مرکز تماس 021 910 910 17

بهترین بازی های آنلاین چند نفره نسل هشتم

بهترین بازی های آنلاین چند نفره نسل هشتم

بازی های آنلاین چند نفره یا مولتی پلیر بازی هایی هستند که کاربران می توانند به صورت آنلاین و با تعداد بازیکن های زیاد انجام دهند.در دوره ای که بازی های داستان محور هم زیبایی های خود را دارند و بازی هایی واقعا با کیفیتی برای علاقه مندان به این سبک تولید و عرضه شده است،بازی های چند نفره هم به خوبی توانسته اند که خود را نشان دهند و کاربران بسیار زیادی را به سمت خود بکشانند به گونه ای که بسیاری از کارشناسان صنعت گیم عقیده دارند که به زودی بازی های داستان محور جای خود را به بازی های آنلاین می دهند و دیگر اینگونه بازی ها نمی توانند مانند گذشته کاربران را به چالش بکشند. در گذشته معمولا همه بازی ها به صورت داستانی ارائه می شدند که کاربر باید آن را تا انتها ادامه می داد و پس از به پایان رساندن این بازی دیگر کاربر علاقه ای به تجربه دوباره بازی نداشت از این رو باید بازی را که خریده بود رها می کرد و به سراغ بازی دیگری می رفت اما حالا با بازی های چند نفره آنلاین یک کاربر می تواند تا سالها و تا زمانی که کمپانی سازنده بازی سرورهای بازی را برای کاربران باز نگه می دارد،آن را بازی را ادامه دهد و اگر آن بازی جز بازی های محبوب کاربران در سبک مولتی پلیر باشد باید گفت که گاها کمپانی سازنده تا ده ها سال سرورهای بازی را در اختیار کاربران نگه می دارد مثل بسیاری از بازی ها که از سال ها پیش تا به حال برای کاربران در زمینه آنلاین خدمات ارائه می دهند و معمولا هر مدت یک بار هم آپدیت کاملی برای آن ها عرضه می شود.

در حال حاضر قسمت چند نفره یا همان مولتی‌ پلیر، یکی از اصلی ترین قسمت های یک بازی به حساب می آید. با اینکه گاها پیش آمده است که یک بازی که در زمینه داستانی حرف های زیادی برای گفتن داشته است، توانسته است که به یک اثر ماندگار برای کاربران تبدیل شود، ، ولی یک قسمت چند نفره بسیار خوب و ارزشمند می‌تواند هم در زمینه فروش و هم در زمینه جذب کردن بازیکنان، نقش عمده ای را در موفقیت یک اثر داشته باشد و بتواند که به سادگی کاربران زیادی را از سراسر جهان برای تجربه بازی دور خود گرد بیاورد.

در هشتمین نسل از صنعت گیم که یکی از بهترین نسل ها هم می باشد، بخش مولتی پلیر بازی‌های منتشر شده تا حد بسیار قابل توجهی رشد نمود و میلیون‌ها کاربر به شکل آنلاین مشغول به بازی بازی کردن و تعامل با دیگر کاربران در سطح جهان بودند.تا جایی که دیگر این مورد برای همه به اثبات رسیده است که در صورتی که یک بازی قسمت مولتی پلیر جالبی نداشته باشد، باید انتظار به محبوبیت رسیدن و یا فروش بالای آن را نداشته باشیم، مگر در صورتی که بازی های منتشر شده مانند Skyrim ،The Witcher 3 یا Red Dead Redemption 2 از قسمت تک نفره غنی و جالبی برخوردار باشد و این قسمت توسط سازندگان آن قدر زیبا و کامل باشد که جای خالی بخش آنلاین در آن ها به چشم نیاید ولی بازی رد دد ردمپشن به تازگی از بخش آنلاین هم بهره مند شده است که بسیار هم عالی و خوش ساخت می باشد . ولی به هر حال ، در نسل هشتم، قرار دادن بخش مولتی پلیر یکی از نیاز های اصلی یک بازی برای به محبوبیت رسیدن به حساب می آید. این مورد تا آن اندازه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که کمپانی های بزرگ سازنده بازی، یک تیم کارکشته را به صورت جداگانه برای بخش آنلاین خود در نظر می گیرند تا آن ها شبانه روز فقط برای بخش مولتی پلیر و آنلاین برنامه ریزی هایی انجام دهند و در نهایت این قسمت را ساخته و در بازی قرار دهند.

در هشتمین نسل از صنعت بازی ها، بازی های گوناگونی ساخته و برای کاربران عرضه شدند که قسمت مولتی پلیر آن‌ها تا آن اندازه زیبا بود که قسمت داستانی آن‌ها به طور کلی زیر سایه بخش آنلاین عالی و لذت بخش آن بازی قرار گرفته شد. بعضی از این بازی‌ها هم هستند که با اضافه نمودن یک قسمت مولتی پلیر که به بخش تک نفره هم کاملا متصل بود، لذت بازی کردن را برای کاربران تا میزان قابل توجهی بالاتر بردند. در نتیجه حتی آثاری هم موجود هست که با قسمت داستانی به طور کامل خداحافظی کردند و همه تمرکز خود را روی قسمت مولتی پلیر قرار دادند و سعی داشتند که در این بخش کاربران را تا نهایت سرگرمی برسانند. در نتیجه این بازی‌های سبک Battle Royale می باشند که انگار می خواهند به تنهایی همه نظرات را به خود جلب کنند و به یک قسمت پایه و ثابت برای همه بازی ها تبدیل شوند. چرا که بازی هایی مانند Fortnite به دلیل بهره مندی از بخش بتل رویال خود توانست آن قدر محبوبیت به دست آورد که کمپانی های بزرگ بازی سازی مانند مثل راک‌استار به فکر قرار دادن یک بخش بتل رویال برای بازی Red Dead Redemption 2 بیفتند و سعی کنند که این ایده را عملی نمایند.

بعد از گذشت چندین سال از نسل هشتم بازی های ویدئویی، ما در این مقاله تصمیم بر این داریم که بهترین بازی‌هایی را که از قسمت مولتی‌پلیر خوبی برخوردار هستند برای کاربرانی که به این سبک علاقه زیادی دارند معرفی نماییم.

اگر شما جز آن دسته از کاربرانی می باشید که تا به حال بخش مولتی پلیر یک بازی را تجربه نکرده اید و شاید هم علاقه ای به آن نداشته اید ما پیشنهاد می کنیم که بهد از خواندن این مطلب حتما به بخش آنلاین بازی هایی که معرفی می کنیم نگاهی بیندازید و برای یک بار هم که شده این سرگرمی را تجربه نمایید.

DESTINY 2

بازی های آنلاین چند نفره

اگر جز آن دسته از کاربرانی هستید که قسمت اول این بازی زیبا را تجربه کرده باشید، به سادگی با قوانین و شرایط این بازی آگاهی پیدا خواهید کرد زیرا که در این زمینه شباهت های زیادی با نسخه اول دارد، اما اگر تا به حال این بازی را تجربه نکرده اید ، باید یادتان باشد که شرایط بازی‌هایی مثل Destiny 2 با دیگر بازی‌های شوتری مثل Battlefied یا Call of Duty فرق زیادی خواهد داشت. این بازی یک ترکیب عالی از شوترهای رده اول به همراه المان‌های بسیار خوب نقش ‌آفرینی می باشد که به گونه ای از  ستون‌های MMO  می باشد. در این بازی محبوب فقط با دیگر کاربران در قابل یک بازی معمولی مواجه نخواهید شد، زیرا از زمین و آسمان برای شما دشمن به وجود می آید و باید با همه آن‌ها در یک نبرد عالی و کشنده مقابله کنید. با اینکه گاها این دشمنان برای خود مشکلاتی هم دارند، دشمنان Destiny 2 از نظر شکل و شمایل تفاوت های خوبی با همدیگر دارند، ولی هنگامی که به عمل کردن آنها نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که، از هوش بالایی برخوردار نیستند و فقط کار آن ها فرستادن مقدار زیادی تیر به سمت شما می باشد. مسئله در اصل اینجا می باشد که این به اصطلاح برخورداری از هوش پایین دشمنان مخصوصا از وسط های بازی به شکل ویژه ای خود را نشان می دهد و بی دلیل و بدون داشتن هدف فقط بایستی که سلاح‌های مختلف و البته زیبای بازی را برداشته و سعی داشته باشید که یک به یک دشمنان را با آن ها نابود نمایید.

این بازی یکی از بازی هایی بود که در ابتدا شاید کسی فکرش را نمی کرد بتواند تا این حد در دل کاربران جا باز کند و به محبوبیتی بالا دست پیدا کند و دلیل این تفکر هم این بود که این بازی با همه بازی ها در این سبک تفاوت هایی داشت که به نظر این تفاوت ها می توانست که برای کاربران خوشایند نباشند اما به زودی همه متوجه شدند که Destiny 2 به درجه بسیار بالایی از محبوبیت در بین کاربران رسیده است و در حال حاضر همه کاربران فراوانی روزانه اقدام به بازی کردن این بازی جذاب با دیگر کاربران می کنند.

از قسمت بازیکن در مقابل محیط «PvE» که عبور کنیم، به بخش مهم تر بازی یعنی بخش بازیکن در مقابل بازیکن می رسیم که بسیار جذاب و سرگرم کننده است. این قسمت حالت‌های بازی کامل تری را دارا می باشد و شرایطش هم هم از قبل بسیار بهتر شده است. مورد مهمی که باید به آن اشاره کرد این می باشد که حالت PvP یا Crucible، تغییرات جالبی مانند کمتر شدن زمان مبارزات را به خود اختصاص داده است و در علاوه بر عالی بودن برای کاربران تازه کار، کاربران حرفه‌ ای تر هم می‌توانند از بازی کردن با آن نهایت لذت را ببرند. در بعضی از حالت ها و مبارزه ها، اگر بازیکن کاملا حرفه ای باشد می تواند که به تنهایی نسخه همه را بپیچد، اما بعضی از حالت‌های بازی نیز وجود دارند که نیاز است در آن ها شرایط به گونه ای باشد که با دیگر بازیکنان به سادگی بشود که ارتباط برقرار کرد.

این بازی در ابتدا نتوانست که نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند اما دیری نگذشت که به یکی از بهترین بازی ها در این زمینه تبدیل شد کاربرانی که این بازی را تجره کرده بودند رفته رفته آن را برای دیگر کاربران هم توصیه کردند و همین مورد باعث شد تا بازی آن گونه که سازندگان انتظار می دادند دیده شود. شما هم می توانید که این بازی جذاب و هیجان انگیز را تهیه کرده و اقدام به بازی کردن کنید کاربران بسیار زیادی هم اکنون در سطح جهان مشغول بازی کردن این بازی هستند.

یکی از بازی های آنلاین چند نفره TITANFALL 2

بازی های آنلاین چند نفره

مجموعه بازی Titanfall در نخستین قسمت خود از بخش تک نفره برخوردار نبود و سعی بر این داشت که یک بازی کاملا مولتی پلیر را به کاربران تقدیم کند که باید گفت در این زمینه بسیار هم موفق بود و این قسمت به قدری جذاب و سرگرم کننده بود که همه کاربران نبود بخش تک نفراه را به فراموشی سپردند و سعی می کردند که از بخش مولتی پلیر این بازی نهایت استفاده را ببرند. سازندگان مجموعه بازی  Modern Warfare، با ساختن یک استودیو جدید و تبدیل شدن به یک زیرمجموعه از کمپانی محبوب الکترونیک آرتز، نخستین بازی خود را به شکل انحصاری برای کنسول‌های محبوب مایکروسافت منتشر نمود که این بازی برای کاربران هم به یک بازی ایده آل تبدیل شد و تقریبا همان مواردی را که انتظار داشتند در این بازی مشاهده کردند. ولی موردی که Titanfall را پس از مدتی به یک بازی کسل کننده بدل می‌کرد، کمبود برخی محتواها و یک بخش از المان‌های قسمت مولتی پلیر بود.

ولی در Titanfall 2 تعداد قابل توجهی از این مشکلات به خوبی کنار زده شدند و حتی قسمت تک نفره بسیار خوبی هم برای این بازی در نظر گرفته شد که خیلی سریع توانست در دل کاربران جا باز کند و با توجه به داستان جالبی که داشت سریعا به عنوان یکی از برترین بازی ها در این زمینه نامگذاری شد. در بازی Titanfall 2، کاربران در نقش یک پایلوت یا همان ربات‌های بزرگ جثه ظاهر خواهند شد. بازی از چند کلاس متنوع از همه پایلوت‌ها و چند کلاس متنوع از تایتان‌ها برخوردار است. Titanfall 2  از چندین نقشه مختلف برخوردار است که از جزییات بسیار کاملی هم  برخوردار می باشند این نقشه ها واقعا به خوبی توانستند باعث شوند که Titanfall 2 سریع تر از تصور همه به یک بازی ایده آل تبدیل شود.اما نکته اصلی این ماجرا در اینجا می باشد که بسته‌های الحاقی و نقشه‌های بازی با گذشت زمان به شکل کاملا رایگان برای همه کاربران عرضه شدند و تیم سازنده هم پشتیبانی خوبی از بازی به عمل آورد همانطور که می دانید یکی از دلایلی که باعث می شود یک بازی آنلاین از ارزش بالایی بهره مند شود همان پشتیبانی تیم سازنده از بازی می باشد. اما مورد اصلی بازی Titanfall 2، هیجان بسیار عالی در زمینه نبردهای شلوغ میان هدایت‌ گران و تایتان‌ها می باشد که باعث می شود لحظه ای هم قادر نباشید چشم از مانیتور خود بردارید.

Call of Duty WWII

بازی های آنلاین چند نفره

بعد از مدت های زیادی دوباره این سری بازی خودش را نشان داد،مدت های زیادی بود بازی هایی با عنوان Call of duty وارد بازار می شدند که هیچکدام از آن ها بازی های جالبی نبودند و فقط نام این سری بازی را با خود یه یدک می کشیدند. کمپانی اکتیویژن عاقبت به نظر کاربران خود اهمیت داد و بازی ندای وظیفه خود را به دوران جنگ جهانی دوم بازگرداند. با اینکه بسیاری از کاربران نتوانستند که مثل گذشته از این سری بازی لذت ببرند، ولی کمپانی سازنده بازی یعنی همان اسلج‌همر برای این بازی هر چه داشت رو کرد و یک قسمت داستانی عالی را تحویل کاربران داد؛ این بازی دوباره توانست تا حدودی به دوران اوجو خود باز گردد و در دل کاربران جا بگیرد.کاربران قدیمی این بازی هم کم و بیش دوباره از این بازی استقبال کردند و بخش آنلاین آن هم که حسابی شلوغ پلوغ شد. بر خلاف آن چیزی که در نسخه های قبلی این بازی مشاهده کردیم، این قسمت در بخش مولتی پلیر، چند حالت گوناگون را برای کاربران به وجود آورده است. اما با این که داستان بازی به سال های دور بازگشته است و بازیکن به دوران جنگ جهانی دوم می برد، ولی حقیقت این می باشد که بازی موفق نشده است که نوآوری ایده آلی را در برابر نسخه های قبلی بازی ارائه کند و کمپانی در این مورد حداقل موفقیتی به دست نیاورده است. البته منظور از عدم موفقیت این نمی باشد که بازی قسمت های تازه ای ندارد، ولی اسلج‌ همر با اینکه اجازه ساختن یک بازی از دوران جنگ جهانی دوم را به دست اورده بود، اما موفق نشد که از این فرصت بهره ببرد و تجربه ای متفاوت در برابر آن چه که در بازی های قبلی ارائه داده بود برای کاربران مهیا کند.

اگر این موارد را در نظر نگیریم باید گفت که، خیلی از کاربران هنوز هم عاشق این سری بازی خاطره انگیز هستند ، چه کاربران قدیمی و چه کاربران مبتدی. یکی از برترین قسمت های اصلی بخش مولتی پلیر بازی،  حالت War می باشد که به علت هیجان بالا و جدید بودن ، از محبوبیت بالاتری در نزد کاربران برخوردار است.همچنین امکان جدید بعدی این قسمت یعنی بخش  Headquarters، با اینکه از جذابیت بالایی برخوردار است، به یک فروشگاه هم شبیه می باشد که کاربران می توانند در آن از آیتم هایی که توسط سازندگان قرار داده شده اند خرید نمایند این بخش در اصل بخش خرید درون برنامه ای بازی می باشد که به شکلی هوشمندانه طراحی شده است. به طور کلی در مورد این بازی باید گفت که اگر به دنبال یک تجربه ناب و ایده آل از یک اکشن به تمام معنا می گردید این بازی را امتحان کنید و از جذابیت های بی شمار آن لذت ببرید.

سری بازی های جنگ جهانی همیشه جز بازی های مورد علاقه کاربران بوده اند معمولا در این بازی ها علاوه بر سرگرمی کخ از پیش در انتظار کاربران می باشد آن ها می توانند که با تاریخچه جنگ جهانی و نحوه جنگ های آن ها نیز آشنا شوند هم چنین در این بازی یک مورد بسیار مهم در مورد سلاح ها باید گفت و آن هم اینکه این سلاح ها به شکلی بسیار زیبا در بازی قرار داده شده اند و شما می توانید که از همه آن ها استفاده نمایید علاوه بر آن جنگ ها کاملا طبیعی و زیبا ساخته شده اند که می توانید آن ها را نیز تجربه نمایید. بخش داستانی هم دقیقا همانگونه که انتظار می رفت بسیار زیبا و خوش ساخت است و شما می توانید که این قسمت را هم تجربه کنید و از داستان بسیار زیبای آن لذت ببرید. سری بازی های ندای وظیفه همیشه جز محبوب ترین بازی های مورد علاقه کاربران بوده اند و از این جهت می توان گفت که فروش بالای آن هم نیز تا حد قابل توجهی مدیون همین نام بزرگ این بازی می باشد هر چند که این بازی فراز و نشیب های زیادی داشته است اما این نسخه یکی از بهترین ها در بخش آنلاین می باشد.

Rainbow Six Siege یکی از بازی های آنلاین چند نفره

بازی های آنلاین چند نفره

در میان همه بازی‌های سبک تیراندازی مولتی پلیر سریع و غیر قابل توقف، یوبیسافت با تولید Rainbow Six Siege راهی کاملا جدید و متفاوت برای خود انتخاب نمود. این بازی تلاش کرده است که به جای این که کاربر را به دل دشمن وارد کند و باعث شود که او نتواند انگشت خود را از روی ماشه اسلحه بردارد، تاکتیک و استراتژی در سطح تیمی را به بازی وارد کرده است و به همین دلیل باید گفت که ریسک بزرگی را انتخاب کرده است. این بازی نیز از بخش تک نفره و یا داستانی بهره ای نبره است و سعی بر این داشته است که قسمت مولتی پلیر کاملا تاکتیکی و تیمی را در بازی پیاده کند که باید گفت در این زمینه خاص بسیار هم موفق عمل کرده است و باعث شده است تا با یکی از بهترین بازی ها از نظر بخش چند نفره روبرو شویم.

در Rainbow Six Siege کاربران را به دو دسته نیروهای تروریستی و Rainbow Team تقسیم می نمایند. هر دو این گروه ها از چندین نوع  کلاس خاص بهره می برند که در بازی به آن ها اصطلاحا اپراتور گفته می شوند و هر کدام از آن ها نیز ویژگی ها و سلاح های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. یکی از اصلی ترین امکانات Rainbow Six Siege این می باشد که علاوه بر کار تیمی و هماهنگی با دیگر کاربرانی که در تیم شما وجود دارند، باید اپراتور صحیح و هماهنگ با اپراتورهایی که هم تیمی‌های شما انتخاب نموده اند را در اختیار داشته باشید.

بازیکنان گروه تروریستی به طور معمول در یک مکان بزرگ یا حتی امارت جمع شده‌اند و بازیکنان گروه دیگر هم مجبورند که ماموریت‌های محول شده را به بهترین شکل ممکن انجام دهند تا در نهایت به پیروزی برسند.  در بازی باید که همه بازیکنان گروه تروریستی محلی را که در آن قرار دارند تله گذاری نماین یا اینکه آن جا را تا حد قابل توجهی مقاوم نمایند تا بتوانند در نهایت تیم حریف را شکست دهند. ابزار متنوعی نیز برای مقاوم سازی و تله گذاشتن در اختیار بازیکنان قرار داده شده است که از میان آن ها می توان به سیم خاردار،  انواع بمب‌هاو بسیاری دیگر اشاره نمود. در سمت مقابل هم گروه Rainbow Team باید با ابزار گوناگونی که در اختیار دارند حریف را غافل گیر کنند از جمله این ابزار می توان به ماشین‌های کنترلی یا پهپادها اشاره نمود برای این کار باید که پیش از هر چیز محیط را به خوبی بررسی نموده و بعد با استراتژی عالی وارد میدان نبرد شوند. برنده شدن در هر دور مسابقه به بازیکنان هر تیم بستگی دارد و این که چه استراتژی را باید به کار بگیرند بستگی به موقعیتی دارد که در آن قرار گرفته شده اند، یکی از اصلی ترین امکانات Rainbow Six Siege به حساب می آید. یادتان باشد که از این بازی به شکلی عالی توسط استودیو یوبی‌سافت پشتیبانی به عمل می آید و یکی از برترین بازی‌های موجود این کمپانی می باشد. اگر به بازی های اکشن و شلوغ پلوغ علاقه مند هستید و مدت ها است که یک بازی عالی در این سبک را تجربه نکرده اید ما به شما پیشنهاد می کنیم که دیگر بیش از این وقت خود را تلف نکنید و این بازی عالی را تهیه کنید و از ویژگی های بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید.

این بازی دقیقا هنگامی که وارد بازار شذ توانست که مد نظر بسیاری از کاربران قرار بگیرد و از این نظر می توان گفت که جز آن دسته از بازی هایی می باشد که به حق بالای خود رسید واقعا این بازی را باید جز سه بازی برتر در سبک چند نفره نامگذاری کنیم که کاربران بسیار زیادی ازسراسر جهان روزانه آن را تجربه می کنند. این بازی اعتیاد آور یکی از بهترین بازی هایی است که در بخش چند نفره می توانید تجربه کنید گرافیک بازی در حد بسیار خوبی است و هیچ ایرادی در آن دیده نمی شود. هم چنین گاها کاربرانی از باگ های این بازی گله می کنند اما طبق تجربه ای که این جانب به شخصه داشته ام هیچ باگ آزار دهنده ای مشاهده نشد و بازی دقیقا همان چیزی است که باید باشد. شما هم می توانید در صورتی که به بازی های جنگی که به استراتژی هم نیازمند هستند،علاقه دارید این بازی را تهیه کرده و از تجربه کردن آن لذت ببرید.

Rocket League

بازی های آنلاین چند نفره

این بازی بسیار جذاب را باید یکی از خاص ترین بازی های آنلاین چند نفره نام برد که در نسل هشتم وجود دارند. هنگامی که راکت لیگ به وسیله استودیو سایونیکس عرضه شد، هیچ کاربری حتی یک لحظه هم فکرش را نمی‌کرد که این عنوان به یکی از برترین های سال ۲۰۱۵ تبدیل شود. این بازی زیبا آن قدر شگفتی ساز ظاهر شد که حتی خود کمپانی سازنده بازی هم از این اندازه موفقیت تعجب کرده بودند. به گونه ای که فقط در طول یک هفته، بیش از دو میلیون کاربر این بازی زیبا را دانلود نموده بودند و در روزهای پایانی همان ماه هم این کاربران به پنج میلیون نفر رسیده بودند که آمار بسیار جالبی بود. اکنون تا همین امروز تعداد کاربران بازی به بیش از بیست میلیون کاربر فعال تبدیل شده اند که هر روزه در سرورهای شلوغ این بازی مشغول به بازی ی باشند و این تعداد هر روز بیشتر از دیروز در حال افزایش می باشد.

این بازی خاص ممکن است در نگاه اول کمی ساده به نظر بیاید، اما باید گفت که بسیار اعتیاد آور و هیجان‌انگیز می باشد. کاربران در این بازی اقدام به کنترل ماشین ‌هایی می کنند که به وسیله راکت‌هایی که در قسمت پشت آن‌ها قرار گرفته اند، سرعت بالایی را تجربه می کنند و دقیقا مثل یک بازی فوتبال باید به وسیله اینگونه ماشین‌ ها توپ را به سمت دروازه‌های دیگر کاربران هدایت نمایید و در آخر وارد دروازه کنید. ولی توپی که در زمین بازی قرار گرفته است، از ماشین ‌هایی که در بازی وجود دارند حدود دو برابر بزرگ تر هستند که سبب شده بازی جذاب تر باشد و در نهایت کاربران هیجان بیشتری را تجربه نمایند. همینطور به کمک راکت ‌هایی که در ماشین‌ها قرار داده شده اند، کاربران این توانایی را دارند تا در هوا معلق شوند و در آن جا به توپ ضربه هایی را وارد کنند. مورد سبب می‌شود تا گل ‌های به ثمر رسیده متنوع تر شوند و حتی کاربران می توانند که دروازه بانی را نیز در این بازی تجربه کنند که آن همدر نوع خود بسیار هیجان انگیز است. ولی با این همه ممکن است ماشین به دلایلی منفجر شوند که در این صورت پس از چند ثانیه با یک ماشین جدید دوباره وارد میدان خواهید شد.

جدا از فوتبال بازی کردن، استودیو سایونیکس یعنی همان استودیو سازنده بازی مادهای گوناگونی برای بازی طراحی نموده است که در میان آن‌ها حالت‌های ورزشی گوناگونی مانند بسکتبال هاکی و روی یخ، دیده می‌شود. راکت لیگ یکی از خاص ترین بازی‌های چند نفره می باشد که جدا از هیجان بالا، کیفیت بسیار خوبی هم دارد و یکی از بهترین بازی ها می باشد.

GTA V یکی دیگر از بازی های آنلاین چند نفره

بازی های آنلاین چند نفره

دیگر این مورد به یک قانون همیشگی تبدیل به شده است که هر سری بازی GTA  که به وسیله راک‌استار ساخته می شود به یکی از بهترین بازی های آنلاین چند نفره تاریخ تبدیل می شود و کاربران بسیار زیادی اقدام به تجربه آن می کنند. ولی این بار سری جدید این بازی علاوه بر برتری های زیادی که نسبت به سری قبل خود داشت، یک تفاوت کلی دیگر هم در آن به چشم می خورد و آن بخش آنلاین می باشد.

علاوه بر فسمت داستانی بسیار مورد تحسین این بازی، قسمت آنلاین هم گزینه ای بسیار عالی و تکرار نشدنی برای تجربه کردن است. در قسمت آنلاین این بازی که بسیار هم محبوب شده است، تعدادی کاربر گوناگون می توانند که در درون دنیای بازی به یکدیگر اتصال پیدا کنند و به انجام دادن کارهای متنوعی مانند قسمت های داستانی همکاری های چند نفره، درگیری های پر تعداد و همیشگی سری بازی GTA و تعدادی دیگر از کارهای هیجان انگیز دیگر بپردازند.

همچنین در این بازی این توانایی برای کاربر وجود دارد تا آن ها به این میزان از توانایی برسند که برای این بخش محتوای کاملا جدید ایجاد نمایند. در کنار این بخش، شما به عنوان کاربر به همراه دیگر دوستان خود می توانید گروهی بزرگ از دزدان را ایجاد نموده و به انجام دزدیدهای گوناگون بپردازید. از هنگام ساخت تا به حال، حالت ‌های گوناگونی هم برای این سری ساخته و مورد عرضه قرار گرفته اند که از میان آن‌ها باید به مسابقات بزرگ ماشین ‌سواری و انواع سرقت ها اشاره نمود. موردی که سبب شده  این سری از بازی های GTA به یکی از مهم ترین بازی‌های آنلاین در نسل هشتم بدل شود، آزادی عمل بسیار عالی است که سازندگان برای تک تک کاربران در نظر گرفته اند. همین مورد بسیار عالی در بازی سبب شده تا اتفاقات بسیار گوناگون زیادی در فضای بازی رخ بدهد و باعث شود تا در این مورد هیچ بازی نتواند خود را رقیب GTA V  معرفی نماید.

این بازی دیگر بیش از این این ها نیاز به معرفی ندارد زیرا همه کاربران با این سری بازی ها آشنایی کامل دارند و می دانند که چقدر در این بازی آزادی عمل خواهند داشت برای نجام کارهای مختلف. شما در این بازی علاوه بر قسمت مولتی پلیر از قسمت داستانی بازی هم نهایت لذت را خواهید برد چرا که این بازی یکی از بهترین بازی ها از نظر قسمت داستانی می باشد. بسیاری از کمپانی های که موفق به ارائه بازی های موفقی در سبک مولتی پلیر می شوند در قسمت داستانی بازی خود هیچ حرفی برای گفتن ندارند و به گونه ای همه تمرکز خود را بر روی بخش چند نرفه قرار می دهند اما راک استار نشان داد که یک بازی چگونه می تواند که هم در بخش مولتی پلیر موفق باشد و هم در بخش داستانی و در این زمینه به موفقیت های بسیار زیادی رسید. این بازی هنوز بعد از گذشت سال ها که از انتشار آن می گذرد باز هم جز بهترین بازی ها می باشد و همیشه در زمینه فروش در کشورهای مختلف جز پر فروش ترین بازی ها شناخته می شود. در قسمت داستانی این بازی شما هیجان بسیاری بالایی را تجربه خواهید کرد به گونه ای که می تواند آن را با یک فیلم سینمایی بسیار هیجان انگیز مقایسه کنید حتی این بازی موفق شده است که از بسیاری از فیلم های محبوب تاریخ به میزن فروش بالاتر دست پیدا کند و در این زمینه هنوز رقیبی برای خود نمی بیند.اگر به تا به حال موفق به تجربه این بازی نشده اید به شما پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر بازی را تهیه کرده و تا مدت ها خود را سرگرم نمایید شما می توانید با اتمام بخش داستانی آن به سراغ بخش چند نفره بروید و از تجربه آن هم لذت فراوانی ببرید.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

بازی های آنلاین چند نفره

هکانگونه که از قبل خودتان اطلاع دارید، در اوایل سال ۲۰۱۷، شاهد به وجود آمدن گونه ای از بازی بودیم که از سال ها پیش به شکلی کوچک و نهفته در همه بازی ها حضور نه چندان جدی داشت ، ولی به یک باره، با منتشر شدن بازی PUBG، آن هم به شکل قابلیت دسترسی قبل از موعود، این بازی که جدی گرفته نمی شد به یکی از بزرگ ترین ایده های خلاقانه در میان همه بازی ها لقب گرفت. ولی این بازی هدفش این نبود که دیگر سبک ها را از میدان به در کند، نه، بلکه موفق شد میلیون‌ها کاربر را به سوی خود بکشاند و سازندگان خود را میلیاردها دلار پول برساند و آن اندازه محبوب شد که مایکروسافت جهت منتشر کردن هرچه زود تر این بازی بر روی کنسول اختصاصی خود با شرکت سازنده بازی شروع به همکاری نماید. از این مسئله مهم‌ تر، سبک بازی بتل رویال دوباره پس از مدت ها بر سر کار آمد و همه بازی ها سعی کردند که دوباره از این سبک بسیار محبوب بهره ببرند.

این بازی از همان اول کاربران را ب چالش های بسیار زیادی رو به رو می نماید، بازی بدون داشتن هیچگونه آموزش خاصی، مستقیما کاربر را در جنگ با ۹۹ کاربر دیگر قرار داده و بدون هیچ گونه رحمی، مرگ و از میدان خارج شدن کاربر را اعلام می نماید. نخستین بار که وارد پابجی می‌شوید،‌ به شکل ناخودآگاه متوجه کم شدن میزان خون خواهید شد چرا که در این بازی قسمت دایره‌ای شکلی قرار داده شده تا همه کاربران باید به درون آن نفوذ کنند و اگر در اولین بار که شما از این مورد اطلاع کامل نداشته باشید. بار دوم نقشه را بررسی می نمایید و این دفعه با سرعت بالایی خود را پیش از به آخر رسیدن زمان تعیین شده به درون دایره خواهید رساند، ولی از دور صدای درگیری های شدیدی را خواهید شنید و جمله مشهور «Better Luck Next Time» را مشاهده خواهید کرد! اما بار سوم خواهید فهمید که فقط دویدن در درون فضا و جهت رسیدن به آن دایره مهم نمی باشد و موردی که بسیار مهم است برخورداری از تجهیزات عالی برای جنگ با دیگر کاربران می باش که اهمیت بالایی دارد. این بار دیگر خانه‌های درون بازی را خواهید گشت و به صدای قدم‌های کاربران دیگر توجه خواهید نمود، از وسط درختان عبور خواهید کرد و با شنیدن کم ترین صدایی روی زمین خواهید خوابید و به قسمت های مختلف جهت بررسی کردن نگاه خواهید کرد. کاربران پابجی مثل یک سری افراد تازه کار، با گذشت زمان قوانین بازی را درک خواهند کرد و تلاش می‌کنند تا این قوانین را رعایت کنند.

این بازی یکی از بهترین بازی های آنلاین چند نفره می باشد که می توانید با آن از تجربه بی نظیر یک بازی باتل رویال نهاین لذت را ببرید. کاربرانی که به سبک بتل رویال علاقه دارند باید آگاهی داشته باشند که این بازی یکی از بهترین بازی ها در این سبک می باشد که به گونه ای احیا کننده این سبک از بازی هم بود در این بازی شاهد نحوه بتل رویال بسیار زیبایی خواهید بود که در هیچ بازی دیگر تا به حال مشاهده نکرده اید. امکاناتی که این بازی دارد باعث می شود که تجربه آن بسیار لذت بخش تر از دیگر بازی ها شود پیشنهاد ما این است که اگر به سبک بتل رویال علاقه دارید حتما این بازی بسیار زیبا و جذاب را تهیه کرده و از همه امکانات بسیار عالی آن استفاده نمایید پابجی یکی از منحصر به فرد ترین بازی های این چند سال اخیر است پس شک نداشته باشید که با یک بازی کامل در زمینه بتل رویال روبرو خواهید شد.

Fortnite

بازی های آنلاین چند نفره

سبک بسیار محبوب بتل رویال در این دوره به محبوبیت خود دست یافته است و هر روز کاربران تازه ای برای عقب نماندن از دیگر کاربران، این سبک بازی را به قسمت مولتی پلیر خود اضافه می نمایند. پس از به محبوبیت رسیدن بسیار زیاد بازی Player’s Unknown Battlegrounds و جای گرفتن در میان نامزدهای برترین بازی های آنلاین چند نفره  سال، این بار نوبت بازی کاملا رایگان اپیک گیمز یعنی Fortnite بود که خودش را به عنوان یک بازی عالی در این سبک معرفی نماید. یک بازی که در سال های گذشته مورد معرفی قرار گرفته بود و فقط چیزی در حدود یک سال می باشد که قسمت محبوب بتل رویال به آن اضافه گردیده است. ولی همین مدت نسبتا کوتاه سبب شده است تا بتواند که از دیگر رقیب بزرگ خود سبقت بگیرد و بتواند که رکوردهای به جا مانده را جا به‌ جا نماید. این بازی با اینکه که همچنان در فاز Early Access قرار گرفته است محبوب ترین بازی توییچ و بدون شک یکی از پر کاربر ترین بازی‌های کولتی پلیر این روزها می باشد. علت به موفقیت رسیدن این بازی ولی فقط بهره بردن از سبک محبوب بتل رویال نمی باشد، بلکه شرکت سازنده موارد خاصی را هم به این سبک  محبوباضافه نموده تا کاربر به این توانایی برسد که آزادی عمل بیشتری نسبت به بازی پابجی داشته باشد. جستوجو برای یافتن منابع و سلاح‌ها و از همه مهم تر زنده ماندن در میان صد کاربر فقط یک قسمت از این بازی بزرگ می باشد، قسمت دیگر توانایی ساخت و ساز و محافظت کردن از خود در وقت جنگ های نزدیک می باشد.

همین طراحی های تازه، تنوع بسیار عالی به گیم ‌پلی بازی داده است. جمع نمودن چوب، آهن و آجر و ساختن یک سطح شیب دار جهت بلا رفتن از کوه یا به وجود آوردن یک کاور بزرگ از جنس آجر در مواقعی که اطراف شما باز می باشد،بهره بردن از دقت و سرعت عمل بالا می‌طلبد. تخریب ‌پذیری بسیار زیبا نقشه‌ی فورتنایت به این معنا است که شما به عنوان کاربر خواهید توانست به سادگی منابع خود را زیاد کنید ولی ساخت و ساز هوشمند و با سرعت بالا مهارت ساده ای نمی باشد و به تمرین زیاد و همچنین زمان زیاد نیاز خواهد داشت. شاید همین مورد است که کاربران را برای تجربه  این بازی کنجکاو می کند: احساس پیشرفت کردن با هر بار تجربه بازی. همیشه کاربرانی وجود دارند که پیچ و خم های نقشه را به خوبی یاد گرفته اند و با سرعتی بسیار عالی از خودشان محافظت می نمایند و از توانایی های بیشتری بهره می برند، ولی حتی کشتن یک کاربر دیگر هم در هر دور از مسابقه لذت بسیار زیادی دارد که در کمتر بازی مانند این بازی دیده می شود.

تنوع اسلحه های این بازی که با برخورداری ازرنگ‌بندی‌هی زیبا که به معنی کیفیت آن‌ها (ساده، کم‌ یاب، افسانه ای، رویایی) می باشد به علاوه تعداد بسیار خوبی گجت‌های عالی مثل تله یا بمب‌های قابل کنترل به زیباتر شدن گیم‌ پلی این بازی کمک های زیادی خواهد کرد و بدون شک گرافیک زیبای کارتونی و افکت‌های مختلف کمیک گونه فورتنایت را جذاب تر از دیگر بازی‌هایی که چاشنی جدی و خشکی دارند مثل پابجی برخوردار نموده است. اپیک گیمز با پشتیبانی و مدیریت بسیار خوب خود کاربران را رضایت مند نگه داشته است و برخلاف بعضی از شرکت ها، رضایت داشتن مخاطبان خود را اصلی ترن هدف خود در نظر گرفته است. همه قسمت های پولی بازی به لباس‌ها و اشکال گوناگون تبر و چتر خلاصه می‌شود و هیچ موردی که بر روی نوع گیم ‌پلی بازی تاثیر داشته باشد فروخته نخواهد شد. ولی طریقه همکاری کردن درون تیمی بازی که به Save the World معروف است که از اول تنها قسمت فورتنایت بود، هنوز هم پولی می باشد اما طبق گفته‌ی شرکت سازنده در آینده ای نزدیک رایگان خواهد شد. اگر جز آن دسته از کاربرانی می باشید که به رقابت کردن اهمیت می دهید و سبک بتل رویال را هم دوست دارید ما پیشنهاد می کنیم که این بازی عالی و خوش ساخت را تجربه نمایید و از همه امکانات بسیار عالی آن لذت ببرید.

Battlefield 1 یکی از بازی های آنلاین چند نفره

بازی های آنلاین چند نفره

بعد از گذشت مدت ها دوری از بازی‌ هایی که کاربران را با جنگ‌های جهانی دوم آشنا می کردند، بسیاری از ما علاقه مند بازگشت به آن دوران خاص توسط شرکت اکتیویژن و به وسیله بازی‌هایی مانند Call of Duty بودیم. ولی دقیقا هنگامی که همه ما داشتیم از ساخت یک بازی در این سبک احساس ناامیدی می کردیم، این شرکت دایس و کمپانی محبوب الکترونیک آرتز بودند که در کمال شگفتی، همه دوست داران سبک تیراندازی را سرشار از خوش حالی کردند و با ارائه یک بازی جذاب کاربران را به سال‌ها پیش از جگ جهانی دوم، یعنی دقیقا به جنگ جهانی اول راهنمایی کردند.

هیچ کس به این موضوع فکر نمی کرد که این بازی به چه طریقی می‌تواند با اینکه کاملا که طبیعی به نظر بیاید، بسیار زیبا و هیجان انگیز نیز باشد و محبوبیت بالای سری Battlefield را حفظ نماید. اما شرکت دایس نه فقط موفق شد از پس انجام این کار بربیاید، بلکه Battlefield 1 به یکی از خاص ترین و محبوب ترین ببازی های آنلاین چند نفره نسل هشتم بدل شد. بر خلاف تعداد زیادی از بازی‌ها، بخش یک نفره این بازی کاملا ناامید کننده نشان داد و فقط مثل یک قسمت تمرینی برای قسمت مولتی پلیر بازی بود. اما وقتی که وارد قسمت مولتی پلیر شوید، هیجان بازی به مقدار زیادی بالا می رود، طراحی های بازی به گونه ای با دقت بالا تولید شده‌اند که باعث می شود کاربر دقیقا خود را در یک میدان جنگ احساس نماید.

این بازی هم دقیقا یکی از بازی هایی است که هر کاربری را می تواند که از خود راضی نگه دارد.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان