مرکز تماس 021 910 910 17

تبلیغات بنری چیست؟؟

اگر در اینترنت سرچ کرده باشید مطمئنا با تبلیغات بنری زیادی مواجه خواهید شد این تبلیغ ها که در کادر مستطیلی کوچکی وجود داشته تا حدودی در همه صفحه های سایت و در ابعاد مختلفی و موضوع های گوناگونی در مقابل چشم های شما ظاهر خواهد شد اما همه آن ها یک کاربرد ویژه داشته که با کلیک کردن در روی آن ها مرورگر شما را به سایت آگهی دهنده هدایت خواهد کرد.اولین بنر تبلیغاتی در اکتبر سال 1994 در مجله Wired ساخته شد و محتوای آن یک جمله ساده آیا تا الان در اینجا کلیک کردید؟

از زمان سال 2017 تاحدودی یک پنجم از همه هزینه های تبلیغ آنلاین سه سمت تبلیغ بنری و مشابه آن رفته است در دنیای امروز تبلیغ بنری پیشرفت زیادی داشته و فقط در سایت های مورد علاقه شما نیستند آن ها را می توانید در شبکه های اجتماعی گوناگونی مثل اینستاگرام،فیس بوک و برنامه دیگر مشاهده کنید مطابق با آمار های درست تبلیغ آنلاین با فرمت بنری،ویدیو و تبلیغات اسپانسر بیشترین سهم را در زمینه تبلیغات دیجیتالی به خود اختصاص داده است.

بعضی از تاثیرهای تبلیغات بنری:

افزایش یافتن ترافیک مشتری:تبلیغ بنری بازدید کننده را تشویق نموده تا با کلیک در روی سایت آگهی دهنده به آنجا رفته و هزینه آن هم به شیوه های مختلفی دریافت می شود.

جلب کردن مشتری:

حتما درباره اینکه چطوری ایده پردازی نمایید و از آن ابتکار در طراحی بنر استفاده نمایید تا جمعیت زیادی را به وبلاگ خودتان جذب کنید مطلع هستید اما باید بازار هدف خود را هم مطالعه کرده تا آگاه باشید که نیاز شما آگهی متحرک با زمینه شلوغ بوده یا یک فونت ساده می باشد.

فروختن یک محصول:تبلیغات بنر کاربر را به خرید کردن کالاهایی ویژه تشویق نموده و برای اینکه تاثیر داشته باشد باید آن را در یک وبسایت که به موضوع آگهی مربوط است ثبت نمایید این کار باعث شده که سایت قادر باشد به سوالی که با مشاهده آگهی برای بازدید کننده طرح شده جواب بدهد.

اعلام کردن فروش و تخفیف:یکی از راه های افزایش دادن درآمد برای کسب و کار استفاده کردن از بحث تخفیف بوده برای مثال در یک روزی خاص می خواهید تبلیغ کنید و برای فروختن خیلی از کالاها تخفیف دارید یکی از بهترین راه ها برای اطلاع رسانی کردن استفاده از تبلیغات بنری می باشد.

دلیل استفاده از بنر تبلیغاتی:

آگهی دهنده امیدوار است که یک بنر تبلیغاتی بتواند یکی از دوکار پایین را برای آن ها انجام دهد در شرایط عالی بازدید کننده سایتی که در آن از بنر استفاده شده در روی آن کلیک کرده و به صفحه آگهی دهنده خواهد رفت.روش دوم تبلیغات برند گذاری نامیده شده و همه ما تاثیر برند را تجریه کرده ایم برای نمونه تلویزیون را روشن کرده و تبلیغات فلان برند را مشاهده می کنیم اگر برای انتخاب نمودن یک کالا بر دیگری دلیل دیگری نداشتید به احتمال قوی کالایی را انتخاب خواهید کرد که بیشتر با آن آشنایی داشته باشید حتی اگر شناخت شما به وسیله مشاهده تبلیغ باشد.

نکته هایی برای داشتن تبلیغات بنری با داشتن بهره وری بالا:

قبل از طراحی کردن بنر این نکته را توجه کنید در اول کار مخاطب اصلی تبلیغاتتان را تشخیص داده و بعد ببینید که چه درخواستی از آن ها می خواهید انجام دهید کلیک رو سایتتان؟خرید کردن کالاهای محدود در حراج؟استفاده کردن رایگان از کالاهای شما؟اگر قصد دارید که در سایت های دیگر تبلیغ بنری خود را بگذارید به موضوع وبسایت ،نوع مخاطب و ارتباط مفهومی آن سایت با سایت خود توجه کنید.

برای متوجه شدن از اینکه یک سایت برای آگهیتان مناسب بوده یا نه مخاطب آن وبسایت را در نظر گرفته و از خود بپرسید که مخاطب برای چی به سایت وارد شده اند؟اگر دلیل وارد شدن مخاطب به آن سایت با زمینه کاری شما مرتبط بود تبلیغ بنری شما بهره وری خوبی دارد.بهتر است از عکس های باکیفیت استفاده کنید آمارها نشان داده که عکس هایی که کیفیت ندارند باعث ایجاد شده یک حس اطمینان نداشتن میان برند و بازدید کننده خواهد شد.

بنرهای تبلیغاتی را با محتوای سایت مربوطه پست کرده و شما از مخاطب انتظار دارید که به بنر شما توجه کرده و از سویی دیگر هم او انتظار دارد که در زمان کمی بنر شما را مطالعه کند پس شما نیابد از فونت های ناخوانا استفاده نمایید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان