مرکز تماس 021 910 910 17

دانلود برنامه های پولی اندروید به صورت رایگان

دانلود برنامه های پولی اندروید به صورت رایگان با این روش ها امکان پذیر است.

همانگونه که برای سیستم عامل محبوب اندروید اپلیکیشن های غیر پولی یا همان رایگان زیادی برای دانلود کردن وجود دارد، اپلیکیشن های غیر رایگان یا همان پولی اندروید هم زیاد دیده می شوند . جهت بهره بردن از این نوع اپلیکیشن ها کاربران مجبور به  وارد شدن به حساب کاربری خود در مارکت می شوند و سپس با پرداخت هزینه اپلیکیشن امکان دسترسی برای دانلود برای آنها میسر می شود . این نکته را هم باید گفت که تعداد قابل توجهی از بازی های محبوب اندرویدی به پرداخت هزینه نیاز دارند تا دانلود شوند . دانلود رایگان برنامه های غیر رایگان یکی از مواردی می باشد که کاربران همیشه در پی دسترسی به آن هستند.

پس اگر شما در پی دسترسی نرم افزار های پولی به صورت رایگان می باشید و از گوشی اندرویدی نیز استفاده به عمل می آورید ما در ادامه این متن با نظر به این مورد که پرداخت هزینه های سنگین دلاری برای تعداد قابل توجهی از کاربران ایرانی کاری بسیار دشوار و سختی به نظر می رسد ما در این مقاله تصمیم بر این داریم که شما را با روش هایی آشنا کنیم که شما از این طریق می توانید که برنامه های غیر رایگان را به صورت رایگان دانلود کرده و از همه امکانات بسیار خوب آن ها نهایت استفاده را ببرید.

Blackmart

دانلود برنامه های پولی اندروید

دانلود برنامه های پولی اندروید

از بلک مارت خواهید توانست که تعداد زیادی از نرم افزار های پولی سیستم عامل اندروید را بدون نیاز داشتن به ساخت حساب کاربری و بدون نیاز به ثبت نام کردن دانلود کنید.این مارکت را جایگزین Google Play Store خوبی برای گوشی های هوشمند و تبلت ها دارای سیستم عامل اندروید می دانند.

در این مارکت همه نرم افزار ها به شکل رایگان و کامل در دسترس مخاطبان قرار دارند. برای هر گروه از نرم افزار ها تب ها و تقسیم بندی هایی را مشاهده می کنید که کار پیدا کردن و جستجو نرم افزار مورد نظر را آسان کرده و نرم افزار هایی که از سوی کاربران پر تعدادی نیز دانلود شده اند را به پیشنهاد خواهد داد و همینطور نرم افزار های مرتبط را نیز مشاهده خواهید کرد.

دانلود برنامه های پولی اندروید از طریGetAPK

دانلود برنامه های پولی اندروید

دانلود برنامه های پولی اندروید

چگونگی استفاده از این برنامه کمی پیچیده می باشد، به همین علت تعداد قابل توجهی از کاربران برای حل مشکل خود این برنامه را مد نظر قرار نمی دهند در شرایطی که می تواند جز برترین مارکت هایی ه حساب بیاید که اپلیکیشن های تازه را نیز در دستور کار خود قرار می دهد. همینطور این برنامه برای تعدادی زیادی از کاربران برترین فروشگاه به حساب می آید که توانایی دارد تازه ترین اپلیکیشن ها را از آن دانلود نمایند.همینطور باید گفت که این مارکت برای کاربرانی که علاقه دارند بروزرسانی های اپلیکیشن ها را دریافت نمایند گزینه بسیار خوبی به حساب می آید و از همه مهم تر اینکه دانلود ورژن های قدیمی هر اپلیکیشن به وسیله این مارکت اندرویدی به انجام می رسد.

Appvn

دانلود برنامه های پولی اندروید

دانلود برنامه های پولی اندروید

با بهره بردن از برنامه Appvn شما توانایی خواهید داشت اپلیکیشن های غیر رایگان اندروید را به شکل رایگان دانلود  کرده و از آن ها استفاده لازم را ببرید. به طور تقریبی همه اپلیکیشن ها و همچنین بازی های موجود در گوگل پلی استور در اپلیکیشن ” آپ وی ان ” به شکل رایگان برای دانلود قرار دارند و کاربران به آسانی می توانند اپلیکیشن مد نظر خود را یافته و آن را به صورت رایگان دانلود نمایند .

همینطور شما به عنوان کاربر خواهید توانست به وسیله پلی استور با انتخاب کردن قسمت اشتراک گذاری و بعد از آن گزینش برنامه Appvn اپلیکیشن مد نظر خود به صورت رایگان دانلود نمایید.

دانلود برنامه های پولی اندروید از طریق AppGratis

دانلود برنامه های پولی اندروید

دانلود برنامه های پولی اندروید

پس از اینکه در قسمت های قبل سه مارکت محبوب را معرفی نمودیم که به وسیله آن ها خواهید توانست به شکل کاملا رایگان برنامه های غیر رایگان اندروید را دانلود نمایید به عنوان گزینه چهارمین در نظر داریم اپلیکیشنی را معرفی نماییم که نرم افزارهای کاربردی و غیر رایگان را به وسیله آن میتوانید به شکل قانونی اما با تخفیف گاها تا ۹۰ درصد دانلود کنید . اسم این اپلیکیشن AppGratis است.در کل باید گفت کار این نرم افزار پیدا کردن نرم افزارهایی است که یا تخفیف دارند و یا اینکه رایگان هستند و همچنین از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان