مرکز تماس 021 910 910 17

بهترین لپ تاپ های لنوو در سال 2019

بهترین لپ تاپ های لنوو در سال 2019 کدام لپ تاپ ها هستند؟

لپ تاپ های لنوو همیشه جز محبوب ترین لپ تاپ های موجود در بازار بوده اند این لپ تاپ ها از همان دورانی که برای اولین بار عرضه شدند موفق شدند که دل کاربران را به دست بیاورند و خود را به عنوان لپ تاپ هایی بسیار عالی در بازار معرفی نمایند. این لپ تاپ ها با امکانات بسیار خوبی که داشتند خیلی سریع توانستند که طرفداران زیادی برای خود پیدا کنند و همین موارد بودند که باعث شدند لنوو در همان سال های ابتدایی حضورش به خوبی جای پای خود را محکم نماید.  با سایت کیهان بازار همراه باشید تا بهترین لپ تاپ های لنوو 2019 را معرفی نماییم.

تاریخچه لنوو

لنوو جز آن دسته از کمپانی هایی بود که با هوش بالای مهندسین خود از همان ابتدا خودش را نشان داد و بذای ابن که به یک کمپانی بزرگ و شناخته شده تبدیل شود به زمان زیادی احتیاج نداشت به طور معمول چند سالی طول می کشد تا یک کمپانی بتواند که خودش را نشان دهد و با محصولات خود بازار را در دست بگیرد اما برای لنوو قضیه فرق می کرد و این کمپانی بسیار سریع تر از آن چه انتظار می رفت خودش را نشان داد و باعث شد که محصولاتش به فروش بسیار خوبی دست پیدا کنند.

محصولات لنوو در همه دوران های فعالیت این کمپانی جز بهترین ها بوده اند و همیشه در اوج خود بوده اند معمولا کمپانی های دیگر همیشه فراز و نشیب هایی دارند و گاها محصولات آن ها مورد توجه قرار می گیرند و گاها این اتفاق برای آن ها می افتد اما در اینجا باز هم لنوو لز دیگر کمپانی ها بهتر بوده است زیرا توانسته است که مدت بیشتری خود را در اوج نگه دارد و از این نظر هم شرایط بسیار خوبی را تجربه کرده است. لپ تاپ های لنوو معمولا جز پر فروش ترین لپ تاپ های موجود در بازار هستند و همیشه جز لپ تاپ های برتر به حساب می آیند که این موارد را هرگز نمی توانیم که اتفاقی بدانیم چرا که سال ها است که محصولات و مخصوصا لپ تاپ های این کمپانی کیفیت بالای خود را حفظ نموده و در همه زمینه ها قدرت بالای خود را نشان داده اند.

یکی از دلایلی که باعث شده است که لپ تاپ های لنوو تا این اندازه مورد توجه قرار بگیرند،مهندسین خلاق و توانای این کمپانی هستند. باید گفت که مهندسین لنوو بسیار موفق تر از بسیاری دیگر در این زمینه ها بوده اند آن ها به خوبی می توانند که نیاز های کاربران را شناخته و محصولاتی مطابق میل آن ها به بازار وارد کنند همین مورد باعث می شود که میزان فروش لپ تاپ های لنوو تا حد قابل توجهی بالاتر برود با اینکه لپ تاپ های لنوو همیشه جز محصولات پر فروش موجود در بازار بوده اند.

لپ تاپ های لنوو دقیقا همان لپ تاپ هایی هستند که هر کاربری از کار کردن با آن ها لذت خواهد برد سطح کارایی بسیار خوب این لپ تاپ ها باعث شده است تا کار کردن با آن ها لذت بخش باشد و معمولا مشکل خاصی در این زمینه برای کاربران موجود نداشته است. نکته بعدی که در مورد لپ تاپ های لنوو باید بگوییم این است که میزان خرابی آن ها نیز نسبت به دیگر لپ تاپ ها بسیار کمتر گزارش شده است و در این زمینه هم لپ تاپ های لنوو در سطح بسیار خوبی قرار گرفته اند این لپ تاپ ها به طور معمول کمتر دچار خرابی در قسمت های مختلف خواهند شد و شما در این زمینه می توانید اطمینان داشته باشید و با خیال آسوده از کار کردن با لپ تاپ های لنوو لذت ببرید البته در این مورد نوع کار کردن کاربر هم بسیار تاثیر گذار است.

به عنوان مثال برخی از کاربران به خوبی از لپ تاپ خود محافظت نمی کنند و دائما با برخی از کارها به این لپ تاپ ها آسیب می رسانند در این صورت باید گفت که قطعا میزان خرابی لپ تاپ اینگونه افراد بالاتر خواهد رفت و در این صورت هم هیچ انتقادی به لپ تاپ لنوو وارد نیست زیرا این خرابی ها جز خرابی هایی هستند که به وسیله کاربر به وجود می آیند اما به هر حال لپ تاپ های لنوو جز بهترین لپ تاپ ها در این زمینه نیز می باشند. در این مقاله همانطور که خواندید تصمیم گرفته ایم که لپ تاپ های برتر لنوو را در سال 2019 به شما معرفی نماییم تا اگر قصد خرید لپ تاپ هایی از این کمپانی محبوب را دارید بتوانید که به سادگی محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و اقدام به خریداری آن نمایید اما پیش از آن اجازه دهید که چند موردی را در زمینه محبوبیت بالایی لپ تاپ ها لنوو دوره کنیم و دلایل محبوبیت لپ تاپ های لنوو را به اتفاق یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

استحکام بالای  لپ تاپ لنوو

یکی از دلایلی که همیشه در طول دوره های مختلف باعث محبوبیت لپ تاپ های لنوو شده است استحکام بالای آن ها می باشد. لنوو یا لپ تاپ نمی سازد یا اگر بسازد آن را از نظر استحکام بدنه در شرایط بسیار خوبی قرار می دهد که این مورد برای یک لپ تاپ بسیار عالی است زیرا اگر این استحکام بدنه به میزان کافی وجود نداشته باشد باید منتظر خرابی های بسیار زیادی در لپ تاپ ها باشیم که این مورد اصلا برای کاربران خوشایند نمی باشد. فرض کنید یک لپ تاپ را خریداری کرده اید و بنا به دلایلی خاصی مورد اصابت ضربه خاصی قرار گرفت و یا اینکه شوک خاصی به بدنه آن وارد شد و سپس شما مشاهده نموده اید که بدنه آن دچار خرابی شده است و یا اینکه ترک برداشته است در این صورت شما قطعا ناراحت خواهید شد و نسبت به لپ تاپ دلسرد خواهید شد.

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

این مورد اما برای لپ تاپ های لنوو پیش نخواهد آمد و شما در این زمینه می توانید که به لپ تاپ های لنوو اطمینان کامل داشته باشید زیرا لپ تاپ های لنوو همگی از بدنه محکم و مقاومت پذیری برخوردار هستند و این بدنه می تواند که به خوبی از لپ تاپ محافظ کند و از آسیب هایی احتمالی جلوگیری به عمل بیاورد. لنوو همیشه این مورد را مد نظر قرار داده است تا لپ تاپ هایش همچنان جز بهترین محصولات از نظر استحکام باشند. بدنه بسیار مقاوم لپ تاپ های لنوو می تواند که در عین زیبایی استحکام خود را حفظ نماید و باید گفت در دوره ای که اکثر کمپانی ها سعی بر این دارند که بدنه لپ تاپ هایشان فقط زیبا باشد و به استحکام اهمیت نمی دهند لنوو سعی بر این دارد که بدنه هم زیبا باشد و هم اینکه استحکام بالای خود را حفظ نماید.

بدنه فیبر کربنی را معمولا لنوو مورد استفاده قرار می دهد که این مورد حتی برای لپ تاپ های ارزان قیمت هم صدق می کند در حالی که برخی کمپانی های دیگر برای لپ تاپ های ارزان قیمت خود از بدنه مستحکم استفاده نمایند اما لنوو به همه کاربران احترام می گذارد و سعی می کند که یک بدنه بسیار عالی و مقاوم حتی برای ارزان ترین لپ تاپ های خود در نظر بگیرد شاید یکی از دلایلی که لنوو حتی برای لپ تاپ های ازرن قیمت خود هم بدنه با کیفیت در نظر می گیرد این باشد که دوست ندارد سابقه خوب خود را خراب کند و از این رو سعی می کند که همه محصولات خود را از کیفیت بالایی تولید کند و در این زمینه خاص محدودیتی را برای کاربران در نظر نگیرد. به هر حال باید گفت که لپ تاپ های لنوو در زمینه استحکام بسیار عالی عمل می کنند و شما به عنوان کاربر می توانید که در این زمینه اطمینان کامل داشته باشید.

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

طراحی و ساخت لپ تاپ لنوو

لنوو همچنین همیشه سعی بر این دارد که لپ تاپ هایش از نظر طراحی ظاهری در شرایط ایده آبی قرار داشته باشند و همین مورد یکی از دلایلی است که باعث شده در این چند سال اخیر لپ تاپ های بسیار شیکی به وسیله کمپانی لنوو وارد بازار شوند اما آیا این شیک بودن محصولات لنوو توان رقابت با زیباترین لپ تاپ های موجود در بازار را دارد؟ در این مورد باید گفت که لنوو یکی از کمپانی هایی است که از همان ابتدای ورودش سعی داشت که لپ تاپ های زیبایی را عرضه کند و انصافا که از همان دوران خودش را به خوبی نشان داد و به موفقیت های زیادی هم در این زمینه رسید .

به عنوان مثال در دوره ای که بسیاری از کمپانی ها به بدنه لپ تاپ های خود اهمیت نمی دادند و بیشتر تمرکز خود را بر روی کارایی و استحکام لپ تاپ قرار می دادند،لنوو سعی می کرد که به عنوان یک کمپانی سازنده موفق به ظاهر لپ تاپ هایش نیز اهمیت بدهد و در آن دوران لنوو سعی کرد که بدنه لپ تاپ هایش را زیباتر بسازد و به همین دلیل برش کاری هایی در سطح این بدنه ها به وجود آورد که بسیار در زیبایی لپ تاپ تاثیر گذار بودند این برش کاری ها به زیبایی هر چه تمام تر انجام می شدند و معمولا نتیجه این میشد که دیگر بدنه لپ تاپ ها مانند گذشته ساده نبود بلکه این بدنه هم دارای طراحی های خاصی می شد که در اکثر مواقع بسیار زیبا بودند و سطح زیبایی لپ تاپ را بالاتر می بردند.

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

کیفیت قطعات لپ تاپ های لنوو

کیفیت قطعات لپ تاپ های لنوو نیز همیشه در سطح خوبی قرار داشته اند و این کیفیت باعث شده است تا عملکرد لپ تاپ ها نیز بسیار بهتر شود. لنوو با استفاده از قطعات اصل و قدرتمندی اقدام به ساخت لپ تاپ های خود می کند که این مورد باعث می شود لپ تپ ها بسیار بهتر از دیگر لپ تاپ ها کار کنند و به کاربران خدمات ارائه بکنند.

کیفیت بالای قطعات به کار گرفته درون لپ تاپ ها باعث می شود که عمر مفید لپ تاپ بالاتر برود و همچنین میزان خرابی این لپ تاپ ها نیز به حداقل برسد به همین دلیل است که لپ تاپ های لنوو معمولا عمر بالایی دارند و می توانند که تا سال ها به کاربران خدمات ارائه دهند. رابط کاربری یکی دیگر از مواردی است که باعث شده است تا لپ تاپ های لنوو همچنان محبوبیت خود را حفظ نمایند. اگر یک لپ تاپ همه چیزش هم کامل باشد ولی محیط کاربری دشواری داشته باشد کاربران نمی توانند که با آن لپ تاپ ارتباط برقرار کنند و به همین دلیل آن لپ تاپ نمی تواند که یک لپ تاپ موفق شود ولی لپ تاپ های لنوو همگی از محیط کاربری بسیار مناسبی برخوردار هستند و به همین دلیل هم کاربران تازه کار و هم کاربران حرفه ای می توانند که با این لپ تاپ ها ارتباط برقرار نمایند.

اما می رسیم به معرفی چند مدل از بهترین مدل های لنوو در سال 2019 این لپ تاپ ها جز بهترین و با کیفیت ترین لپ تاپ های لنوو هستند که در زمینه فروش هم بسیار عالی بودند و جز پر فروش ترین لپ تاپ های این کمپانی بوده اند. با ما همراه باشید.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon یکی از بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

اگر به لیست بهترین لپ تاپ های موجود در بازار در سال 2019 نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که این لپ تاپ جز بهترین های آن لیست می باشد و این به دلیل توانایی های بسیار خوب این لپ تاپ می باشد.

لپ تاپ های تجاری همیشه جز محبوب ترین لپ تاپ های موجود در بازار بوده اند و باید گفت که طرفداران بسیار زیادی در همه جهان دارند. این لپ تاپ ها معمولا دارای امکانات خوبی هستند و توانایی های خوبی هم دارند و دقیقا توانسته اند که خود را ثابت کنند از این رو همه کمپانی ها چندین مدل لپ تاپ تجاری در کارنامه خود دارند ولی چون تعدا این لپ تاپ ها بسیر زیاد است انتخاب بهترین گزینه ها از میان آن ها کمی دشوار به نظر می رسد ولی در اینجا ما به شما اطمینان می دهیم که ThinkPad X1 Carbon یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید داشته باشید و اگر به دنبال یک لپ تاپ تجاری همه فن حریف می گردید .

بتر است که این لپ تاپ را انتخاب کنید. لپ تاپ های تجاری توانایی های خوبی دارند و به همین دلیل محبوب هستند اما این لپ تاپ علاوه بر توانایی های بالایی که دارد در زمینه طراحی ظاهری و استحکام هم در رده بسیار خوبی قرار دارد و می تواند که به سادگی عنوان بهترین لپ تاپ لنوو در سال 2019 را به خود اختصاص دهد البته این انتخاب مخصوص لپ تاپ های تجاری است هر چند که اگر این لپ تاپ را با دیگر لپ تاپ های لنوو در همه زمینه ها مقایسه کنیم باز هم برتری های زیادی از آن به چشم ما می خورد.

صفحه نمایش 14 اینچی این لپ تاپ یکی از قسمت های بسیار خوب آن می باشد که عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و می تواند که به عنوان یک نمایشگر عالی توانایی های خود را به رخ کاربران بکشد. این صفحه نمایش زوایای دید بسیار خوبی دارد و در این زمینه هم بسیار عالی ظاهر شده است.

Lenovo IdeaPad 730S

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

اگر به دنبال یک لپ تاپ می گردید که قیمتی زیر هزار دلار داشته باشد و البته از نظر کیفیت در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته باشد ما به شما این لپ تاپ را پیشنهاد می کنیم. این لپ تاپ یکی از لپ تاپ های بسیار عالی موجود در بازار می باشد که به لطف برخورداری از ویژگی های بسیار خوبی که دارد به سرعت توانست که خود را به عنوان یکی از بهترین لپ تاپ های لنوو در سال 2019 معرفی نماید.

لپ تاپ هایی که بدنه باریک دارند همیشه محبوبیت بالایی در میان کاربران داشته اند و لنوو هم که دقیقا یکی از بهترین کمپانی ها در زمینه ساخت لپ تاپ های باریک است به همین دلیل این لپ تاپ در همان دوران که عرضه شد بسیار مورد توجه قرار گرفت بدنه آلومینیومی این لپ تاپ کیفیت بسیار خوبی دارد و می تواند که به عنوان یکی از بهترین گزینه ها انتخاب شود.صفحه کلید این لپ تاپ هم یکی دیگر از نقاط قوتش می باشد که باعث شده سطح کارایی لپ تاپ بالاتر برود.

Lenovo Yoga C930 یکی دیگر از بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

یکی دیگر از لپ تاپ هایی که به راحتی در لیست بهترین لپ تاپ های لنوو در سال 2019 قرار می گیرد این لپ تاپ می باشد که کیفیت بسیار خوبی هم دارد. این لپ تاپ دقیقا برای آن دسته از کاربرانی ساخته شده است که به کیفیت بالا اهمیت می دهند. صفحه نمایش این لپ تاپ کیفیت بسیار مطلوبی دارد و به شکلی کاملا شفاف تصاویر را به کاربران نشان می دهد و در این زمینه عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. این لپ تاپ همچنین ز یک باتری بسیار عالی برخوردار است که باعث می شود کاربران با خیالی آسوده از لپ تاپ استفاده کنند و نگرانی بابت اتمام شارژ باتری لپ تاپ خود نداشته باشند. این لپ تاپ برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشد که همیشه به دلایلی مجبور هستند که سفر کنند.یک لپ تاپ سبک وزن که کارایی بسیار خوبی هم دارد و می توان که در همه زمینه ها به آن اعتماد کرد.

Lenovo Legion Y7000

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

لپ تاپ های گیمینگ همیشه جز محبوب ترین لپ تاپ ها در سطح جهان بوده اند این لپ تاپ ها به طور معمول با توانایی بالایی که دارند می توانند که در همه زمینه ها عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهند اما لپ تاپ های گیمینگ کمپانی لنوو به مراتب عملکرد بهتری نسبت له لپ تاپ های برخی کمپانی های دیگر دارند این لپ تاپ با پردازنده بسیار خوبی که دارند می توانند که سنگین ترین بازی ها را اجرا کنند و همچنین از پس انجام سنگین ترین کارهای گرافیکی هم بر بیایند. این لپ تاپ از یک طراحی بسیار زیبا و شیک هم بهره برده است و در این زمینه هم بسیار عالی است مورد بعدی در مورد این لپ تاپ عمر بسیار خوب باتری آن است که باعث می شود لپ تاپ ساعات بیشتری به کاربر خدمات بدهد.

 یکی از بهترین لپ تاپ های لنوو 2019 Lenovo Flex 6

بهترین لپ تاپ های لنوو 2019

لپ تاپ های اقتصادی هم به طور معمول در بازار بسیار زیاد وجود دارند و جز پر فروش ترین محصولات هستند اما لپ تاپ اقتصادی لنوو یعنی Lenovo Flex 6 یکی لز بهترین لپ تاپ های اقتصادی است که در بازار وجود دارد. این لپ تاپ 2 در 1 از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و جز بهترین محصولات موجود در بازار می باشد. با اینکه لپ تاپ های اقتصادی معمولا قیمت بالایی دارند اما این لپ تاپ در زمینه قیمت هم کاملا ایده آل به نظر می رسد و می تواند که با توجه به قیمتی که دارد از پس انجام بسیاری از کارها بر بیاید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان