مرکز تماس 021 910 910 17

تلگرام از ارز دیجیتال خود رونمایی خواهد کرد

ارز دیجیتال گرام

بالاخره پیام رسان محبوب تلگرام،از  ارز دیجیتال گرام خود که بسیار هم این روزها در فضای مجازی بر سر زبان ها افتاده است رونمایی خواهد کرد. بعد از دو مرحله عرضه شدن اولیه، این ارز کارآمد تا 31 اکتبر به شکل رسمی وارد بازار خواهد شد.

بر اساس گزارش های منتشر از طرف نیویورک تایمز، پیام رسان محبوب تلگرام قصد بر این دارد که تا دو ماه دیگر، ارز دیجیتال خود را با نام «گرام» به شکل رسمی عرضه نماید این ارز فقط مخصوص پیام رسان تلگرام خواهد بود. این شرکت سرانجام پس از انتظارات فراوان و بعد از خبرهای مختلفی که در مورد آن پخش شد، تصمیم گرفت که این ارز دیجیتال را به صورت رسمی رونمایی کند تا دیگر بیش از این طرفدارن خود را منتظر نگذارد.

پیش از این قضایا چنین بار صحبت از رونمایی از این ارز محبوب شده بود اما هر بار به دلایلی این امکان فراهم نمی شد و کاربرانی که مشتاقانه منتظر معرفی این ارز بودند از رونمایی نشدن دوباره آن گله مند بودند به همین دلیل در فضای مجازی گاها برخی از کاربران گله هایی در این مورد داشتند و دلخوری هایی به وجود آمده بود تا اینکه تصمیم بر این شد که دیگر این بار به شکل رسمی در تاریخ 31 اکتبر از این ارز رونمایی شود تا کاربران هم دیگر بیش از این منتظر نمانند.

عرضه اولیه ارز تلگرام

مدتی پیش، هنگامی که خبر های زیادی در مورد این ارز در رسانه ها به وفور مشاهده می شد، تلگرام تصمیم گرفت که در اقدامی ناگهانی عرضه اولیه آن را لغو کند هنوز به شکل دقیق دلیل این کار تلگرام معلوم نشده است . اما شاید اکنون با خواندن خبرهای منتشر شده از این ارز دیجیتال گرام کمی متعجب شده باشید، اما اگر در این چند روز اخیر پیگیر خبرهای این ارز مجازی بوده باشید، بدون شک شایعات بسیار زیاد مربوط به ضرب الاجل و فرصت کاملا محدود تلگرام برای عرضه کردن آن را در آینده ای نزدیک شنیده باشید این خبر در روز هایگذشته به سرعت در فضای مجازی دست به دست می شد و کاربران مختلف از خواندن آن شگفت زده می شدند.

تلگرام از دو نوع پیش فروش و عرضه کردن اولیه سرمایه ای بسیار زیاد بالغ بر 1.7 میلیارد دلار به دست آورده است که رقم قابل توجهی است و به این معنا می باشد که چقدر این ارز دیجیتال مورد توجه کاربران گوناگون قرار گرفته شده است، اکنون اگر این میزان ارز در 31 اکتبر طبق آنچه وعده داده شده است عرضه نشود، جریمه بسیار سختی در انتظار تلگرام خواهد بود و کاربرانی که تا این موقع در انتظار بوده اند قطعا با شنیدن خبر لغو عرضه این ارز بیش از پیش برافروخته می شوند و تلگرام قطعا باید جواب قانع کننده ای در این مورد به آن ها بدهد. اما ما هم مثل شما و سایر کاربران علاقه مند هستیم که دیگر بیش از این تلگرام ما را منتظر نگذارد و این ارز دیجیتال را هر چه زودتر و در تاریخی که بیان کرده است،عرضه کند.

برای مشاهده و اطلاع از اخبار فناوری و مقاله های بیشتر در زمینه فناوری و تکنولوژی می توانید به صفحه اخبار فناوری درسایت کیهان بازار بپیوندید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان