تبلت را برای خرید به گوشی ترجیح می‌دهند. وای آیا همه تبلت ها در زمینه بازی کردن یک تجربه دلچسب را ارائه می نمایند؟ آیا همه تبلت ها می توانند در زمینه گیمینگ کاربران را راضی نمایند؟ قطعا اینگونه نیست! در حدود ۶۰ درصد یا حتی بیشتر از تبلت های موجود در فروشگاه ها برای بازی کردن اصلا مناسب نیستند!

تبلت ها تنها در مواقعی می‌توانند برترین تجربه را در زمینه گیمینگ برای کاربران به وجود آورند که از یک سخت افزار ایده آل در کنار صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ برخوردار باشد. چنانچه یک تبلت توان پردازشی مناسبی نداشته باشد، تجربه گیم با آن تجربه ای لذت‌ بخش برای کاربران نخواهد بود چون به طور قطعی در طول بازی کردن تاخیر و لگ های متعددی ایجاد خواهد شد و این مورد لذت بازی کردن را برای کاربران گیمر به صفر خواهد رساند. ولی با نظر به این مورد به نظر شما برترین تبلت ها برای تجربه گیمینگ کدام تبلت ها هستند؟ در ادامه این مقاله در نظر داریم در مورد به طور کامل بحث کنیم و ۱۰ مورد از برترین تبلت ها برای گیمینگ یا بازی کردن را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. به همین دلیل تا پایان با ما باشید.

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

نکاتی که پیش از خرید تبلت های اندرویدی برای بازی باید در نظر داشته باشید؟

صفحه نمایش: یکی از مهم ترین موارد کع تاثیر زیادی هم در گیم دارد که در هنگام خرید تبلت مناسب گیمینگ باید به آن کاملا توجه داشته باشید صفحه نمایش آن است. معمولا تبلتی برای گیم و بازی کردن ایده آل است که صفحه نمایش آن تقریبا بزرگ باشد اما نه خیلی بزرگ و همچنین کیفیت مطلوب و وضوح تصویر ایده آلی را ارائه نماید. بنابراین با یک صفحه نمایش که اندازه مناسبی داشته باشد و کیفیت بالایی هم داشته باشد لذت بازی کردن برای کاربران دو چندان خواهد شد. پس پیش از خرید یک تبلت گیمینگ ایده آل به ویژگی ها و مشخصات صفحه نمایش آن دقت فراوانی داشته باشید.

قدرت پردازنده: اصلی ترین موردی که باید جهت خرید و انتخاب یک تبلت ایده آل برای بازی کردن مد نظر قرار دهید و به آن توجه ویژه ای داشته باشید، مسئله توان پردازنده می باشد. بدیهی است که شما به عنوان یک کاربر که به بازی علاقه زیادی داشته باشد، دوست دارید که بازی های سنگین و گرافیک بالا بدون هیچ مشکلی در تبلت شما اجرا شوند. در نتیجه نیاز است که پردازنده تبلتی را که انتخاب می نمایید قدرت بالایی داشته باشد. البته به این نکته هم توجه کنید که جهت اجرای بازی هایی که کم حجم کمتری دارند و گراقیک بالایی هم ندارند به توان پردازشی بالای تبلت نیازی نخواهید داشت و قدرت بالایردازنده فقط هنگامی می تواند عملکرد خودش را به شما نشان بدهد که یک بازی سنگین و گرافیکی را برای اجرا انتخاب کنید در این صورت اگر که توان پردازشی تبلت در شرایط ایده آلی قرار داشته باشد شما بدون هیچ گونه مشکلی بازی خود را انجام خواهید داد اما چنانچه بازی به درستی اجرا نشود در آن صورت پردازنده از توان مناسبی برخوردار نیست.

ظرفیت رم: ظرفیت رم تبلتی که جهت بازی کردن انتخاب می نمایید بهتر است که بالا باشد، چرا که رم تاثیر فراوانی بر روی میزان روان کار کردن بازی ها و نرم افزار ها خواهد داشت. هر اندازه که رم تبلت ظرفیت بالاتری داشته باشد، تبلت نرم افزار های گوناگون را به خوبی اجرا نموده و فرآیند مولتی‌تسکینگ را به خوبی کنترل می نماید.

حافظه داخلی: تعداد قابل توجهی از بازی هایی که گرافیک بالایی دارند از حجم زیادی نیز برخوردار هستند  و قسمت کاملی از فضای ذخیره‌سازی اطلاعات دستگاه را اشغال خود در خواهند آورد. به همین دلیل در حین گزینش یک تبلت گیمینگ حتما دقت داشته باشید که محصولی را که قصد خرید آن را دارید از حافظه داخلی ایده آلی برخوردار باشد تا با نصب چند بازی با پر شدن حافظه تبلت مواجه نشوید. این مورد که یک تبلت پشتیبانی مناسبی از حافظه جانبی به عمل بیاورد یک مورد مثبت برای آن به حساب می آید و می تواند که ارزش تبلت را تا حد قابل توجهی بالاتر ببرد.

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

باتری: یکی دیگر از اصلی ترین مواردی که باید در گزینش برترین تبلت گیمینگ به آن نگاه ویژه ای داشته باشید، ظرفیت باتری می باشد. در هنگامی که یک تبلت در حال اجرا کردن بازی های سنگین با گرافیک بالا مشغول است فرکانس کاری هسته‌های پردازشگر دستگاه به میزان حداکثر خود خواهد رسید و این مورد سبب بالا رفتن قابل توجه مصرف انرژی یا همان شارژ باتری نیز می شود. در نتیجه اگر علاقه زیادی به بازی کردن با تبلت دارید، نیاز است که به ظرفیت باتری تبلتی که قصد خریداری آن را دارید توجه ویژه ای داشته باشید. و اگر این مورد را مد نظر قرار ندهید تبلت شما می تواند که خیلی سریع شارژ خود را از دست بدهد و در این زمینه تجربه بسیار بدی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اسپیکرها: به طور قطعی بازی کردن بدون برخورداری از صدای با کیفیت زیاد جالب به نظر نمی رسد و حس و حال ویژه ای را به کاربر منتقل نخواهد کرد. به همین دلیل توصیه ما این است به کیفیت صدای خارج شده از اسپیکرهای دستگاهی که قصد خرید آن را دارید و می خواهید که با آن تجربه گیم خوبی داشته باشید، را به طور کامل چک کنید. شاید این مورد در حد توان پردازنده از اهمیت بالایی برخوردار نباشد، ولی در نظر داشتن می توانید که تجربه مناسب تری از گیم را داشته باشید.

وزن:  به این دلیل که تعداد زیادی از بازی ها در تبلت ها به طریقه ای انجام می شوند که کاربر نیاز دارد تبلت را در دست گرفته و آن را به سمت بالا نگه دارد و گاهی اوقات حرکت داشته باشد، باید که به وزن تبلتی که قصد خرید آن را دارید نیز توجه خاصی داشته باشید. هر اندازه که وزن تبلت کمتر باشد، بازی کردن با آن در دراز مدت شما را کمتر دچار خستگی خواهد کرد.

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۱۷ اپل

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

شک نداشته باشید که آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۱۷ اپل یکی از برترین و البته پر قدرت ترین تبلت های موجود در بازار می باشد. به همین علت تبلت مذکور جهت بازی کردن و تجربه گیمینگ می تواند نشان دهد که دستگاه فوق‌العاده است و به سادگی هر نوع بازی را حتی بازی هایی که گرافیک سنگینی دارند را بدون کم ترین لگ و تاخیری اجرا خواهد کرد. آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی مدل ۲۰۱۷ اپل دارای صفحه نمایشی ۱۲.۹ اینچی گونه IPS با وضوح تصویر ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ پیکسل است که به همین علت تراکم پیکسلی آن به طور به تقریبی ۲۶۵ پیکسل در هر اینچ دست خواهد یافت. وزن مدل پشتیبانی کننده از اتصال LTE این تبلت چیزی نزدیک به ۶۹۲ گرم می باشد و سیستم عامل iOS 10.3 اپل به شکل پیش فرض بر روی همین تبلت نصب شده است که کاربران می توانند از آن استفاده لازم را بکنند.

در قسمت میانی این تبلت تراشه ارزشمند A10X Fusion اپل به چشم می خورد و یک رم چهار گیگابایتی هم در این تبلت وجود دارد که عملکرد بسیار خوبی دارد. آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۱۷ اپل در زمینه حافظه درونی از سه نسخه گوناگون ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی برخوردار است که هیچ کدام از اتصال حافظه جانبی متاسفانه پشتیبانی به عمل نمی آورد. دوربین اصلی تبلت مذکور ۱۲ مگاپیکسلی است و یک لنز هفت مگاپیکسلی نیز به عنوان دوربین سلفی آن قرار گرفته است که عملکرد مناسبی در حد خودش دارد. این دارای چهار اسپیکر استریو است که باید گفت کیفیت بسیار خوبی دارند و اسکنر انگشت هم در این تبلت برای علاقه مندان قرار داده شده است. نکته دیگری که باید در مورد این تبلت به آن اشاره کرد به بهره گیری آن از یک باتری پر قدرت ۱۰۸۹۱ میلی آمپر ساعتی می باشد که به سادگی انرژی مورد نیاز را برای تیبت تامین می نماید و باید گفت که انصافا عملکرد خوبی دارد. قسمت هایی از مهم ترین نقاط قوت و ضعف آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۱۷ اپل برای کاربران گیمینگ در قسمت زیر قرار داده شده است:

نقاط قوت

قدرت پردازشی این تبلت در حد بسیار خوبی است

صفحه نمایش از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است

رم چهار گیگابایتی عملکرد خوبی دارد

اسپیکرهای این تبلت بسیار عالی هستند

شارژدهی باتری در شرایط کاملا ایده آلی قرار دارد

نقاط ضعف:

وزن تبلت کمی زیاد است

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل نمی آورد

سرعت شارژ باتری پایین است

شیلد کی ۱ ۸ اینچی انودیدیا

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت انویدیا شیلد K1 به وسیله کمپانی محبوب انویدیا تولید شده که یک کمپانی کاملا فعال در زمینه تولید و طراحی کارت گرافیک های پر قدرت نیز می باشد. این کمپانی تبلت شیلد K1 را برای گیمر ها و بازی کردن تواید نموده و این دستگاه از همه نظر جهت گیمینگ مورد بهینه ‌سازی قرار گرفته است. وزن تبلت تنها ۳۵۶ گرم است که وزن بسیار ایده آلی به حساب می آید و همچنین یکم قلم استایلوس منخصر به فرد هم همراه با این تبلت برای کاربران عرضه خواهد شد. صفحه نمایش این دستگاه ۸ اینچی و از گونه IPS می باشد و وضوح تصویر ۱۹۰۰ در ۱۹۲۰ پیکسل را این صفحه نمایش به خوبی ارائه می نماید که با توجه به آن تراکم پیکسلی در حدود ۲۸۳ پیکسل در هر اینچ برای کاربران این تبلت در نظر گرفته شده است. سیستم عامل نصب شده بر روی این تبلت به صورت پیش فرض انویدیا شیلد K1 اندروید ۵.۰ می باشد که در نوع خودش می تواند که بسیار خوب باشد و تراشه انویدیا تگرا K1 هم در این تبلت برای کاربران خدمات گوناگونی را ارائه خواهد کرد.

این تراشه ارزشمند از یک پردازنده چهار هسته‌ای پر قدرت نیز برخوردار است و پردازنده گرافیکی ULP GeForce Kepler را هم عرضه می نماید. رم قرار گرفته بر روی این محصول دارای ظرفیت ۲ گیگابایت می باشد و همچنین در مورد حافظه درونی آن باید گفت که به شکل پیش فرض ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات را برای کاربران فراهم می کند که از این نظر هم در شرایط بسیار خوبی است . این تبلت انویدیا شیلد K1 از متصل کردن حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد که این می تاند خبر خوبی باشد برای آن دسته از کاربرانی که قصد خرید این محصول را دارند. یکی از مهم ترین امکانات تبلت انویدیا تگرا K1 به توانایی آن در اجرا نمودن بازی های  PC مربروط می‌شود که این تبلت را به یک گیمینگ تبلت بسیار عالی تبدیل می نماید. دوربین سلفی و اصلی تبلت مذکور دارای دو سنسور ۵ مگاپیکسلی بسیار خوب می باشد و تبلت از اسپیکرهای استریو برخوردار می باشد. باتری این دستگاه نیز از ظرفیت ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار است. برخی از مهم ترین نقاط ضعف و قوت تبلت انویدیا شیلد K1 در پایین قرار داده شده است:

نقاط قوت:

وزن تبلت بسیار سبک است و ابعاد آن کاملا مناسب به نظر می رسند

صفحه نمایش از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است

پردازنده از قدرت بالایی برخوردار است

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد

اسپیکرها دارای کیفیت بسیار خوبی هستند

اجرای بازی های  PCیکی از توانایی های بسیار خوب این تبلت است

نقاط ضعف:

حافظه درونی ۱۶ گیگابایتی که به صورت پیش فرض قرار گرفته شده است

باتری چندان راضی کننده نیست

سامسونگ گلکسی تب اس ۳

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت سامسونگ گلکسی تب اس ۳ یکی از بهترین تبلت هایی است که کاربران با توجه به کارایی آم می توانند که بازی های خود را بر روی آن اجرا کنند. این تبلت پر قدرت در زمینه توانایی اتصال از دو نسخه تشکیل شده است که یکی از آن ها تنها از وای فای به عنوان یک اتصال پشتیبانی به عمل می آورد و نسخه دوم هم از اتصال وای فای پشتیبانی می کند و هم اینکه از اتصال LTE پشتیبانی کاملی را انجام می دهد و در این زمینه باید گفت که عملکرد بسیار خوبی دارد و هیچ محدودیتی برای کاربران در نظر گرفته نشده است که این مورد می تواند یکی از دلایل محبوبیت این تبلت نیز باشد. مدل پشتیبانی کننده از اتصال نوع LTE این محصول دارای وزن ۴۳۴ گرم است و تبلت از قلم استایلوس منحصر به فرد نیز بهره کامل را می‌برد. صفحه نمایش این تبلت ۹.۷ اینچی می باش و از گونه سوپر آمولد (Super AMOLED) است که وضوح تصویر ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل را برای کاربران ارائه می نماید. در نتیجه تراکم پیکسلی صفحه نمایش این دستگاه به چیزی نزدیک به ۲۶۴ پیکسل در هر اینچ خواهد بود. سامسونگ گلکسی تب اس ۳ از اندروید ۷ نوقا بهره مند شده است که البته این مورد به صورت پیش فرض است  و همچنین به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ کوالکام نیز تجهیز شده است که باید گفت در نوع خودش جز بهترین ها می باشد و می تواند که عملمرد تبلت را نیز تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ یک پردازنده چهار هسته‌ای مرکزی پر قدرت دارد و پردازنده گرافیک مناسب آدرنو ۵۳۰ را هم در خود جای داده است که این مورد هم می تواند که در نوع خودش بسیار عالی باشد. رم گلکسی تب اس ۳ سامسونگ ۴ گیگابایت ظرفیت دارد و ظرفیت مناسبی هم به نظر می رسد و حافظه درونی آن هم ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات می باشد که البته آن به صورت پیش فرض است. این نکته را هم باید در نظر گرفت که تبلت از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی کاملی را انجام می دهد و به همین دلیل ارتقا فضای ذخیره سازی اطلاعات تبلت میسر می باشد و در این زمینه هم محدودیتی وجود ندارد. دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی می باشد که کیفیت خوبی دارد، دوربین سلفی پنج مگاپیکسلی هم در نوع خودش مناسب است و همچنین اسپیکرهای استریوی چهارگانه، یک باتری خوب ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و اسکنر انگشت هم از دیگر خصوصیات سامسونگ گلکسی تب اس ۳ به حساب می آیند.

نقاط قوت:

وزن تبلت کاملا ایده آل است و همچنین ابعاد آن بسیار مناسب هستند

صفحه نمایش کیفیت بسیار خوبی دارد

پردازنده از قدرت بسیار بالایی برخوردار است

رم ۴ گیگابایتی عملکرد خوبی دارد

از حافظه جانبی پشتیبانی کامل به عمل می آید

اسپیکرهای پرقدرت چهارگانه عملکرد خوبی دارند

شارژدهی باتری بسیار خوب است

نقاط ضعف:

موردی مشاهده نشد.

لنوو یوگا تب ۳ پرو

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

لنوو یوگا تب ۳ پرو را باید که یکی دیگر از برترین تبلت ها در زمینه بازی کردن برای کاربران به حساب آورد. این محصول که حتی نقش یک ویدئو پروژکتور را هم به خوبی می تواند که ایفا نماید، چیزی نزدیک به ۶۶۷ گرم وزن دارد که وزن کمی به حساب نمی آید اما به هر حال نباید آن را جز تبلت های سنگین وزن نیز به حساب بیاوریم. صفحه نمایش این تبلت ۱۰.۱ اینچی و از گونه IPS LCD می باشد که کیفیت خوبی دارد و وضوح تصویر آن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل می باشد که آن را به خوبی برای کاربران ارائه می نماید. به این صورت تراکم پیکسلی صفحه نمایش نسبتا بزرگ این محصول به چیزی نزدیک به ۲۹۹ پیکسل در هر اینچ خواهد رسید که مقدار مناسبی هم می باشد. اندروید ۶ مارشمالو بر روی لنوو یوگا تب ۳ پرو از پیش نصب شده است که البته به صورت پیش فرض است و در درون آن تراشه Atom x5-Z8500 اینتل با پردازنده مرکزی چهار هسته‌ای مورد نصب قرار گرفته شده است.

تبلت لنوو یوگا تب ۳ پرو از یک رم بسیار خوب ۴ گیگابایتی بهره مند شده است و حافظه درونی آن به شکل پیش فرض ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات است که برای استفاده کاربران در نظر گرفته شده است. اما به هر حال این دستگاه از متصل کردن حافظه جنبی نیز پشتیبانی به عمل می آورد و کاربران می توانند حافظه جانبی را برای تبلت خود در نظر بگیرند که این مورد هم یکی از نقاط قوت این تبلت به حساب می آید. دوربین اصلی این دستگه از یک سنسور ۱۳ مگاپیکسلی تولید شده است کیفیت بسیار عالی دارد. همینطور یک لنز دوربین پنج مگاپیکسلی هم که دقیقا دوربین سلفی این تبلت می باشد در اختیار کاربران قرار گرفته شده است و می توانند از آن استفاده لازم را بکنند. لنوو تبلت خود را با چهار اسپیکر استریو مورد تجهیز قرار داده است که کیفیت صدای خروجی بسیار خوبی را به کاربران نشان می دهند. همینطور یک باتری ۱۰۲۰۰ میلی آمپر ساعتی هم به شکلی بسیار خوب انرژی مورد نیاز تبلت را فراهم می کند و هیچ مورد منفی در کارکرد این باتری بسیار خوب مشاهده نشد.

صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت

پردازنده از توان بسیار خوبی برخوردار است از این رو بازی ها کاملا روان اجرا می شوند

رم ۴ گیگابایتی عملکرد قابل قبولی دارد

حافظه داخلی کاملا ایده آل است

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد

اسپیکرهای این تبلت قدرت بسیار خوبی دارند و همچنین از نظر کیفیت در شرایط بسیار خوبی هستند

خوب باتری شارژدهی بسیار خوبی دارد

نقاط ضعف:

وزن تبلت نسبتا زیاد می باشد و همچنین ابعاد آن می توانستند که مناسب تر باشند

سرعت شارژ باتری مقدار کمی پایین است.

آمازون فایر اچ‌دی ۱۰ مدل ۲۰۱۷ جز تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

یکی دیگر از تبلت هایی که در لیست برترین تبلت های موجود برای بازی کردن از نظر ما قرار می گیرد، تبلتی می باشد که به وسیله کمپانی آمازون طراحی و تولید شده است و باید گفت که یکی از برترین تبلت هایی است که برای بازی کردن و اجرای بازی های مختلف کاربران می توانند به آن اعتماد کرد و از گارایی بسیار خوب آن استفاده لازم را ببرند. این تبلت تولید شده به وسیله آمازون را همه با نام فایر اچ‌دی ۱۰ مدل ۲۰۱۷ می شناسند و یک تبلت کاملا مناسب از نظر قیمت می باشد که همین مورد می تواند برای بسیاری از کاربران مورد عالی و کم نظیری باشد. این تبلت از نظر وزن چیزی نزدیک به ۵۰۰ گرم می باشد و از یک صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچی و از گونه IPS LCD بهره مند شده است و وضوح تصویر این صفحه نمایش فول اچ‌دی  ۱۹۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل می باشد که برای استفاده کاربران در نظر گرفته شده است. به همین علت تراکم پیکسلی صفحه نمایش این تبلت به چیزی نزدیک به ۲۲۴ پیکسل در هر اینچ خواهد رسید که زیاد مناسب نیست و می توانست که در این زمینه عملکرد بهتری داشته باشد. تبلت مذکور از سیستم عامل اندروید ۵.۱ بهره مند شده است و ه مچنین ظاهری متفاوت و زیبا دارد و تراشه MT8173 مدیاتک در درون آن به کار گرفته شده است که کارایی خوبی هم دارد.

نقاط قوت:

صفحه نمایش در اندازه بسیار خوبی است

وزن تبلت عالی است

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد

سرعت شارژ باتری بسیار مناسب است

اسپیکرهای استریوی عالی

قیمت ایده آلی دارد

نقاط ضعف:

رزولوشن صفحه نمایش می توانست بهتر باشد

شارژدهی باتری در شرایط متوسطی قرار دارد

سامسونگ گلکسی تب اس ۲ نسخه ۸ اینچی

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

اگر در پی خرید یک تبلت با کیفیت می گردید که از قیمت مناسب تری هم نسبت به دیگر تبلت ها در این زمینه برخوردار باشد و یک تجربه ایده آل را در زمینه بازی کردن برای شما فراهم آورد، تبلت سامسونگ گلکسی تب اس ۲ قطعا یکی از برترین گزینه هایی است که پیش روی شما قرار دارد. تبلت مذکور از نظر توانایی های اتصال در دو نسخه تقسیم می شود که یکی از این نسخه ها از اتصال وای فای پشتیبانی به عمل می آورد و نسخه دوم از جدا از اتصال وای فای از اتصال LTE  نیز پشتیبانی کاملی به عمل می‌آورد. بهتر است به این نکته نیز توجه کنید که نسخه ای که از اتصال LTE پشتیبانی کامل را به عمل می آورد فقط دارای ۲۷۲ گرم وزن می باشد که وزن بسیار خوب و مناسبی به حساب می آید همین وزن کم سبب می شود که کار کردن با تبلت ساده تر باشد. صفحه نمایش این محصول ۸ اینچی و از گونه سوپر آمولد می باشد و وضوح تصویر آن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل می باشد که در شرایط خوبی قرار دارد. در نتیجه تراکم پیکسلی نزدیک به ۳۲۰ پیکسل در هر اینچ جهت صفحه نمایش تبلت به ارمغان آورده شده است.

گلکسی تب اس ۲ ۸ اینچی در زمینه تراشه از دو نسخه برخوردار است که نسخه اول آن به تراشه اسنپدراگون ۶۵۲ تجهیز شده و نسخه دوم از تراشه اگزینوس ۵۴۳۳ برخوردار می باشد. هر کدام از این دو نسخه به ترتیبی که گفتیم از اندروید ۶ مارشمالو و اندروید ۵ آب نبات چوبی برخوردار هستند که البته به صورت پیش فرض هستند. رم تبلت از ظرفیت ۳ گیگابایتی برخوردار است و حافظه درونی آن هم از دو نسخه بهره مند است که ظرفیت های ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی را ارائه می نماید. دوربین اصلی تبلت مورد بحث  از یک سنسور هشت مگاپیکسلی درست شده و یک سنسور ۲.۱ مگاپیکسلی هم که دوربین سلفی تبلت به حساب می آید در اینجا مشاهده می شود. تبلت از اسکنر انگشت برخوردار است و یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم نقش خود رابه خوبی انجام می دهد.

نقاط قوت:

به طور کلی تبلت بسیار سبک است

صفحه نمایش کیفیت بسیار خوبی دارد

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد

اسپیکرهای تبلت کیفیت بسیار خوبی دارند

باتری با سرعت بسیار خوبی شارژ می شود

قیمت تبلت در شرایط بسیار مناسبی قرار دارد

نقاط ضعف:

پردازنده می توانست که عملکرد بهتری داشته باشد

باتری شارژدهی عالی ندارد

آمازون فایر ۷ مدل ۲۰۱۷

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

اگر در پی خرید یک تبلت با قیمت مناسب می باشید که بتوانید برای بازی کردن هم از آن استفاده لازم را ببرید، آمازون فایر ۷ مدل ۲۰۱۷ می تواند یکی از گزینه های کاملا ایده آل برای شما باشد. توانایی های این تبلت در مقابل قیمتی که دارد بسیار عالی و مناسب می باشند. تبلت مذکور دارای یک صفحه نمایش ۷ اینچی است که از وضوح تصویر ۱۰۲۴ در ۶۰۰ پیکسل برخوردار است که این مورد هم باعث می شود تراکم پیکسلی صفحه نمایش به چیزی در نزدیکی ۱۷۰ پیکسل در هر اینچ دست یابد. اندروید ۵ آب نبات چوبی بر روی این تبلت نصب شده است که آن هم به شکل پیش فرض است، ولی رابط کاربری این تبلت به طور کامل متفاوت و شخصی سازی شده می باشد. کمپانی آمازون از تراشه MT8127 مدیاتک در این تبلت یعنی تبلت فایر ۷ مدل ۲۰۱۷ استفاده به عمل آورده که یک پردازنده مرکزی چهار هسته‌ای بسیار خوب دارد.

تبلت آمازون فایر ۷ مدل ۲۰۱۷ از یک رم ظرفیت ۱ گیگابایتی برخوردار است و حافظه درونی آن در دو نسخه ۸ و ۱۶ گیگابایتی به دست کاربران می رسد و هر دوی آن ها نیز توانایی اتصال حافظه جانبی را دارند و محدودیتی در این زمینه مشاهده نمی شود. تبلت آمازون فایر ۷ مدل ۲۰۱۷ دارای یک لنز دوربین اصلی دو مگاپیکسلی می باشد و همچنین از یک لنز دوربین سلفی VGA هم برخوردار است. یک باتری ۲۹۸۰ میلی آمپر ساعتی هم توسط آمازون برای این تبلت در نظر گرفته شده است که انرژی مورد نیاز تبلت را فراهم می کند. همانگونه که مشاهده می کنید این تبلت شاید توان سخت افزاری و کارکرد بسیار بالایی نداشته باشد ولی با نظر به قیمت مناسبی که دارد قطعا گزینه ایده آلی برای نوجوانان و کودکان و همه کاربران علاقمند به بازی کردن در تبلت به حساب می آید. همچنین باید گفت که این تبلت دارای وزن ۲۵۹ گرم می باشد که وزن بسیار خوبی برای یک تبلت به حساب می آید.

نقاط قوت:

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد

وزن کاملا ایده آلی دارد

سرعت شارژ باتری بسیار عالی است

قیمت این تبلت بسیار مناسب است

نقاط ضعف:

بستر سخت افزاری چندا قدرت بالایی ندارد

هوآوی مدیاپد ام ۳ ۸ اینچی یکی دیگر از تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

یکی دیگر از برترین تبلت ها برای بازی کردن تبلت هوآوی مدیاپد ام ۳ ۸ اینچی می باشد که توانایی های بسیار خوبی دارد. این تبلت در که ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ مورد معرفی قرار گرفته بود از یک صفحه نمایش ۸.۴ اینچی و گونه IPS با برخورداری از وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل بهره مند است که به همین علت تراکم پیکسلی چیزی نزدیک به ۳۵۹ پیکسل در هر اینچ برای صفحه نمایش تبلت به وجود آورده است. تبلت مورد بحث چیزی نزدیک به ۳۲۶ گرم زون دارد که وزن کاملا ایده آلی برای یک تبلت ۸ اینچی می باشد. اندروید ۶ مارشمالو به شکل پیش فرض بر روی آن مورد نصب قرار گرفته است و تبلت از تراشه مناسب کرین ۹۵۰ برخوردار است که آن هم از یک پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای بهره می برد.

رم هوآوی مدیاپد ام ۳ ۸ اینچی دارای ظرفیت مناسب ۴ گیگابایتی می باشد و دستگاه در زمینه حافظه درونی شامل دو نسخه گوناگون ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی می باشد. باید به این نکته هم توجه کنیم که تبلت مذکور از اتصال حافظه جانبی پشتیبانی کامل را به عمل می‌آورد. دوربین سلفی و اصلی تبلت مورد بحث هر دو از یک لنز ۸ مگاپیکسلی برخوردار هستند و اسپیکرهای استریوی هم کیفیت بسیار خوبی دارند و عملکرد آن هم نیز بسیار خوب است. تبلت هوآوی مدیاپد ام ۳ ۸ اینچی از اسکنر انگشت برخوردار است و یک باتری ۵۱۰۰ میلی آمپر ساعتی در آن جا دیده می شود که به شکلی کاملا ایده آل انرژی مورد نیاز این تبلت را فراهم می آورد و هیچ مورد خاصی در این زمینه ندارد. در نتیجه هوآوی مدیاپد ام ۳ ۸ اینچی را هم باید یکی دیگر از تبلت هایی به حساب بیاوریم که برای بازی کردن بسیار مناسب است و می تواند که در این زمینه عملکرد بسیار خوبی از خود نشان بدهد.

نقاط قوت:

وضوح تصویر صفحه نمایش بسیار عالی است

وزن تبلت کاملا پایین است

قدرت عملکرد تبلت در شرایط خوبی قرار دارد

رم ۴ گیگابایتی عملکرد خوبی دارد

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل می آورد

اسپیکرها  کیفیت بسیار خوبی دارند

شارژدهی باتری کاملا مناسب است

نقاط ضعف:

موردی مشاهده نشد.

آیپد ۹.۷ اینچی ۲۰۱۸ اپل

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

پیش از هر چیز در مورد آیپد ۹.۷ اینچی مدل ۲۰۱۸ اپل باید گفت که این تبلت جز تبلت هایی است که تقریبا قیمت بالایی دارند، اما توان عملکرد و کیفیت آن تا حدی بالا می باشد که در همه زمینه از جمله گیمینگ و بازی کردن کاربران می توانند که از آن نهایت استفاده را ببریند. تبلت مذکور در زمینه توانایی های اتصال از دو نسخه گوناگون برخوردار است که نسخه اول تنها از اتصال وای فای پشتیبانی به عمل می آورد و نسخه دوم جدا از اتصال وای فای از اتصال LTE هم به طور کامل پشتیبانی به عمل می آورد. وزن نسخه ای که از اتصال LTE پشتیبانی به عمل می آورد نزدیک به ۴۷۸ گرم می باشد. آیپد ۹.۷ اینچی ۲۰۱۸ اپل از یک نمایشگر ۹.۷ اینچی و گونه IPS LCD با برخورداری از وضوح تصویر ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل بهره مند شده است که به همین علت تراکم پیکسلی نزدیک به ۲۶۴ پیکسل در هر یک اینچ برای آن به وجود آورده است.

سیستم عاملی که بر روی روی آیپد ۹.۷ اینچی به شکل پیش فرض راه اندازی و نصب شده اپل iOS 11.3 می باشد. تراشه پر قدرت A10 Fusion هم در این تبلت به کار گرفته شده که از یک پردازنده مرکزی هشت هسته‌ای کاملا پر قدرت هم برخوردار می باشد. رم آیپد ۹.۷ اینچی مدل ۲۰۱۸ می تواند که ظرفیت ۲ گیگابایتی را ارائه نماید و تبلت در زمینه حافظه درونی از دو نسخه ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی برخوردار شده است اما باید گفت که مانند دیگر محصولات اپل هیچ کدام از آن ها توانایی پشتیبانی از حافظه جانبی را نخواهند داشت. دوربین اصلی هشت مگاپیکسلی، دوربین جلو ۱.۲ مگاپیکسلی، اسپیکرهای استریو که قدرت بسیار خوبی دارند، باتری عالی ۸۸۲۷ میلی آمپر ساعتی و همچنین اسکنر انگشت هم از دیگر امکانات خوب این تبلت به حساب می‌روند.

نقاط قوت:

صفحه نمایش کیفیت بسیار خوبی دارد

توان پردازشی بسیار خوب است

شارژدهی باتری کاملا مناسب است

نقاط ضعف:

وزن تبلت کمی زیاد است

از حافظه جانبی پشتیبانی به عمل نمی آید

لنوو تب ۴ ۱۰ پلاس یکی از تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

تبلت های اندرویدی برای بازی

آخرین محصولی که در این لیست قرار می گیرد نیز یکی از بهترین تبلت هایی است که از آن می توان به عنوان یک تبلت گیمینگ بسیار خوب استفاده کرد، تبلت لنوو تب ۴ ۱۰ پلاس تبلت بزرگ و خوش ساختی است که از صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچی و گونه IPS LCD با برخورداری از وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکسل بهره مند شده است و به همین ترتیب تراکم پیکسلی نزدیک به ۲۲۴ پیکسل در هر یک اینچ را ارائه خواهد کرد. وزن تبلت نزدیک به ۴۷۵ گرم می باشد که وزن تقریبا زیادی برای برخی از کاربران به حساب خواهد آمد. سیستم عامل نصب شده بر روی تبلت لنوو تب ۴ ۱۰ پلاس اندروید ۷ نوقا می باشد که البته به صورت پیش فرض است و تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ کوالکام هم در این تبلت عملکرد خوب خود را نشان می دهد. این تراشه دارای پردازنده ای مرکزی هشت هسته‌ای می باشد که قدرت بسیار خوبی را ارائه می نماید.

تبلت لنوو تب ۴ ۱۰ پلاس در زمینه رم و حافظه درونی از دو نسخه گوناگون برخوردار است. نسخه اصلی آن از رم ۳ گیگابایتی و حافظه درونی ۱۶ گیگابایتی بهره مند شده است، ولی نسخه برتر از رم چهار و همچنین حافظه درونی ۶۴ گیگابایتی برخوردار شده است. اما باید گفت که هر دو نسخه تبلت می توانند که حافظه جانبی پشتیبانی به عمل بیاورند و در این زمینه محدودیتی مشاهده نمی شود. دوربین اصلی این دستگاه از بک سنسور ۸ مگاپیکسلی ساخته شده  و یک سنسور دیگر ۵ مگاپیکسلی هم برای دوربین جلو آن توسط سازندگان در نظر گرفته شده. این تبلت از اسکنر انگشت بهره مند می باشد و اسپیکرهای استریوی دوبل آن کیفیت بسیار خوبی دارند. یک باتری مناسب ۷۰۰۰ میلی آمپر ساعتی هم انرژی مورد نیاز تبلت لنوو تب ۴ ۱۰ پلاس را تامین می نماید.

نقاط قوت:

صفحه نمایش با کیفیت و بزرگی دارد

رم ۴ گیگابایتی که مخصوص نسخه برتر است

از حافظه جانبی پشتیبانی کامل می کند

اسپیکرها کیفیت بسیار خوبی دارند

باتری کارایی بسیار خوبی دارد

نقاط ضعف:

وزن تبلت کمی زیاد است

باتری کمی کند شارژ می شود

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان