مرکز تماس 021 910 910 17

دلایل روت کردن گوشی اندروید

دلایل روت کردن گوشی اندروید

اگر شما هم از گوشی هوشمند دارای اندروید استفاده می نمایید در این بخش می خواهیم به شما دلایل روت کردن گوشی را توضیح دهیم روت کردن گوشی اندروید این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به فایل های سیستمی موجود دسترسی پیدا کرده و به شما اجازه تغییر در آن ها را خواهد داد.

از جایی که فرایند روت کردن گوشی اندروید معمولا مشکل بوده و گارانتی تلفن شما با این کار باطل خواهد شد امکان دارد علاقه زیادی به این کار نداشته باشید ولی در این مطلب به نکته های مثبتی اشاره می نماییم که شما با روت کردن به آن ها دست پیدا خواهید کرد.

کاستوم رام:

یکی از بهترین مزیت های روت کردن تلفن همراه ویژگی نصب کردن کاستوم رام می باشد این قابلیت در اصل یک نسخه شخصی سازی شده از سیستم عامل اندروید بوده که سبب می شود یک تجربه عالی و متفاوت را در اختیار شما قرار دهد.

این کاستوم رام ها می توانند هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ قابلیت هایی که دارد با رام اصلی در دستگاه متفاوت باشد به همین خاطر توانایی های بیشتری را به کاربر ارائه خواهد کرد برای نمونه یک کاستوم رام این قابلیت را برای شما فراهم کرده که بر خلاف رام اصلی در کل بخش های رابط کاربری تغییرات ایجاد نمایید همچنین سازندگان کاستوم رام ها در روی کارکرد بهتر و بهینه بودن آن ها تمرکز زیادی دارند تا سرعت دستگاه شما با چیزی که در رام رسمی دیده اید بیشتر گردد.

در کل کاربر با نصب کردن کاستوم رام به تنهایی به دسترسی روت احتیاج نداشته ولی برای طی کردن فرآیند آن مثل باز شدن قفل بوت لودر و …. باید این دسترسی را در دستگاه ایجاد نمایید.

روت کردن گوشی  برای نصب کردن اپلیکیشن های پر کاربرد:

اپلیکیشن های زیادی در مارکت های اندرویدی وجود داشته که برای نصب کردن آن ها باید روت گوشی را انجام دهید این گروه از اپلیکیشن ها به طور مستقیم با فایل های موجود در سیستم در ارتباط بوده و تغییراتی را در آن ها ایجاد خواهند کرد.برای نمونه یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد در این زمینه Viper4Android نام دارد که با ایجاد کردن تغییرات در فایل های سیستمی قسمت صوتی دستگاه کیفیت صدا را تا میزان زیادی بالا خواهد برد این زیاد شدن کیفیت تا اندازه ای بوده که مقدار زیادی از کاربرها فقط برای نصب کردن آن به سراغ روت کردن دستگاه خواهند رفت.

تعداد زیادی از اپلیکیشن هایی که برای اجرا شدن دسترسی به روت نیاز داشته به وسیله توسعه دهنده ها طراحی شده و هر کدام با کاربردهای گوناگون سبب کارکرد بهتر دستگاه خواهند شد.

افزایش میزان شارژ دهی و سرعت:

از جایی که روت کردن دسترسی شما را به فایل های سیستمی باز خواهد کرد ایجاد کردن تغییرات در کارکرد کلی دستگاه از این راه به راحتی انجام خواهد شد اپلیکیشن هایی در این زمینه وجود داشته که به وسیله آن ها می توانید سی پی یو را اورکلاک کنید و سرعت بالایی را در آن ها بدست بیاورید در زمینه شارژ دهی هم نرم افزارهای زیادی وجود داشته که با دسترسی داشتن به فایل های سیستم سبب افزایش شارژدهی دستگاه خواهند شد.یکی از نرم افزار های افزایش شارژدهی Greenify بوده که برای اجرا شدن در حالت حرفه ای احتیاج به روت شدن دارند.

حذف شدن تبلیغات:

اگر قصد دارید که از تبلیغ های موجود در نرم افزار های مختلف خلاص شوید بهترین روش روت کردن دستگاه می باشد به سیله گوشی هوشمندی که به روت دسترسی داشته می توانید از ابزارهای متفاوت بلاک کننده استفاده نموده و به همین ترتیب از نمایش تبلیغات جلوگیری نمایید نمایش دادن تبلیغات علاوه بر مزاحمت ایجاد کردن سبب افزایش مصر دیتای شما خواهد شد.

حذف کردن نرم افزارهای از قبل نصب شده:

همان گونه که اطلاع دارید شرکت های مختلفی اپ هایی را به صورت از قبل نصب شده در دستگاه خودشان قرار داده که شما نمی توانید آن را پاک نمایید این گروه از اپلیکیشن ها به صورت فایل سیستمی در گوشی قرار داشته و به همین خاطر نمی توان آن ها را پاک نمود.با روت کردن تلفن همراه ان امکان برای شما فراهم شده تا برای حذف کردن برنامه های از قبل نصب شده اقدام نماید و این کار سبب افزایش حافظه داخلی و بهبود یافتن کارکرد کلی دستگاه می شود.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان