مرکز تماس 021 910 910 17

روش های محبوبیت در شبکه های اجتماعی

محبوبیت در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی دارای طرفدارهای زیادی بوده و فعالیت کردن در این شبکه ها برای خیلی از کسب و کارها دارای اهمیت بالایی می باشد و در این مطلب قصد داریم چند روش را برای محبوب شدن در این شبکه ها را به شما معرفی کنیم.محبوب شدن در این شبکه ها سبب نمایش دادن بیشتر برندتان،افزایش فروش و بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو خواهد شد.

-ایجاد کردن یک صفحه اختصاصی در سایت:

برای اینکه در شبکه اجتماعی حضور داشته باشید بهتر است که از پروفایل شخصی استفاده ننمایید بعضی مردم با فکر اینکه پروفایل شخصی سریع رشد پیدا می کند و لیست دوستان به آن افزوده می شود از پروفایل شخصیشان برای فعالیت کردن در شبکه اجتماعی استفاده می نمایند سعی کنید که از یک صفحه اختصاصی که قابلیت پسندیده شده داشته باشد استفاده نمایید پروفایل های شخصی دارای محدودیت هایی بوده که امکان دارد در آینده برای شما مسائلی را ایجاد نماید مثل محدود شدن تعداد دوستان در شبکه اجتماعی اگر هدف شما بزرگ بوده و می خواهید یک صفحه ای را با محبوبیت بالا راه اندازی نمایید بهترین راه ایجاد کردن یک صفحه تجاری اختصاصی می باشد.

-طراحی کردن کاور و عکس پروفایل:

در زمان طراحی کردن صفحه تجاری به دو بخش کاور و عکس پروفایل اهمیت بدهید شما با این دو عکس در دنیای اجتماعی مطرح خواهید شد و نشان دهنده شخصیت و برند شما می باشد بهتر است برندتان را در عکس پروفایل نشان داده و در عکس کاور خدماتی را ارائه نموده که نکته هایی را یادداشت کنید که مردم را به لایک کردن و دنبال کردن ترغیب نماید.

-تکمیل کردن اطلاعات قسمت درباره ما:

در هر صفحه تجاری دارای قسمتی به اسم درباره ما بوده که قادر هستید در آن قسمت اطلاعاتی که به کسب و کارتان مربوط بوده و خدمات خود را درج کنید در این قسمت می توانید سایت خود و اطلاعات تماستان را بیفزایید این مورد سبب شده اعتبار صفحه شما زیادی شود و تماس مردم با شما آسانتر گردد.

-منتشر کردن مطالب منظم:

بعد از ایجاد نمودن یک صفحه تجاری مهمترین نکته آپدیت کردن آن بوده و با منتشر کردن مطالب کاربردی در زمینه تخصصتان با مخاطب خود ارتباط برقرار نمایید و بهتر است که مطالب زیاد تبلیغاتی ارسال نکنید با منتشر کردن مطالب تصویری و صوتی می توانید با مخاطب خودتان ارتباط بهتری را داشته باشید.

-رعایت کردن فرهنگ شبکه های اجتماعی:

محیط شبکه اجتماعی دوستانه بوده و مردم برای ارتباط برقرار نمودن با همدیگر و مطلع شدن از وضعیت دوستانشان و وقت گذراندن به آن مراجعه می نمایند اگر قصد دارید نتیجه خوبی بگیرید مطابق با این شرایط یا مخاطب های خود ارتباط داشته باشید دوستانه و راحت مطالبتان را نوشته و با منتشر کردن لینک های گوناگون مردم را به کلیک کردن ترغیب نکنید.

-احترام گذاشتن به نظر مخاطب:

هر فردی که برای شما نظری را درج نموده برای آن زمان گذاشته است و باید به آن احترام بگذارید سعی کنید تا جای ممکن جواب نظرها را بدهید ولی خیلی از نظرها برای انرژی دادن و تشکر از نویسنده منتشر شده و احتیاجی به جواب ندارند ولی در صورت سوال پرسیدن آن را بدون جواب نگذارید.

-لینک دادن به صفحه های شبکه اجتماعی:

خیلی از مردم دوست دارند که به مطالب سایت شما لینک داده ولی اطلاعی از شبکه  اجتماعی شما ندارند بهتر است از سایتتان به صفحه های شبکه اجتماعی لینک داده و صفحه های خود را به مخاطب سایت معرفی نمایید و از آن ها درخواست کنید که شما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایند.

-تفاوت قائل شدن برای دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی:

شما می توانید بعضی از مطالب را تنها در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و مطالب کوتاه را به صورت یک مطلب کوتاه بگذارید و در سایت خود نگذارید به این موضوع هم اشاره نموده که بعضی از مطالب تنها در شبکه های اجتماعی منتشر شده و در سایت شما قرار ندارند این موضوع کاربر سایت را به دنبال کردن شما ترغیب خواهد کرد.

-متصل شدن شبکه های اجتماعی به همدیگر:

ممکن است مطلع نباشید که خیلی از شبکه های اجتماعی می توانند با همدیگر اتصال داشته باشند برای نمونه شما قادر هستید که توییتر،فیس بوک و اینستاگرام را به هم وصل نمایید و با منتشر کردن مطلبی در اینستاگرام این مطلب به صورت خودکار در دو شبکه اجتماعی قرار می گیرند مطالب طوری منتشر شده که معلوم است که توسط شبکه اجتماعی دیگر منتشر شده اند و همین مورد سبب شده که مخاطب شما قادر باشد در شبکه های دیگر هم شما را یافته و دنبالتان کند.

-استفاده نکردن از سیستم انتشار اتوماتیک:

سایت های زیادی وجود داشته که توسط فید ار اس اس مطالب سایتتان را به طور اتوماتیک بعد از منتشر شدن در شبکه های اجتماعی هم منتشر خواهند کرد ممکن است در اوایل خوب باشد و کارتان به عنوان یک مدیر آسان شود ولی بعد از چند وقت آن صفحه در شبکه اجتماعی به صفحه ای پر از لینک های زشت و نامفهوم تبدیل شده و میزان زیادی از مخاطب های شما صفحه را ترک خواهند کرد.

-تشویق کردن مخاطب برای خبرنامه:

اگر سایت شما دارای خبرنامه است و همیشه آخرین مطالبتان را منتشر می نمایید سعی کنید که آن ها را تشویق به دنبال کردن نمایید در این قسمت قادر هستید با پیشنهاد دادن انتشار مطلبی خاص تنها در شبکه های اجتماعی مردم را تشویق به دنبال کردن نمایید.

-انتشار اتوماتیک برای آینده:

شبکه های اجتماعی قابلیت هایی را فراهم نموده که شما قادر هستید توسط آن یک مطلب را کامل آماده نمایید و در زمان منتشر شدن برای آن تاریخ و زمانی را مشخص کنید تا آن مطلب در آن زمان دقیقا منتشر گردد توسط این قابلیت قادر هستید در یک روز مثلا برای کل هفته مطالب را منتشر کنید و صفحه های شما به صورت اتوماتیک آپدیت خواهند شد.

-استفاده نمودن از هشتگ:

شما قادر هستید در زمان منتشر کردن مطالب آن ها را با کلمه های کلیدی به محتوای مطلب تگ نمایید علاوه بر این قادر هستید کلمه های داخل متن را با گذاشتن # پیش از کلمه ها به تگ تبدیل نمایید این مورد سبب شده که مردم با جستجو کردن آن کلمه ها مطالبتان را پیدا نمایند و مطالب شما محبوب خواهد شد.

-دعوت کردن از دوستانتان :

اگر شما هم یم صفحه تجاری دارید حتما دارای پروفایل شخصی هم هستید و در پروفایل خود دوستانتان هم هستند اگر شما هم با حساب کاربرتان به صفحه تجاری بروید صفحه ای را می بینید به اسم دعوت از دوستان که این قابلیت را فراهم کرده که با ارسال کردن دعوت نامه به دوستانتان از آن ها درخواست کنید تا صفحه را دنبال نمایند.

-تبلیغ کردن در شبکه های اجتماعی:

تبلیغ کردن به دو روش صورت می گیرد در روش اول شما با پرداخت نمودن مبلغی به صورت مستقیم در قسمت تبلیغات مورد نظر قادر هستید به نمایش دادن بیشتر صفحه های خود در آن شبکه بپردازید که با توجه به پرداخت ارزی و دردسرهایی که وجود دارد کمی مشکل است ولی در روش دوم شما صفحه هایی که در آن شبکه اجتماعی هستند و مربوط به حوزه کاری شما بوده پیدا می کنید و بعد با ارتباط برقرار نمودن با مدیران آن صفحه و پرداخت کردن مبلغ از آن ها درخواست می کنید که صفحه شما را برای مخاطب خودشان پیشنهاد داده و خیلی از افراد هم وجود دارند که بدون هزینه این کار را برای شما انجام خواهند داد.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان