مرکز تماس 021 910 910 17

پینترست چیست ؟

پینترست یکی از شبکه های اجتماعی بوده و در سال 2010 افتتاح شده است و حالا بیشتر از دویست میلیون کاربر در آن فعالیت دارند این شبکه اجتماعی در اوایل برای اشتراک عکس ها بود اما الان به یک اقیانوسی بزرگ تبدیل گشته است این شبکه اجتماعی یکی از پرقدرت ترین ابزار ارتباط  و تبلیغ می باشد در کشور ما خیلی از کاربردهای این سایت استفاده نشده اما این سایت در دنیا اعتبار بالایی دارد.

بعد از فیس بوک پینترست دومین منبع برای ترافیک شبکه های اجتماعی می باشد این سایت ترافیک زیادتری در مقایسه با شبکه های اجتماعی ردیت داشته و حالا بیشتر از 150 میلیون کاربر در آن فعال هستند و اگر استراتژی شما درست باشد می توانید ترافیک زیادتری را هم جذب نمایید.

روش ایجاد نمودن یک صفحه موثر با پینترست:

مثل شبکه های اجتماعی دیگر شما می توانید بری اغاز کارتان یک صفحه برند یا کسب و کار ایجاد نموده و به آسانی در آن ثبت نام کرده و صفحه ای برای کسب و کارتان ایجاد نمایید.شما هم می توانید یک حساب جدید ایجاد نموده و هم حساب شخصی داشته باشید اگر در گذشته هم دارای حساب کاربری بودید ولی قصد دارید که حساب کسب و کار هم داشته باشید می توانید از آن هم استفاده کنید.

نکاتی که باید در تنظیم کردن حساب به آن توجه داشته باشید شامل موارد زیر است:

اسم کسب و کار:برای آن تنها نیاز است که نام کمپانی را وارد نمایید.

عکس پروفایل:

عکسی که برای پروفایل انتخاب می کنید سعی کنید بهتر است که لوگوی شرکت بوده تا مخاطب به خوبی بتواند آن را شناسایی نماید این کار سبب شده محاطب بیشتری جذب گردد مطمئن شوید که تصویر پروفایل شما همان تصویری بوده که در شبکه های دیگر اجتماعی هم استفاده می نمایید تا تشخیص و شناسایی آن برای شما ساده بوده و به آسانی بتواند شما را پیدا نماید.

اسم کاربری:

برای اسم کاربرای خودتان هم می توانید از اسم کمپانی استفاده نموده و این اسم باید منحصر به فرد باشد اگر اسم کاربری قبلا در این شبکه اجتماعی ثبت شده یک اسم مشابه را انتخاب نموده و آن در لینک پینترست شما ظاهر می شود.

درباره شما:

در این قسمت می توانید یک اطلاعات کمی درباره کسب و کار خودتان افزوده و در این قسمت در مورد کاری که کسب و کارتان انجام داده و روش محتوایی که در پینترست اشتراک دارد یادداشت کنید اگر دارای فضای اضافی بوده اید قادر هستید که یک فراخوان گذاشته و از بازدید کننده درخواست کنید که از سایت شما بازدید نماید شما قادر هستید یک لینک هم به آن اضافه نمایید.

بهترین روش برای استفاده نمودن بهتر اضافه نمودن لینک به یک صفحه مقصد بوده و به این صورت ترافیک بهتری تبدیل می شود علاوه بر این قادر هستید برای استفاده کردن از کاراکترهای کم و پیگیری نمودن لینک از یک کوتاه کننده لینک هم استفاده نمایید.

روش ایجاد تصاویر دوستانه در پینترست:

برای جدب نمودن پین و زیاد شدن ترافیک شما باید برای سایت خودتان عکس بیفزایید حالا به شما نشان می دهیم که چطور به سرعت می توانید عکس های خوبی را در پینترست ایجاد نمایید که سبب صرفه جویی نمودن در هزینه ها،زیاد شدن پین و ترافیک گردد.

-ایجاد کردن تصاویر با ابعاد خوب:

قانونی که شما باید در زمان ایجاد کردن تصاویر پینترست ایجاد کنید این بوده که از تصاویر افقی استفاده ننمایید شما باید از تصاویر عمودی استفاده نمایید در اصل این شبکه اجتماعی به شما پیشنهاد نموده که عکس هایی که دارای 900*600 پیکسل بوده را ایجاد نمایید.

-استفاده نمودن از تصاویر منحصر به فرد:

یکی از روش های افزایش جذابیت عکس ها استفاده کردن از تصاویر منحصر به فرد می باشد به همین خاطر است که اگر از عکس ها به عنوان تصویر پس زمینه استفاده نمایید خودتان عکس گرفته اگر هم از طرح های پس زمینه استفاده نمایید می توانید عکس های عالی را خریداری نمایید.شما می توانید برای ایجاد نمودن تصاویر منحصر به فرد از ابزار PromoRepublic استفاده نمایید.

-اضافه کردن متن:

شما باید به عکس های متن اضافه نمایید به این توجه کنید که با آن عکس ها چه چیزی را می خواهید به دست آورید و متنی را انتخاب نموده که در رسیدن به آن به شما کمک نماید و بعد متنی را اضافه نموده که به هدفتان کمک نماید.برای مثال اگر هدف شما جذب کردن ترافیک بوده می توانید صفحه ای را که عکس به آن ربط دارد را توضیح بدهید و بعد از تمام شدن تصویر اسم تجاری را هم اضافه نمایید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان