مرکز تماس 021 910 910 17

بهترین دوربین های بدون آینه سال 2019

برترین دوربین های بدون آینه سال 2019 کدام دوربین ها هستند؟

دوربین Nikon Z6

دوربین های بدون آینه

دوربین های بدون آینه

برترین دوربین های بدون آینه که در این روزها محبوبیت زیادی هم پیدا کرده است آلفا A7 III پر طرفدار از سونی بود (که در رتبه سوم این جدول قرار دارد) وای ورود Z6 نیکون به این معنا می باشد که حالا سونی این جایگاه را به دیگری واگذار کرده است با اینکه که بسیار نزدیک است. Z6  این توانایی را دارد که عکس های بسیار خوب و کیفیت فیلمبرداری 4k  را به رخ کاربر بکشد و در این زمینه توانایی های بسیار خوبی هم از خود نشان داده است .

پس در نتیجه ، بدنه ای کم حجم و سبک دارد که به صورتی خاص و جلوه نما مورد طراحی قرار گرفته است ،و همچنین از یک یک منظره یاب عالی ۳٫۶۹ میلیون نقطه ای و صفحه لمسی شفاف و شیب دار ، می تواند که به خوبی زیبایی را کنترل نماید.

این اصل که شما به عنوان کاربر می توانید از لنزهای F-Mount موجود از طریق آداپتور FTZ بهره ببرید به این معنا می باشد که شما تعداد نورهای Z Mount  که جهت سیستم ساخته شده اند محدود نمی شوید ، در شرایطی که آپدیت اخیر سیستم عامل سبب بهتر شدن عملکرد فوکوس و توانایی تشخیص چشم می شود که این مورد رقابت را در مقابل آلفا سونی به مراحل هیجان انگیزتری هدایت خواهد کرد که این مورد بیش از همه به سود ما کاربران می باشد.

Fujifilm X-T30

دوربین های بدون آینه

دوربین های بدون آینه

X-T3 Fujifilm  شاید هنوز هم به طور کامل یکی از برترین دوربین های بدون آینه APS-C در این دوره باشد ، ولی این مورد که این کمپانی موفق شده است بسیاری از تکنولوژی های خود را در درون X-T30 ارزان تر و کوچک تر قرار دهد کاملا یک واقعیت است ،که همین مورد این نسخه را در اولویت هر کاربری قرار می دهد. یک سنسور ۲۶٫۱MP X0Trans CMOS 4 ، حالتهای پر طرفدار شبیه سازی کردن فیلم ، تمکان فیلمبرداری با کیفیت 4k و یک سیستم AF ترکیبی با ۴۲۵ نقطه AF که در قسمت فاز شناسایی می باشند .

از تکنولوژی های اصلی این دوربین هستند، در شرایطی که که  در تشخیص چهره و سرعت کلی و چشم هم نسبت به X-T20 قبلی پیشرفت هایی بسیار خوبی دیده می شود. تنها ایراد آن بزرگنمایی منظره یاب ریز می باشد – ولی حتی با این ایراد ، شما همین حالا هم مدل بدون آینه مبتنی بر APS-C  بهتر و ارزان تری را در بازار پیدا نخواهید کرد.

دوربین های بدون آینه Sony A7 III

دوربین های بدون آینه

دوربین های بدون آینه

واقعا می شود Sony A7 III  را به عنوان یکی از بهترین دوربین های بدون آینه جهان شناخت و واقعا این یکی از محبوب ترین دوربین های بدون آینه در سطح جهان می باشد . A7 و A7 II اصلی ثابت کردند که سونی در جهت درست در حال حرکت می باشد و اگر همین راه را به خوبی ادامه دهد قطعا به موفقیت های بزرگی در این راه خواهد رسید ، ولی این بار سوم است که مخصوصا در بازار دوربین های فاقد آینه در وسط رده ایستاده است. هسته اصلی دوربین – یعنی همان سنسور فول فریم بیست و چهار مگاپیکسلی ، فیلم برداری 4k ، تثبیت کننده تصویر که مبتنی بر سنسور می باشد ،

توانایی عکس برداری پی در پی ۱۰fps و سیستم AF ترکیبی ۶۹۳ نقطه ای – به میزان مرد نظر قوی می باشد ، ولی علاوه بر این موارد  یک باتری ۷۱۰ شات  و دو اسلات کارت ، عملکرد دوربین را تا میزان قابل توجهی بالاتر برده اند و این موارد به تنهایی می توانند که باعث موفقیت یک دوربین شوند. با منظره یاب می توان که منظر بسیار عالی برای عکس گرفتن را شناسایی کرد و این قابلیت بسیار عالی می باشد ، ولی این دوربین همچنن هم یکی از خاص ترین دوربین های موجود در بازار است.

دوربین های بدون آینه  Nikon D850

دوربین های بدون آینه

دوربین های بدون آینه

D850  بالاتر از D810 به تعداد زیادی از موفقیت های مورد علاقه ی کاربراندست یافته است و نشان داده است که یک دوربین چگونه می تواند که برتری های خود را به اثبات برساند این دوربین یک مجموعه کامل ویژگی های عالی می باشد که هر کاربری می تواند از دیدن آن ها ذوق زده شود. معمولا کاربرانی به همچین دوربین هایی علاقه دارند که به سرعت بالا ، وضوح بالا یا امکان فیلمبرداری با کیفیت بالا نیازمند هستند ، ولی با دارا بودن سنسور فول فریم ۴۵ مگاپیکسلی ، فیلمبرداری پی در پی ۷fps که می تواند با به دست آورن باتری به ۹fps افزایش پیدا کند و اما یکی دی

ر از امکانات بسیار خوب این دورین توانایی گرفتن فیلم هایی با کیفیت 4k می باشد که در این مورد هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد این مورد یکی از اصلی ترین توانایی های این دورین است که آن را به یکی از بهترین ها تبدیل می نماید.بدنه بسیار خوب این دوربین هم در شرایط آرمانی قرار دارد و باید گفت که این مورد را سازندگان بسیار عالی کار کرده اند این بدنه در برابر آب و هواهای گوناگون مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد و توانایی های خود را به خوبی نشان می دهد. یکی از قابلیت های خوبی که البته تعداد زیادی از دوربین های موفق هم دارند توانایی استفاده از نور مناسب در شرایط خاص است که این دوربین هم از این قابلیت برخوردار است.

دوربین های بدون آینه Olympus Tough TG-5

دوربین های بدون آینه

دوربین های بدون آینه

یکی از مواردی که همه کاربران علاقه مند هستند که دوریبن آن ها از آن بهره ببرد،مقاومت بالای دئربین است. اگر یک دوربین عکاسی مقاومت خوبی از خود نشان ندهد نمی تواند آن گونه که کاربران علاقه دارند نیاز های آن ها را برطرف کند. این روزها به دلیل عکس های خاصی که کاربران می گیرند گاها دوست دارند که با دوربین های خود در مناطق خاصی عکس بگیرند به عنوان مثال برخی کاربران دوست دارند که با دوربین خود به عمق آب نفوذ کرده و در آن جا عکس های خاصی از خود بگیرند اگر شما هم جز این دسته از کاربران هستید.

 باید به شما بگوییم که این دورین یکی از ایده آل ترین دوربین های بدون آینه برای شما می باشد. شما با این دورین می توانید که به عمق 15 متری آب بروید و در آن جا عکس های بسیار زیبایی از خود یا دوستانتان بگیرید که این مورد بسیار عالی می باشد.اگر دوست دارید که دوربین شما در مقابل ضربات وارده هم از خود مقاومت بالایی نشان دهد باز هم این دوربین یکی از ایده آل ترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید این دوربین ضربه تا 100 کیلوگرم را تحمل خواهد کرد و در این مورد جز مستحکم ترین دوربین هایی است که در بازار وجود دارد همچین تا ارتفاع دو متری هم می تواند که در برابر سقوط از خود مقاومت نشان دهد.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان