مرکز تماس 021 910 910 17

نرم افزارهای پرکاربرد بعد از خرید لپ تاپ

در این مطلب قصد داریم برخی از نرم افزارهای پرکاربرد بعد از خرید لپ تاپ باید آن ها را نصب نمایید را به شما معرفی نماییم.

آفیس:

مجموعه آفیس از نرم افزارهای لازم برای هر سیستمی بوده که همواره به آن ها نیاز دارید این نرم افزارها هر ساله آپدیت جدیدی را عرضه خواهند کرد. که شامل موارد زیر است:

ورد:این نرم افزار برای نامه نگاری و تایپ مورد احتیاج همه مردم بوده و هر شغلی که دارید به آن ها احتیاج دارید.

اکسل:کاربرد ساده این اپلیکیشن قابل برنامه ریزی بودن و دادن نظم ره حجم زیادی از اطلاعات می باشد.

پاورپوینت:تاحدودی همه دانشجوها،اساتید از این نرم افزار استفاده می کنند با این نرم افزار می توانید مطالب مورد نظرتان را ارائه کنید.

آنتی ویروس:

در دنیای امروز ویروس های کامپیوتری همواره ما را مورد حمله قرار داده و از بین رفتن آن ها معمولا راحت نمی باشد به همین خاطر هم سعی کنید قبل از ویروسی شدن از آن پیشگیری نمایید و آنتی ویروس مناسبی را تهیه و نصب نمایید.سعی کنید که از آنتی ویروس های غیر اورجینال استفاده نکنید بهتر است که آنتی ویروس لایسنس دار را تهیه و نصب نمایید.ممکن است در نگاه اول مجبور شوید هزینه زیادتری را برای خرید آن بپردازید ولی در دراز مدت در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

microsoft to do:

چه شغل داشته باشید و چه نداشته باشید همواره کارهایی وجود داشته که باید خودتان آن ها را انجام بدهید.در گذشته این کارها به وسیله Wunderlist صورت می گرفت و شما قادر بودید به آسانی وظایف خود را مدیریت نمایید.ولی الان بخش های عالی این نرم افزار به ورد وارد شده به همین خاطر کم کم از دور خارج شده و جای خود را به to do می دهد.

از این نرم افزار می توانید به عنوان یادآور تاریخ و ساعت مشخص کرده و چند روش دیگر را هم با همدیگر طبقه بندی کرده و از آن ها استفاده کنید.

Vlc media player:

یکی دیگر از نرم افزارهای پرکاربرد بعد از خرید لپ تاپ که بایدنصب نمود. نرم افزار وی ال سی پلیر می باشد این نرم افزار به آسانی هر فایلی را باز نموده و به خوبی آن را نمایش خواهد داد.نرم افزار مدیا پلیر خیلی از فرمت ها را نداشته ولی در این نرم افزار شما می توانید از هر فرمتی استفاده نمایید.

نرم افزار فتوشاپ:

اپلیکیشن هایی که برای ادیت عکس موجود بوده معمولا در هر جایی کاربرد دارند از تخصصی بودن آن ها تا لپ تاپ و تبلت و ….. ولی بهترین نرم افزاری که شما می توانید به صورت حرفه ای آن ها را ویرایش کنید فتوشاپ می باشد این نرم افزار در روی لپ تاپ های معمولی هم نصب می شود ولی اگر سیستم شما بالا می باشد می توانید از عکس های متنوع زیادی استفاده کنید بهتر است قبل از خرید لپ تاپ از فروشنده در مورد این نرم افزار بپرسید.

پی دی اف خوان:

فایل هایی که پی دی اف هستند قسمت زیادی از اطلاعات دنیای امروز را به خود اختصاص داده اند بستگی به این دارد که خیلی از آن ها را مطالعه می کنید یا ادیتشان می کنید می توانید از نرم افزارهای لازم استفاده کنید یکی از نرم افزارهای پرکاربرد خوبی که می توانید از آن استفاده کنید نرم افزار Sumatra pdf می باشد ولی این نسخه قابلیت ادیت را به شما نداده به همین خاطر سعی کنید اول نیاز خودتان را رفع نموده و پس از آن گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

نرم افزار PC Decrapifier:

شما می توانید از این نرم افزار برای پاک نمودن نرم افزارهایی که مناسب نیستند استفاده کنید این نرم افزارها فقط سرعت سیستم شما را کاهش خواهند داد.زمانی که آن را نصب نمایید برنامه سیستم شما را اسکن کرده و یک لیست از نرم افزارهایی که قبلا نصب نموده اید به شما می دهد و آن هایی را که نیاز ندارید حذف کنید.

نرم افزار CCleaner:

با نصب کردن این نرم افزار شما می توانید کارایی سیستم خود را افزایش دهید این نرم افزار همه کوکی ها،سابقه و فایل های غیر ضروری را حذف نموده چون این اطلاعات عموما انباشته شده و کارایی سیستم شما را کم خواهد کرد.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان