مرکز تماس 021 910 910 17

بهترین و مناسب ترین قاب گوشی آیفون

قاب گوشی برای آیفون

گوشی‌های محبوب و پر طرفدار آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و همچنین ۱۱ پرو مکس به بازار عرضه شده اند و از محبوبیت بالایی هم برخوردار شده اند به همین علت قاب‌ های محافظ بسیار زیادی هم برای محافظت از آنها به بازار وارد شده اند. در این متن تلاش داریم تا بیشتر قاب گوشی آیفون با قدرت محافظت عالی ، قاب‌های نازک و زیبا  البته مناسب از نظر قیمت را مورد بررسی قرار دهیم و شما را با این گونه قاب های خاص آشنا کنیم.

همانطور که در جریان هستید برای همه گوشی ها وجود یک قاب محافظ کاملا ضروری به نظر می رسد و با توجه به قیمت بالایی که این روزه ا گوشی های موبایل پیدا کرده اند نبود قاب می تواند ریسک بزرگی برای کاربر به حساب بیاید به همین دلیل پیشنهاد ما این است که این مقاله را حتما تا انتها بخوانید چرا که با قاب های بسیار ارزشمندی از همه نظر آشنا خواهید شد. همچنین با نظر به اینکه آیفون ۱۱ در رنگ‌های گوناگونی به بازار وارد شده است، چند قاب شفاف هم در لیست ما قرار گرفته اند تا آن ها را نیز مورد بررسی قرار دهیم. با ما همرا باشید.

اسپک پریسیدیو یکی از قاب گوشی آیفون می باشد

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب های شفاف همیشه جز پر طرفدار ترین قاب های موجود در بازار بوده و هستند این قاب ها برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشند که به طراحی ظاهری گوشی خود علاقه مند هستند و دوست ندارند که این طراحی زیبا را زیر یک قاب پنهان کنند اگر شما هم در پی خرید یک قاب شفاف می باشید که در برابر تغییر رنگ نیز مقاومت بالایی از خود نشان دهد ، اسپک پریدیسو انتخاب کاملا ایده آلی برای شما به نظر می رسد. همچنین این قاب توانایی آنتی باکتریال و ضد میکروبی هم دارد که در نوع خودشان بسیار عالی و کارآمد هستند. قیمت این قاب حدود ۴۰ دلار می باشد و برای گوشی های آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو آیفون ۱۱ پرو مکس می توان آن را تهیه نمود.

اوترباکس

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

اوترباکس، سری دیفندر (Defender) را با کیفیت بسیار عالی برای همه نسخه های آیفون ۱۱ عرضه نموده است ولی تعداد زیادی از کاربران در پی خرید قاب‌ های نازک می باشند. سری سیمتری (Symmetry) یک ترکیب بسیار خوب از لطافت، محافظت و براقی را برای کاربران به ارمغان آورده است و باید گفت که در این موارد بسیار عالی است. این مدل از رنگ ‌بندی های بسیار زیبایی برخوردار است و در مدل های گوناگون ساده و دارای گریپ عرضه شده است که کاربر می تواند با سلیقه خود اقدام به خریداری قاب مورد نظر کند. قیمت این قاب‌ها چیزی در حدود ۵۰ تا ۶۰ دلار می باشد که البته با گذشت زمان شاهد افت قیمت این قاب ها نیز خواهیم بود.

گیر ۴

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

زاگ (Zagg) در این اواخر کمپانی انگلیسی امتیاز قاب گیر ۴ را به دست آورده است و در پی ساختن برند تخصصی برای خود در آمریکا می باشد. در زمینه محافظت و استایل ، قاب‌های گیر ۴ مثل اوترباکس و اسپک می باشند و همه محصولات آن از مواد ضد شوک دی۳۰ بهره کامل برده اند. قاب بسیار عالی و کاملا شفاف پیکادیلی (Picadilly) و کریستال پالاس (Crystal Palace) و همچنین بترسی (Battersea) از مدل‌های پر طرفدار این برند می باشند. محدوده قیمتی این قاب‌ها چیزی در حدود ۳۵ تا ۵۰ دلار می باشد.

قاب گوشی آیفون : اسپک پریسیدیو پرو

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

پریسیدیو پرو اسپک از یک سطح با بافت بسیار لطیف و در رنگ‌ های گوناگون و با امکان ضد میکروب ساخته و عرضه شده است. این قاب محبوب امتحان سقوط ۱۳ فوت یا همان حدود ۴ متر  را با پیروزی گذرانده است و با یک پوشش عالی که دور تا دور گوشی را می پوشاند، گوشی را از همه صدمات که ممکن است به آن وارد شوند محافظت خواهد کرد.

لایف‌پور

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

در حال حاضر لایف ‌پور در مالکیت اوترباکس می باشد و دیگر مانند گذشته قاب‌های ضد آب تولید نخواهد کرد. ( فقط قاب ضد آب مدل Fre موجود می باشد(

قاب‌ های بسیار با کیفیت این برند هنوز محافظت بسیار ایده آلی را به کاربر عرضه می نمایند و از مدل ‌های محبوب اسلم (Slam)، نکست (Next) و جدیدترین سری فلیپ (Flip) که امکان کیف پول را نیز برای کاربر فراهم می آورد، برخوردار است. این قاب‌ها چیزی در حدود ۴۰ دلار قیمت دارند و در طرح‌های و رنگ‌ها مختلف عرضه می‌شوند که مه ماین طرح ها و رنگ ها نیز در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و باید گفت که در این زمینه ها جز بهترین محصولات هستند هرچند که این موارد کاملا به نظر کاربر هم بستگی دارند و باید گفت که کاربران با سلیقه خود این قاب ها را انتخاب می کنند اما به هر حال این قاب ها قطعا جز بهترین محصولاتی هستند که در بازار موجود می باشند.

موشی

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

موشی همیشه در طول دوره های مختلف قاب‌ های زیبایی را برای آیفون‌ ها ساخته است و معمولا به همین دلایل قاب های ساخته شده با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه می شدند و هنوز هم اینچنین است و این قاب ها جز پر طرفدارترین قاب های موجود در بازار هستند. نسخه های اورچر (Overture)، ویتروز (Vitros) ،آی‌گلیز (iGlaze)، و همچنین آلترا (Altra) برای آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس در بازار وجود دارند و کاربران می توانند که آن ها را به سادگی تهیه نمایند. مدل اورچر یک قاب ۲ در ۱ می باشد و از یک درب آهنربایی بسیار عالی هم برخوردار است و علاوه بر این موارد کاربران با این قاب این توانایی را به دست می آورند که کارت‌های اعتباری خود را به سادگی در آن جای دهند. قیمت این قاب‌ها چیزی در حدود ۲۵ تا ۵۰ دلار می باشد.

پلیکان

مدل های پیشین این برند محبوب به طور معمول دارای اندازه برزگی بودند و همچنین از طراحی زیبایی هم برخوردار نبودند ولی اکنون طراحی قاب های آنها بسیار بهتر از گذشته شده است. مدل تراولر (Traveler) و مدل رژ (Rouge) از قاب های جدید آن ها هستند که از نظر طراحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و اید گفت که جز بهترین محصولات موجود در بازار از نظر زیبایی هستند همچنین از نظر کیفیت هم در شرایط خوبی قرار دارند و می توان به کیفیت آن ها اطمینان کامل داشت. نسخه رژ از یک سطح لاستیکی برخوردار است و همچنین بافت آن کاملا حبابی شکل می باشد و نکته مهم دیگر این که مدل شفاف آن در تاریکی کاملا درخشان به نظر می رسد و باید گفت که این مدل شفاف هم در تاریکی و هم در روشنایی بسیار زیبا به نظر می رسد.

اسپک پریسیدیو گریپ

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

پریسیدیو گریپ اسپک برای گوشی آیفون ۱۱ ساخته شده است و یکی از زیباترین و محبوب ترین قاب‌های موجود در بازار می باشد ولی قسمت‌ های برجسته روی آن شاید با گذشت زمان از بین بروند یا اینکه کیفیت بالای خود را از دست بدهند اما در حال حاضر هیچ انتقادی به این قاب ها وارد نشده است و با قدرت به کار خود ادامه می دهند. این قاب در رنگ ‌بندی های متنوع عرضه شده است و قیمت آن نیز حدود ۴۰ دلار می باشد که البته به مرور زمان از آن کاسته خواهد شد.

قاب گوشی آیفون نومد

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب‌های چرمی همیشه جز پرطرفدار ترین قاب های موجود در بازار بوده اند این قاب ها به طور معمول با توجه به کیفیت بالایی که دارند بسیار مورد توجه قرار می گیرند اما هستند کاربرانی که این مدل قاب ها را فقط برای زیبایی های آن ها تهیه می نماین در هر حال این قاب های چرمی هم کیفیت خوبی دارند و هم اینکه از نظر طراحی ظاهری در شرایط آرمانی قرار دارند .نومد با رنگ‌ های بسیار زیبای مشکی و قهوه‌ای ساخته شده و با همان رنگ ها به بازار عرضه شده است.

مدل راجد (Rugged) در برابر آب مقاومت بسیار عالی از خود نشان می دهد و جز قاب های ضد آب بسیار با کیفیت است و از محافظت در مقابل سقوط تا ۶ فوت یا همان دو متر برخوردار است. قیمت این مدل ها از ۵۰ دلار شروع شده و تا بالاتر هم می روند و مدل فولیو با کاور تاشوبسیار زیبای خود قیمتی در حدود ۷۰ دلاری خواهد داشت که البته با توجه به کیفیت بالایی که دارد این قیمت زیاد همگران به نظر نمی رسد چرا که قاب هایی در بازار وجود دارد که از کیفیت نه چندان خوبی برخوردار هستند و قیمتی معادل این قاب دارند.

کیس میت

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

کیس میت همیشه سعی بر این دارد که رنگ های زیادی را برای قاب هایی که عرضه می کند در نظر بگیرد که این مورد یکی از برتری های آن ها به حساب می آید و حتی بعضی از این قاب ها کاملا براق و درخشان می باشند که باعث می شوند زیبایی قاب بیشتر از قبل باشد. این قاب‌ها علاوه بر طراحی بسیار زیبایی که از آن برخوردار هستند، از نظر محافظت و کیفیت نیز در شرایط بسیار خوبی هستند و در این مورد هم کارایی خوب خود را به رخ کاربران می کشند. قیمت این قاب های زیبا چیزی در حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار می باشد.

سیلک اسمارتیش

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

با اینکه این روز ها قاب های بسیار زیادی در بازار تولید می شوند و این قاب ها دارای طراحی ها وگاها امکانات بسیار خوبی هستند اما هنوز هم قاب های ساده و ارزان قیمت هم بازار شلوغ خود را از دست نداده اند کاربران بسیار زیادی وجود دارند که به این قاب ها علاقه مند هستند و دوست دارند که قاب گوشی آن ها کاملا ساده و طبیعی باشد سیلک قاب های ساده، نازک و ارزان را زیر نظر برند تازه اسمارتیش برای آیفون ۱۱ تولید نموده است.

مدل والت ‌اسلایر (Walletslayer) اسمارتیش با امکان نگهداری سه کارت اعتباری و همچنین پول نقد، با قیمتی حدود ۱۵ دلار در بازار به فروش می ‌رسد این قاب که جز قاب های نسبتا ساده هم به نظر می رسد در لیست پر فروش ترین قاب ها قرار می گیرد و باید گفت که انصافا هم در حد یک قاب ساده عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و به همین دلیل کاربران بسیار زیادی اقدام به خریداری آن کرده اند و از کارکرد آن هم رضایت کامل دارند این قاب زیبا هر آنچه که لازم است را به عنوان یک قاب ارزان قیمت دارد.

قاب گوشی آیفون ایکس‌دوریا دیفنس

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب‌ های محبوب ایکس ‌دوریا دیفنس در سبک ‌های گوناگونی ساخته می‌شوند و در زمینه قیمت هم مقداری ارزان تر از قاب‌های گیر چهار ، اسپک و اوترباکس می باشد و همین مورد باعث محبوبیت این نوع قاب ها شده است چرا که در زمینه طراحی و عملکرد با قاب های گران تر از خودش برابری می کند و باید گفت که هیچ چیز از آن ها کم ندارد این قاب هم جز پرطرفدار ترین قاب های موجود در بازار است و در زمینه فروش هم همیشه عملکرد بسیار خوبی داشته است.

مدل شفاف قاب دیفنس با یک حاشیه سفید یا مشکی رنگ چیزی در حدود ۲۵ دلار قیمت دارد که البته این قیمت بالا و پایین هایی را در بازا قطعا خواهد داشت ولی کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که این قاب ها جز بهترین ها هستند و با توجه به قیمتی که دارند از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردارند چرا که قاب هایی که قیمت پایینی دارند معمولا از کیفیت پایینی هم برخوردار هستند اما این قاب ها از کیفیت بسیار خوبی نسبت به قیمتی که دارند بهره می برند.

ریزر آرکتک

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

ریزر یک کمپانی پر طرفدار و محبوب در زمینه ساخت لپ ‌تاپ های با کیفیت و لوازم جانبی بازی به حساب می آید و اکنون خط تولید قاب‌های گیمینگ را برای آیفون ۱۱ به راه انداخته است که باید گفت کار بسیار خوبی انجام داده است زیرا که در این زمینه قطعا می تواند به موفقیت های خوبی برسد با توجه به سابقه بسیار خوبی که دارد. این قاب‌ها دارای امکان Thermaphene-Based Heat Dissipation می باشند که گرمای به وجود آمده به وسیله گوشی را از راه سوراخ‌های کوچکی که دارد به بیرون هدایت می کند و تهویه بسیار خوبی ایجاد می نماید در این مورد باید گفت که عملکرد کاملا رضایت کننده ای دارد و دقیقا همان چیزی است که انتظار داشتیم.

اینگونه که به نظر می آید این امکان می تواند به کاهش گرمای ساخته شده در هنگام اجرا شدن بازی ‌های گرافیکی و سنگین در زمان طولانی کمک شایانی بکند و با توجه به اینکه بسیاری از کاربران از گرمای ایجاد شده در گوشی هنگام بازی کردن گله مند هستند این قاب می تواند که در این زمینه مشکل اینگونه کاربران را حل نماید و خوش را به عنوان یک قاب با کیفیت و کاربردی نشان دهد. این قاب‌ها در دو گونه اسلیم و پرو با قیمت‌هایی معادل ۳۰ و ۴۰ دلار در بازار ها عرضه می‌شوند شما هم می توانید در صورتی که به دنبال یک قاب با کیفیت و خوش ساخت می گردید از این قاب ها استفاده نمایید و از امکانات بسیار خوب آن ها بهره کامل ببرید.

تک۲۱ یکی از قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

بعد از ساخت قاب مدل اوو چک (Evo Check) که با قیمتی در حدود ۴۰ دلار برای نسل پیشین آیفون به بازار عرضه شده بود، اکنون تک ۲۱ این قاب را با رنگ ‌های بسیار زیبای شفاف برای آیفون‌های تازه هم عرضه نموده است. یکی از نقاط قوت این قاب ها طراحی بسیار جالب و ایده آل آن ها می باشد شما می توانید در صورتی که به قاب های خاص و زیبا علاقه دارید این نوع قاب ها را تهیه کرده و از امکانات بسیار خوب آن بهره مند شوید همچنین تک ۲۱ مجموعه نازک تر و دارای رنگ استودیو را با قیمتی ۱۰ دلار ارزان تر به دست کاربران می رساند.

گریپ۲یو بوست

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب‌های گریپ۲یو از یک باند گریپ بسیار عالی بهره می برند که قابلیت تعویض شدن هم دارند و به کاربر این اجازه را می‌دهند تا آیفون شخصی خود را با امنیت و اطمینان بیشتری در دست های خود نگه ‌دارید و از آن استفاده نمایند این قاب ها با توجه به کیفیت بسیار خوبی که دارند می توانند که در زمینه استحکام کاربر را به خوبی از خود راضی نمایند و نشان دهند که یک قاب مقاوم باید چگونه باشد .اما این استحکام و مقاومت بالا به این معنا نمی باشد که قاب در دست کاربر بسیار محکم به نظر می رسد .

بلکه دقیقا بالعکس یعنی اینکه قاب در اوج استحکام و مقاومت از نرمی خاصی هم برخوردار است که این مورد را باید مدیون کار عالی سازندگان بدانیم که توانسته اند یک قاب به این خوبی را طراحی نمایند . علاوه بر این موارد این قاب از رنگ‌ های مشکی و سفید نیز برخوردار است و کاربر می تواند که با سلیقه خود انتخاب نماید البته که مدل مشکی کمی زیباتر به نظر می رسد ولی باز هم در اینجا همه چیز به نظر کاربر بستگی دارد. همچنین شما به عنوان کاربر این توانایی را دارید که باندهای گریپ مورد نظر خود را هم خریداری نمایید و در این زمینه هیچ محدودیتی برای کاربر وجود ندارد.

 کیف اوو تک۲۱

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

کیف اوو با طراحی بسیار زیبا و خاص خود و درب مغناطیسی بسیار عالی خود از صفحه نمایش گوشی محافظت کامل را به عمل می آورد و باید گفت که در این زمینه عملکرد کاملا راضی کننده ای از خود نشان می دهد. علاوه بر این مورد این قاب از جای کارت اعتباری و پول نقد هم بر خوردار می‌باشد که این موارد هم می توانند برای برخی از کاربران بسیار عالی باشند کاربرانی وجود دارند که این موارد برای آن ها کاملا حیاتی به نظر می رسد و اگر قاب مورد نظر آن ها این امکانات را نداشته باشد از خرید آن صرف نظر می کنند.

این کیف امکان تبدیل شدن به یک پایه برای تماشای ویدیو را هم دارا می باشد و برای آن دسته از کاربران که همیشه در حال تماشای فیلم های مورد علاقه خود به وسیله گوشی هستند بسیار عالی به نظر می رسد و همچنین امتحان سقوط ۱۲ فوت (۳٫۶ متر) را هم با موفقیت پشت سر گذاشته و نشان داده است که یک قاب چگونه می تواند با داشتن امکانات بسیار عالی و همچنین ظاهر بسیار زیبا از استحکام و مقاومت ایده آلی هم برخوردار باشد.

قاب گوشی آیفون کستیفای

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب‌های کستیفای به دلیل برخورداری از طراحی بسیار زیبا و المان‌هایی که بر روی بدنه شفاف آنها قرار گرفته است، موفق شده اند که به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. این قاب های زیبا کاملا باریک و براق به نظر می رسند و از مقاومت نسبتا خوبی هم بهره می برند. همچنین دارای الگوهایی با طراحی خاص می باشند که برای نوجوانان قطعا از جذابیت خاصی برخوردار می باشند.

آکسفورد اکو فولیو گیر۴

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

این قاب ها نیز دقیقا جز قاب های نازک و سبک هستند و با همین موارد تبدیل به قاب هایی بسیار محبوب و پر فروش شده اند. طراحی آن هم به شکلی است که به طور دقیق از صفحه نمایش آیفون محافظت کامل را به عمل می آورند و می‌تواند به یک پایه برای تماشای ویدیو نیز تبدیل شود. قیمت این کیف چیزی در حدود ۵۰ دلار می باشد.

گریفین سوروایور

این بخواهیم که پر طرفدارترین و محبوب ترین قاب های محافظ موجود در بازار را مشخص نماییم قطعا این قاب ها در این لیست به خوبی خودنمایی خواهند کرد. این قاب ها با طراحی های زیبای خود بسیار سریع توانستند که جای خود را در دل کاربران باز نماین البته محبوبیت این قاب ها فقط به دلیل طراحی زیبای آن ها نیست بلکه استحکام و مقاومت این قاب ها نیز در حد بسیار خوبی است و کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که آن ها به خوبی از گوشی آیفون شان محافظت خواهند کرد. پس از گذشت از سال‌ها همچنان امکانات خود را حفظ نموده اند. قاب‌های شفاف گریفین با قیمتی در حدود ۲۵ دلار در بازار فروش می‌رسند.

اینسیپیو آئورولایت اکستریم

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

قاب‌های محبوب اینسیپیو در رنگ‌های آبی دریا و مشکی، شفاف برای آیفون ۱۱ ساخته می‌شوند و با کمک کمپانی فورتی‌کر (FortiCore) استحکام آنها در هنگام سقوط بسیار بهتر از قبل شده است.

قاب گوشی آیفون کاتالیست

قاب گوشی آیفون

قاب گوشی آیفون

کاتالیست هم دقیقا مثل لایف ‌پروف یکی از سازندگان قدیمی قاب‌های ضد آب می باشد اما حالا تمرکز خود را بیشتر بر روی قاب‌های مقاوم در برابر ضربه که تست های سقوط ۹٫۹ فوت را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند، قرار داده است. این نوع قاب‌ها دارای طراحی شیک و شفاف هستند.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان