مرکز تماس 021 910 910 17

بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای گوشی

این برنامه ها بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای گوشی های هوشمند هستند

این روزها به دلیل نیاز روزانه انسان به زبان انگلیسی بسیاری از افراد علاقه مند هستند که این زبان را یاد بگیرند اما به هر حال با توجه به مشاغل کاری و سختی هایی که در زندگی همه ما وجود دارد،معمولا نمی توانیم که به کلاس زبان مراجعه کرده و دوره های نسبتا طولانی مدت آن ها را طی کنیم.به همین دلیل همیشه به دنبال راه هایی بوده ایم که بشود به گونه ای بدون رفتن به کلاس های آموزشی،این زبان مورد نظر را یاد بگیریم اما معمولا در این راه به بن بست می خوردیم تا اینکه برنامه های آموزش زبان برای اندروید و ios در دسترس عموم قرار گرفتند.

این نرم افزار ها که با هدف آموزش زبان انگلیسی تولید می شوند وظیفه دارند که کاربر را با این زبان اشنا کرده و دوره هایی را برای او در نظر بگیرند تا در نهایت موفق شود که این زبان کاربردی را به طور کامل یاد بگیرد.

اما در این بین هم نرم افزار های بسیار زیادی به وجود آمده که گاها کار کردن با برخی از آن ها فقط وقت تلف کردن می باشد و کاربر بعد از یک دوره کامل متوجه می شود که چیز خاصی از این نرم افزار یاد نگرفته است به همین دلیل کاربران برای پیدا کردن و استفاده کردن از یک نرم افزار خوب در این زمینه معمولا به مشکل بر می خورند و نمی دانند که به کدامیک از این برنامه ها می تواند اعتماد کنند.

ما در ادامه این مقاله شما را با نرم افزار هایی در این زمینه آشنا می کنیم که می توانید با استفاده از آن ها و گاها با شرکت در دوره های آن ها،زبان انگلیسی را تا حد قابل قبولی یاد بگیرید.

نرم افزار FluentU

نرم افزار FluentU یکی از پر محبوب ترین و پر مخاطب ترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به حساب می آید که با سیستم عامل iOS سازگاری کامل دارد که قرار است در آینده ای نزدیک برای سیستم عامل اندروید هم منتشر شود. در این نرم افزار آموزش زبان به وسیله مرور کردن موزیک ویدیوهایی که برای شما در نظر گرفته شده، فیلم ها، آگهی های تبلیغاتی، اخبارهای مختلف و دیگر موارد این چنینی انجام می گردد. این مسئله باعث می‌شود تا کاربر روزانه با کلمات بسیار زیادی که همه آن ها کاملا کاربردی هستند آشنا شود.

این نرم افزار پس از دیدن هر ویدیو یا گذراندن یک دوره آموزشی کامل، یک امتحان یا تست را هم برای شما ارائه می‌کند که شما می توانید با شرکت نمودن در آن میزان یادگیری خود را مورد آزمایش قرار دهید اگر شما در این تست ها با کلماتی هنوز مشکل داشتید نرم افزار سعی می کند که در دوره های بعدی دوباره آن کلمات را برای شما دوره کند تا مشکل شما برطرف شود. به طور کلی برنامه FluentU یکی از برترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی از نظر کاربران می باشد.

نرم افزار Rosetta Stone

آیا به دنبال یک برنامه بسیار عالی برای یادگیری زبان انگلیسی هستید؟ مطمئن باشید که Rosetta Stone  یکی از نخستین گزینه هایی است که شما با آن برخورد خواهید کرد. در این نرم افزار یادگیری زبان را به گونه ای با توضیحات خاص تجربه می نمایید که با توجه به زبان محلی کاربر برای او در نظر گرفته شده اند. به عنوان مثال اگر به زبان فرانسوی تسلط داشته باشید، توضیحات برنامه برای شما و همچنین کلمات انگلیسی به وسیله نرم افزار Rosetta Stone به زبان انگلیسی برای شما به نمایش داده خواهند شد.

این نرم افزار برای یاد گرفتن لغات متعدد و عبارات پایه‌ ای از یک راهنمای تصویری بسیار عالی هم استفاده می کند که باعث می شود بهتر بتوانید که با نرم افزار و محیط آن ارتباط برقرار کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. خوشبختانه نرم افزار Rosetta Stone با هر دو سیستم عامل ios و اندروید سازگاری کامل دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه برای کابران وجود ندارد.

نرم افزار MindSnacks

آموزش زبان انگلیسی

متاسفانه نرم افزار MindSnacks تنها از سیستم عامل iOS پشتیبانی به عمل می آورد پس اگر کاربر اندروید هستید به سراغ این نرم افزار نروید، اما به هر حال کیفیت آن به حدی بالا است که کاربران پر تعدادی از آن استفاده می نمایند. سیستم نرم افزار MindSnacks برخلاف دیگر نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی فقط مبتنی بر حفظ کردن کلمات نمی باشد! در این نرم افزار، بازی های گوناگونی عرضه شده‌اند که آموزش زبان را به گونه ای نوین و سرگرم کننده برای کاربر امکانپذیر می نمایند.

در این نرم افزار چیزی در حدود 9 بازی سرگرم کننده عرضه شده که هر کدام از شما می توانید به وسیله آن ها و با چالش هایی که نرم افزار برای شما در نظر گرفته است زبان انگلیسی را به گونه ای بهتر یاد بگیرید. پس اگر جز آن دسته از کاربرانی می باشید که برای آموزش زبان به دنبال روش تازه ای می گردید ما این نرم افزار را به شما پیشنهاد می کنیم لازم به ذکر است بگوییم که بازی های موجود در این نرم افزار فقط برای آموزش زبان می باشند پس انتظار بازی های گرافیکی و آنلاین را نداشته باشید.

نرم افزار Memrise نیز یکی از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی است.

نرم افزار Memrise قطعا یکی از قوی ترین گزینه های کسب مقام برترین نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی به حساب می آید. این نرم افزار که از هر دو سیستم عامل iOS و اندروید پشتیبانی کامل را به عمل می آورد شرایط را به گونه ای فراهم آورده تا همه کاربران با یاد گرفتن لغات گوناگون، زبان انگلیسی را به شکلی بهتر یاد گرفته و از آن  استفاده نمایند.

دوره های که برای یادگیری در این نرم افزار وجود دارند به وسیله خود کاربران آن تولید می‌شوند و شما می‌توانید با شرکت کردن در هرکدام از این دوره ها، رتبه ای را که در آخر کسب می کنید با دیگر کاربران مقایسه کنید و به این شکل می توانید که میزان استعداد خود را در یادگیری زبان به طور کامل متوجه شوید.

این نزم افزار را حتما در صورت امکان امتحان کنید چرا که حتما از نوع آموزش آن لذت خواهید برد اما یکی دیگر از نقاط قوت این نرم افزار،محیط کاربری زیبای آن می باشد که باعث می شود کاربر بتواند به گونه ای بهتر خودش را نرم افزار هماهنگ کند و روند یادگیری او سرعت بیشتری را تجربه کند.

نرم افزار Open Language

آموزش زبان انگلیسی

نرم افزار Open Language آموزش زبان انگلیسی را با سپری کردن دوره های بسیار خوبی خاصی به سادگی امکان پذیر کرده است . این دوره ها هر کدام شرایط و قوانین خاص خودشان را دارند به همین دلیل کاربر تا پایان دوره ها احساس خستگی و یکنواختی نمی کند و همه را تا پایان ادامه می دهد. به عنوان مثال در یک دوره کاربر آموزش زبان انگلیسی را با پرزنتیشن ها تمرین خواهید می کند و در دوره بعدی مکالمات روزمره را تمرین خواهد کرد.

دوره هایی که در نرم افزار Open Language  عرضه شده‌اند بسیار گوناگون و جذاب هستند و برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار ایده آل به نظر می رسند. خوشبختانه نرم افزار Open Language از هر دو سیستم عامل iOS و اندروید پشتیبانی کامل می کند و محدودیتی در این زمینه ندارد. اگر به دنبال یک برنامه آموزش زبان انگلیسی متفاوت و نو می گردید ما به شما این نرم افزار را پیشنهاد می کنیم.

نرم افزار Busuu

یکی دیگر از برترین نرم افزار هایی که از آن می‌توانید جهت آموزش زبان انگلیسی استفاده لازم را ببرید، نرم افزار Busuu  می باشد. این نرم افزار در مقایسه با نرم افزارهای قبلی یک برتری عمده دارد! برتری اصلی این نرم افزار به امکان برقراری ارتباط و صحبت نمودن با دیگر کاربران و حتی انگلیسی زبانان بومی می‌شود!

یعنی شما با نرم افزار Busuu خواهید توانست علاوه بر صحبت نمودن با کاربرانی که به شکل بومی انگلیسی صحبت می نمایند و دیگر کاربران نرم افزار، امکان صحبت نمودن که اصطلاحا در اینگونه نرم افزار ها به آن اسپیکینگ انگلیسی می گویند خود را تقویت نمایید این ایده یکی از بهترین ایده هایی است که در میان نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد و شما می توانید که با آن زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. خوشبختانه نرم افزار مورد بحث از هر دو سیستم عامل iOS  و اندروید پشتیبانی می کنند.

نرم افزار Duolingo یکی از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی می باشد.

آموزش زبان انگلیسی

نرم افزار Duolingo هم در چند مدت اخیر به شکل شگفت انگیزی در میان کاربران محبوب شده است و کاربران بسیار زیادی برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی از این نرم افزار استفاده می کنند که انصافا هم نرم افزار خوبی است. این نرم افزاریادگیری زبان انگلیسی را با تکیه بر دیگر زبان ها مانند زبان اسپانیایی،  فرانسوی ، آلمانی، ایتالیایی ، پرتغالی، روسی و … به همه کاربران آموزش می‌دهد.

این مسئله باعث شده که Duolingo در همه دنیا به مقدار زیادی محبوبیت به دست آورد و کاربران متعددی در هر همه دنیا از این نرم افزار برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده لازم را می کنند.

اگر به دنبال یک نرم افزار کارآمد برای آموزش زبان می گردید، توصیه ما به شما استفاده کردن از Duolingo  می باشد. این نرم افزار از هر دو سیستم عامل  iOS و اندروید پشتیبانی کامل را به عمل می آورد و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است همین رایگان بودن این نرم افزار باعث شد که کاربران بسیار زیادی نسبت به دانلود آن اقدام کنند و در هنگام استفاده کردن از آن به شدت رضایتمند بودند و عملکرد سازندگان نرم افزار را تحسین می کردند .

نرم افزار Hello-Hello English

نرم افزار Hello-Hello English به وسیله شورای آمریکا جهت یادگیری زبان انگلیسی به کاربران غیر بومی ساخته و عرضه شده است. در این نرم افزار محبوب روند بسیار ایده آلی جهت آموزش زبان عرضه شده و در بعضی از تست ها و درس ها شما در یک انیمیشن بسیار جالب قرار می گیرید و در آن جا به شکلی متفاوت و جالب اقدام به یادگیری نکات و کلمات انگلیسی می کنید. طبیعی است که انتخاب کردن گزینه های صحیح با توجه به حرف های طرف مقابل هدف اصلی شما به حساب می آید.

در این نرم افزار بیش از سی درس گوناگون برای تقویت صحبت کردن به زبان انگلیسی قرار داده شده است. خوشبختانه نرم افزار Hello-Hello English از هر دو سیستم عامل iOS و اندروید پشتیبانی کامل می کند و محدودیتی ندارد این نرم افزار هم جز نرم افزار های محبوب به حساب می آید که از محبوبیت بالای آن می شود حدس زد که کاربرانی که استفاده لازم را از آن برده اند از ایده های آن رضایت داشته اند و به همین دلیل شما هم می توانید با انتخاب و مهیا کردن این نرم افزار از همه امکانات آن استفاده نمایید.

نرم افزار SpeakingPalیکی دیگر از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

اگر جز آن دسته از کاربرانی هستید که تصمیم قطعی خود را برای یادگیری زبان انگلیسی گرفته اید و می خواهید که حتما دوره های آموزشی آن را به اتمام برسانید، پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده نرم افزار بسیار کاربردی SpeakingPal را امتحان نمایید. این نرم افزار که از هر دو سیستم عامل iOS  و اندروید پشتیبانی کامل را به عمل می آورد، به شیوه بسیار نوینی و با درس های گوناگونی چگونگی صحبت کردن انگلیسی یا همان مکالمه و استفاده کردن از عبارات مخصوص را در مکان های مورد نظر در شرایط مختلف را به شما به خوبی آموزش خواهد داد.

به عنوان مثال به شما در این نرم افزار SpeakingPal مکالماتی مانند صحبت کردن در کتابخانه، چگونگی حرف زدن برای رزرو هتل، مکالمه های مختلف برای امور بانکی ، ارتباط برقرار کردن در مطلب دکتر و … همگی به شکل دسته بندی شده و تصویری آموزش داده می شود. این نرم افزار از برخی قواعد پشتیبانی نمی کند اما مکالمه را به گونه ای به شما آموزش می دهد که هیچ مشکلی بعد از استفاده از این نرم افزار در مکالمه نخواهید داشت دسته بندی و رابط کاربری این نرم افزار به گونه ای است که مانند یک داشتان کوتاه و جالب مکالمات زبان انگلیسی به شما آموزش داده خواهد شد و می توان به جرات گفت که با یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه برخورد خواهید داشت.

نرم افزار Supiki

نرم افزار Supiki به شکلی زیبا و ساده با شما صحبت می نماید و در آخر شما متوجه خواهید شد که صحبت کردن انگلیسی را یاد گرفته اید! این نرم افزار توسط عواملی باهوش و به شکل بسیار هوشمندانه ای تولید شده و به گونه ای با کاربر ارتباط برقرار می کند که او حس می کند با یک شخص کاملا زنده در حال برقراری ارتباط می باشد و او مشغول آموزش دادن زبان انگلیسی به کاربر است. در این نرم افزار موضوعات گوناگونی عرضه شده و شما با گزینش هرکدام از این موضوعات با نرم افزار Supiki وارد یک مکالمه دو طرفه می‌شوید و باید به پرسش ها و صحبت هایی که Supiki انجام می دهد به درستی پاسخ دهید.

نکته جالب این است که صحبت ها و پاسخ های Supiki کاملا با چگونگی صحبت کردن شما مربوط می باشند و این نرم افزار در این زمینه بسیار عالی عمل می‌کند. متاسفانه نرم افزار Supiki فقط از سیستم عامل iOS پشتیبانی می کند و کاربران گوشی های اندرویدی نمی توانند که از آن استفاده نمایند. در هر حال اگر به دنبال یک راه جدید و جالب برای یادگیری زبان انگلیسی هستید و اهل خواندن و مطالعه هم نمی باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از این نرم افزار می باشد،

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که توانایی های شما را درک کرده و در حد خود شما با شما در زمینه مکالمه انگلیسی ارتباط برقرار می کند. بعد از گذراندن هر دوره که سطح شما هم بالاتر می رود نرم افزار هم توانایی های خود را افزایش می دهد.

 یکی از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی نرم افزار Voxy است

نرم افزار Voxy برای همه کاربران در زمینه زبان آموزش زبان انگلیسی مناسب است هم افراد کاملا مبتدی و هم افراد نسبتا حرفه ای می توانند که از این نزم افزار استفاده کرده و از امکانات بسیار خوب و ایده آل آن استفاده نمایند. مراحل یادگیری و آموزش زبان در این نرم افزار بسیار گوناگون می باشند و با نظر به توانایی و اهداف کاربران از یک دسته بندی ایده آل بهره مند شده اند. خوشبختانه نرم افزار Voxy از هر دو سیستم عامل iOS  و اندروید پشتیبانی کامل را به عمل می آورد و هیچ مشکلی در این زمینه ندارد.

این نرم افزار با امکانات بسیار خوبی که در اختیار کاربران قرار می دهد باعث می شود که یادگیری در کمترین زمان ممکن را انجام دهند که البته این مورد برای کاربرانی است که از سطح هوشیاری بالاتری برخوردارند و آن ها می توانند تنظیمات نرم افزار را به گونه ای انجام دهند که روند یادگیری از سرعت بالاتری برخوردار شود و همچنین کاربرانی که می خواهند با دقت بیشتری مراحل را سپری کنند باز هم هیچ مشکلی برای آن ها وجود ندارد و می توانند که روند یادگیری را کند تر کنند.

نرم افزار LearnEnglish Grammar

آموزش زبان انگلیسی

اگر علاقه مند هستید که گرامر خود را تقویت نمایید، نرم افزار LearnEnglish Grammar یکی از برترین نرم افزار های پیش روی شما می باشد که به وسیله آن می توانید زبان انگلیسی را در یک سطح بسیار خوب یاد بگیرید. این نرم افزار آموزش گرامر انگلیسی را به دو صورت امریکن و بریتیش برای کاربران امکانپذیر کرده است که شما با توجه به توانایی های خود قادر به گزینش هر یک از آن ها خواهید بود. دوره ها و تست هایی که در نرم افزار LearnEnglish Grammar  قرار دارند از سطح کاملا مبتدی تا پیشرفته را در بر می گیرند و هر سطح به طور تقریبی 12 موضوع گرامری مختالف را به خود اختصاص داده است.

خوشبختانه نرم افزار مورد بحث از هر دو سیستم عامل  iOS و اندروید پشتیبانی به عمل می آورد . این نرم افزار برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشد که به دنبال یادگیری گرامر هستند و علاقه دارند که از راه آموزش زبان انگلیسی خود را انجام بدهند امکانات و محیط کاربری این نرم افزار در سطح بسیار خوبی می باشند و کاربران می توانند که بدون داشتن هیچگونه مشکلی در هیچ زمینه ای همه مراحل آموزش زبان خود را سپری کنند.

نرم افزار English Conversation Practice

نرم افزار English Conversation Practice یکی از نرم افزار های محبوب آموزش زبان انگلیسی به حساب می آید که کاربران گوشی های اندرویدی از آن استفاده لازم را به عمل می آورند و متاسفانه این نرم افزار از iOS پشتیبانی به عمل نمی آورد. هدف اصلی این نرم افزار بالا بردن قدرت اسپیکینگ یا همان صحبت کردن می باشد و به همین صورت درس ها و دوره های گوناگونی در نرم افزار عرضه شده‌اند. در محیط این نرم افزار مکالمات تستی زیادی کاربران فراهم آورده شده است که هر کدام از آن ها برای شرایط و موقعیت های خاصی می باشند.

این نرم افزار زیاد بر روی قواعد کار نخواهد کرد و بیشتر سعی می کند که مکالمات ضروری را برای کاربران آموزش دهد که البته در این زمینه عملکرد بسیار خوبی هم دارد پس اگر جز آن دسته از کاربرانی می باشید که می خواهید به سفر خارجی بروید و به دنبال این هستید که قدرت مکالمات ضروری خود را در این سفر بالاتر ببرید ما به شما این نرم افزار را پیشنهاد می نماییم .

نرم افزار زبان شناس

آموزش زبان انگلیسی

زبانشناس یک نر م افزار کاملا ایرانی می باشد که به صورت کاملا رایگان برای سیستم عامل محبوب اندروید انتشار یافته است و در دسترس عموم قرار گرفته است. این نرم افزار با روش هایی بسیار اصولی و ایده آل سعی بر این دارد که زبان انگلیسی را به شیوه ای نوین به کاربران آموزش دهد.در این نرم افزار سطح های مختلف آموزشی بسیار خوبی عرضه شده‌اند تا کاربران بتوانند که بدون داشتن هیچ گونه مشکلی دوره های آموزش زبان خود را پشت سر بگذارند.

 برای اطلاع از سایر مقاله می توانید به صفحه اخبار فناوری  در سایت کیهان بازار مراجعه نمایید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان