مرکز تماس 021 910 910 17

انواع مرورگر گوشی

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که همیشه در گوشی هوشمند خودتان از یک مرورگر استفاده می نمایید ممکن است مرورگر گوشی خودتان را عوض کنید همانگونه که برای سیستم شما مرورگرهای زیادی وجود داشته این تنوع داشتن در تلفن های هوشمند هم مشاهده می گردد البته هر کدام از آن ها عیب هایی هم دارند.

مرورگر گوگل کروم برای اندروید و آی او اس:

خیلی از مردم از مرورگر کروم به صورت پیش فرض استفاده می نمایند یکی از دلایلی که بین کاربران محبوب بوده استفاده کنندگان از آن قادر هستند که به اطلاعات زیادی از نسخه دسکتاپ کروم مثل تاریخچه وب،بوک مارک،اطلاعات حساب کاربری و موارد دیگر هم دسترسی پیدا کنید نسخه تلفن همراه آن ها هم مثل نسخه دسکتاپ آن روان وسریع بوده و ویژگی های جانبی خوبی را هم در اختیار شما قرار خواهد داد.از ویژگی های آن می توان به قابلیت جستجو توسط صدا اشاره نمود.

مرورگر گوگل کروم برای گوشی مشخصه های جذاب زیادی داشته شامل قابلیت جستجو با یک بار لمس کردن،صرفه جویی کردن در مصرف داده و قابلیت دانلود سایت با فشار دادن یک دکمه تنها بعضی از این مشخصات محسوب می شود در نسخه تلفن همراه هم مثل دسکتاپ می توانید سایت را ترجمه کنید که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده نمایید.

مطابق با تحقیقات انجام شده مرورگر کروم یکی از مرورگرهای سریع برای گوشی نمی باشد و از نظر قابلیت ها هم رتبه اول را به خود اختصاص نداده است.

سافاری اپل:

مرورگر سافاری برای سیستم عامل ای او اس به صورت پیش فرض بوده و اپل هم به صورت مرتب قابلیت های جدید را هم در مرورگر تعبیه خواهد کرد برای مثال از قابلیت های نسخه جدید می توانیم به قابلیت بلاک نمودن هوشمند تبلیغات و پیوستگی زیاد با سیری اشاره نمود.مثل کروم اگر شما هم از نسخه دسکتاپ آن استفاده می نمایید قادر هستید اطلاعات زیادی را میان نسخه دسکتاپ و موبایل سینک نمایید.

در سافاری شما می توانید تب های بازشده را در میان گوشی و دسکتاپ سینک نمایید با توجه به این قابلیت و البته پیوستگی زیادش با ای او اس خیلی هم عجیب نبوده که کاربران اپل از آن استفاده کنند ولی سافاری از نظر رابط کاربری و ظاهری خیلی هم جذاب نمی باشد ولی در هر صورت از نظر ویژگی های جذاب دستش پر بوده و دست کم مثل گوگل فعالیت کاربر را در نظر نخواهد گرفت.

فایرفاکس:

در یک زمانی فایرفاکس به عنوان جایگزین برای اینترنت اکسپلورر به شمار می رفت و بعد از آن جایگزین گوگل کروم هم شد اما اگر از نسخه دسکتاپ آن استفاده می کنید می توانید از نسخه گوشی هوشمند آن هم استفاده کنید چون می توانید اطلاعات زیادی را میان این دو نسخه سینک نمایید در فایرفاکس تب ها ظاهر بهتری در مقایسه با کروم داشته و حرکت کردن در میان آن ها آسان تر می باشد علاوه بر این در این مرورگرها به آسانی می توانید موتور جستجوی پیش فرض را تغییر نمایید همچنین در نسخه موبایل فایرفاکس افزونه های زیادی وجود داشته که برای اهداف گوناگون قادر به استفاده از آن ها هستید.

فایرفاکس دارای رابط کاربری جذابی بوده که تا میزان زیادی می توانید آن را شخصی سازی نمایید پشتیبانی کردن از افزونه های زیاد هم یکی دیگر از دلایل بوده که این مرورگر گوشی را می توانید به سافاری یا کروم ترجیح بدهید از نظر سرعت هم فایرفاکس در ای او اس توانسته نتایج خوبی را بدست بیاورد ولی در اندروید خیلی هم قوی نبوده شما بهتر است خودتان با آن کار کرده و برای استفاده شخصی خود تصمیم گیری نمایید.

مرورگر اپرا:

اپرا یکی از مروگرهایی بوده که برای انواع گوناگونی از پلتفرم هایی مثل ای او اس،اندروید ،ویندوز و macOS عرضه شده است ولی برای نسخه موبایل آن تمرکز توسعه کننده معمولا معطوف به اندروید بوده و در ای او اس تنها از نسخه کم حجم آن به اسم اپرا مینی استفاده خواهد شد وب گردی کردن و جستجو در نرم افزار اصلی اپرا در اندروید خیلی آسان بوده و مثل مرورگر های دیگر می توانید اطلاعات را در پلتفرم های گوناگون به آسانی سینک نمایید.

مایکروسافت اچ:

این مرورگر گوشی یکی از مرورگرهای جدید تلفن های هوشمند بوده که به طور آزمایشی برای ای او اس و اندروید ارائه شده ولی به صورت رسمی عرضه نشده است نسخه ای او اس این مرورگر به خوبی توانسته رتبه خوبی را بدست بیاورد.

بهترین مرورگر:

انتخاب کردن مرورگر عالی میان این موارد خیلی سخت بوده ولی اگر فردی به صورت گسترده از اپل استفاده نموده به احتمال قوی مرورگر سافاری را انتخاب خواهد کرد و اگر هم زمان زیادی را صرف اکو سیستم گوگل کنید مرورگر مورد نظر آن کروم است.کسانی که از مرورگر اپرا یا فایرفاکس استفاده می کنند جدا از بد یا خوب بودن آن ها دوست ندارند که از مرورگر دیگری استفاده نمایند.هر کدام از مرورگرها بدی و خوبی هایی داشته و فرق آن ها خیلی هم زیاد نمی باشد.

 

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان