مرکز تماس 021 910 910 17

نشانه های هک شدن گوشی

در این قسمت قصد داریم علامت های هک شدن گوشی هوشمند را برای شما توضیح دهیم که با مشاهده آن ها بتوانید بفهمید تلفن همراه شما هک شده است.

مصرف زیاد ترافیک اینترنت در هک شدن گوشی:

شما می توانید از نرم افزار دیتا یوس برای مطلع شدن از مقدار مصرف داده اینترنت تلفن همراه خود استفاده نمایید این نرما فزار قادر بوده دانلود های طولانی را مورد بررسی قرار داده و به شما کمک نماید که بتوانید از مصارف بیهوده داده اینترنت جلوگیری نمایید.

خالی شدن باتری گوشی هوشمند:

یکی از علامت های واضح داشتن نفوذ در تلفن همراه خالی شدن زیاد باتری می باشد چون نرم افزار جاسوسی در تلفن همراه شما برای مدت زیادی فعال بوده و به این معنی است که از انرژی زیاد استفاده شده و باتری شما خالی می شود.اگر باتری شما سریع خالی می شود ممکن است در خطر نفوذ قرار داشته باشید.

افزایش حرارت گوشی هوشمند:

زیاد شدن حرارت در وقتی که شما از آن استفاده ای نمی کنید ممکن است نشانه فعال بودن داده اینترنت شما باشد و بیشتر از سرعت عادی در حال مصرف شدن می باشد اگر شما متوجه شدید که داده اینترنت شما بیشتر از معمول بود ممکن است جاسوسی از شما رخ داده باشد.

نرم افزارهای جدید:

ممکن است شما یک اپلیکیشن جدیدی را در فهرست مدیریت اپلیکیشن های خود ببینید بخاطر همین شما باید همواره اپلیکیشن های فعال خودتان را چک نمایید اگر هر کارکرد غیرعادی را مشاهده نمودید ممکن است دارای یک برنامه مضر باشد

پخش خودکار ویدیو در هک شدن گوشی:

اگر گوشی هوشمند شما یک ویدیوی زنده را به صورت خودکار پخش نمود شما هم شده اید این روش را هکرها برای بازرسی نمودن از کارکرد گوشی و شنود استفاده می نمایند اگر در این شریاط تلفن همراه به صورت مداوم فعالیت کرد یا باتری آن سریع خالی گشت شما باید اینترنت و میزان مصرف آن را چک نمایید.

تماس و ارسال پیامک:

امکان دارد در تلفن همراه شما تماسی برقرار گشته و اس ام اسی ارسال گردد که شما آن را ارسال نکرده باشید در این صورت نباید نسبت به این مساله بی تفاوت باشید چون عددهایی که با آن تماس گرفته می شود قادر بوده شما را به طرف کسی که تلفن همراه شما را هم کرده راهنمایی نماید.

پنجره های ناخواسته در هک شدن گوشی:

باز نمودن پنجره های اذیت کننده و عجیب که سبب جلوگیری از کارکرد شما با تلفن همراه می گردد ممکن است علامتی از نفوذ داشتن به تلفن همراه شما باشد.این پنجره ها معمولا دلیلی برای هک نبوده ولی بعضی وقت ها ممکن است سبب برنامه مضری بوده که به اسم اگهی افزار شناخته خواهد شد و تلفن همراه شما را به نشان داده تبلیغات معین برای کسب درآمد خواهد کرد.

پیام هایی درباره امنیت:

اگر تلفن هوشمندتان هک شده مشاهده می کنید که کارکرد غیرعادی دارد مثل دریافت نمودن پیامهایی درباره امنیت اطلاعات که در آن به شما اطلاع داده شده که به ایمیل یا حساب شبکه اجتماعیتان توسط یک تلفن دیگر نفوذ شده است یا اس ام اس های تاییدیه حساب برای شما ارسال خواهد شد.

قفل نکردن گوشی:

اگر یک کارکرد عجیب برای تلفن همراه خود دیدید آن را قفل نموده و مواظب کارکرد آن در وقت غیرفعال شدن باشید در اصل تلفن همراه هایی که هک شده به صورت کامل قفل نخواهد شد و وقتی که آن را قفل نموده اید به صورت کامل قفل نشده و کار خود را ادامه خواهد داد.

تغییردادن رمز عبور:

برای جلوگیری از هک شدن گوشی سعی کنید رمز عبور خودتان را در زمان های مشخصی مثلا بعد از سه ماه عوض کنید و اطمینان پیدا کنید که آن ها را در گذشته در جای دیگری استفاده ننموده اید و حتما نیرومند و پیچیده باشند.

استفاده از شبکه بی سیم امن در هک شدن گوشی:

متصل شدن به وای فای نیاز به وارد نمودن رمز عبور آن بوده ولی اگر در یک مکان عمومی بودید ممکن است رمز نداشته باشد سعی کنید در استفاده نمودن از آن ها احتیاط نموده و اگر مجبور شدید که از شبکه های ناامن استفاده نمایید سعی کنید که از وی پی ان استفاده نموده تا اطلاعات شما به صورت رمز ارسال گردد.

سایت رسمی:

برای جلوگیری از هک نمودن گوشی در زمان وارد نمودن رمز عبور سعی کنید که در حساب آنلاین خود به آدرس مرورگرتان دقت داشته باشید و اطمینان پیدا کنید که در سایتی حضور دارید که انتظار آن را دارید آدرس سایت خود را حرف به حرف بخوانید.سعی کنید اطلاعاتی در مورد صفحات فیشینگ بدست آورید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان