مرکز تماس 021 910 910 17

دلایل برتر بودن اندروید از آیفون

در این مطلب می خواهیم در مورد قابلیت های خوب و مثبت در سیستم عامل اندروید صحبت کنیم و دلایلی را هم برای برتر بودن سیستم عامل اندروید از آیفون مطرح نماییم. از جمله دلایل برتر بودن اندروید از آیفون میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت:

در مورد قیمت صبر کنید با آمار و ارقام نشان دهم چون که آمار همه چیز را مشخص می کند مسلما کالاهای اپل قیمت بالایی داشته برای مثال شما آیفون s5 را مد نظر داشته باشید قیمت نسخه غیر عادی آن با داشتن حافظه 64 گیگی بالای هزار دلار قیمت دارد ولی مدل های پرچم دار اندروید با قیمت خیلی پایین تر از این در بازار عرضه خواهند شد.

یکی از دلایل برتر بودن اندروید از آیفون شخصی سازی کردن در android:

همانگونه که مطلع هستید در اندروید شما به آسانی می توانید تنظیم های اسمارت فونتان را با توجه به احتیاج و علاقه خود ویرایش نمایید برای نمونه شما می توانید به آسانی تصویر والپیپری که به صورت پیش فرض بوده را به والپیپر مورد علاقه تنظیم نمایید.یا آیکون های نرم افزار را تغییر داده و یا صفحه home گوشی هوشمند شما دچار تغییراتی شود و می توانید ویجت های زیادی را در روی آن پین کند.

شما حتی در اندروید می توانید صفحه قفل مورد علاقه خود را از بین کلید های دیگر انتخاب کنید کارهای بیشتری هم قادر به انجام هستید برای مثلا شما می توانید از رام های سفارشی،لانچرهای متفاوت و یا با روت کردن گوشی هوشمند یک جلوه تازه را به محیط اسمارت فون خودتان بدهید.ولی در آیفون سفارشی سازی تنظیمات کمی داشته و شامل تغییر دادن تصویر وال پیپر بوده و برای سفارشی سازی بیشتر می توانید از jailbreak استفاده نمایید.

تنوع کالاها و گستردگی در سیستم عامل اندورید:

تنوع نرم افزارهایی که به صورت روزانه در اندروید تولید شده خیلی متنوع تر می باشند کسانی که به کالاهای اپل علاقه داشته آگاه هستند که انتخاب کردن نرم افزارهایی که نیاز داشته گوناگونی و تنوع کمی در مقایسه با اندروید دارند تنوع داشتن نرم افزارها در اندرود و پشتیبانی آن هم بهتر است.

خیلی از تلفن های هوشمند پرچم دار و رده بالا تا گوشی های میان رده و با قیمت پایین همه آن ها قادر بوده خیلی از نرم افزارهای اندروید متنوعی را پشتیبانی نمایند قبلا آیفون اپل مد نبود کالاهای اندروید تنوع زیادی نداشته ولی در این سال ها کالاهای اندروید پیشرفت خیلی زیادی داشته باند.

داشتن نمایشگر بزرگ یکی از دلایل برتر بودن اندروید از آیفون :

اگر به عنوان یک خریدار به آیفون نگاه کنید شما هیچ حق انتخابی برای اندازه نمایشگر در آیفون ندارید پس فقط دو انتخاب دارید یا یک نمایشگر 3.5 اینچ و یا 4 اینچی را انتخاب نمایید ولی اگر می خواهید یک گوشی هوشمند اندروید را تهیه کنید به آسانی می توانید اندازه های گوناگونی از نمایشگر را داشته باشید.

سرویس گوگل:

حتما شما هم با فضای مجازی سروکار دارید و از مرورگر های گوگل کروم،گوگل پلاس،جی میل ،گوگل درایو و یوتیوب استفاده می کنید همه این قابلیت ها در اندروید قرار دارد و با توجه به یکپارچه کردن این قابلیت های در هسته اندروید در زمان استفاده از آن ها با گوشی اندروید راحتی بیشتری را احساس خواهید کرد.

آیتونز:

به نظر من آیتونز سیستم مناسبی نیست چون کمک گرفتن از آن ها برای کار همگام سازی کاری سخت می باشد منتقل کردن فایل ها در اندروید احتیاجی به واسطه نداشته چون که شما به آسانی می توانید فقط با داشتن یو اس بی گوشی خود را به کامپیوتر وصل کرده و فایل مورد نظرتان را منتقل سازید.

روت کردن گوشی اندورید یکی دیگر از دلایل برتر بودن اندروید از آیفون :

همانگونه که مطلع هستید برای اجرا و نصب رام سفارشی در اندروید احتیاج به روت کردن اسمارت فون می باشد چون که روت کردن به شما مجوزهایی که برای آپدیت ورژن احتیاج است را به شما خواهد دارد با کار روت کردن در اصل شما می توانید به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید و با دسترس داشتن به آن ها می توانید تنظیم های پیشرفته ای را داشته باشید و رام جدید را هم نصب کنید ولی بهتر است که اطلاعات لازم را در مورد روت کردن گوشی هوشمندتان داشته باشید چون امکان دارد صدمه و لطمه جدی به فایل های اسمارت فون شما وارد گردد.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان