مرکز تماس 021 910 910 17

اپلیکیشن های ضروری برای اندروید

در این مقاله بسیار کاربردی قصد داریم که ضروری ترین برنامه های را برای کاربران بیشمار این سیستم عامل محبوب معرفی کنیم. این برنامه ها با کاربردهایی که دارند باعث شده اند که هر کاربر اندرویدی به آن ها نیاز داشته باشد و نبود آن ها در یک گوشی اندرویدی کاملا حس خواهد شد. این مقاله نتیجه هفت سال تجربه در زمینه اندروید می باشد به همین دلیل این اپلیکیشن های اندروید که معرفی خواهند شد هرکدام در نوع خودشان بهترین ها هستند و کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که پس از نصب این برنامه ها حتما از امکانات بسیار خوب آن ها نهایت استفاده را خواهند برد. با ما همراه باشید.

 یکی از اپلیکیشن های اندروید ، اپلیکیشن clean master می باشد :

اپلیکیشن های اندروید

این اپلیکیشن؛ یک اپلیکیشن کاربردی بسیار عالی است و این توانایی را دارد که گوشی اندرویدی شما را از هرگونه ویروس و یا برنامه های مخرب در امان نگه دارد. این اپلیکیشن یک گروه کامل از برنامه هایی مانند: قفل کننده مطمئن برنامه ها، پاک کننده حافظه های اضافی، آنتی ویروس قدرتمند،تقویت کننده سی پی یوو… می باشد. ما به سادگی می توانیم اپلیکیشن های خصوصی مان مثل واتس آپ، اینستاگرام، پیام ها و حتی مخاطبین خود را قفل نماییم تا به این صورت امنیت گوشی مان را بالاتر ببریم.

این اپلیکیشن همچنین می تواند که یک ویژگی مدیریت آغازگر خودکار را به کاربران ارائه دهد و یا اینکه می تواند شروع به کار کردن برنامه ها را به خوبی کنترل نماید. همچنین یک آیتم نابود کننده این وظیفه را دارد که همه عملیات هایی را که سبب می شوند گوشی ما آهسته تر عمل کند را متوقف نموده و یا اینکه آن ها از بین ببرد. به طور تقریبی ۲۰۰ میلیون کاربر این اپلیکیشن را دانلود کرده و از امکانات بسیار عالی آن نهایت استفاده را می برند.

این روزها با توجه به ویروس های بسیار زیادی که برای گوشی های اندرویدی به وجود آمده اند و همچنین حجم بالای اطلاعات گوشی های هوشمند که دائما باعث کند شدن گوشی های موبایل می شوند،وجود این برنامه کاملا ضروری احساس می شود و نبود آن باعث می شود که گوشی هوشمند شما کارایی مفید خود را از دست داده و نتواند که به درستی شما را از عملکرد خود راضی کند.

اپلیکیشن google translate

مترجم گوگل یک اپلیکیشن اندروید بسیار عالی است که در گروه برنامه های ابزاری بسیار عالی قرار می گیرد. با این اپلیکیشن خواهیم توانست که هر لغتی را که دوست داشته باشیم به زبان مورد نظر خودمان ترجمه کنیم نه تنها زبان انگلیسی بلکه این نرم افزار از 90 زبان زنده دیگر در دنیا هم پشتیبانی می کند و کاربر می تواند که از این جهت اطمینان داشته باشد. ما حتی می توانیم با این اپلیکیشن ۹۰ زبان زنده را با تایپ کردن هم ترجمه نماییم. همچنین شما خواهید توانست با استفاده کردن از دوربین این برنامه، نوشته دلخواه خود را به زبان مورد نظر ترجمه کنید.

برای این ویژگی در این برنامه ۲۶ ترجمه مختلف وجود خواهد داشت. ما همچنین توانایی داریم که انواع بسته های زبان را دانلود کنیم تا در صورت برقرار نبودن اینترنت و در همان حالت آفلاین هم بتوانیم از این برنامه استفاده کنیم. به طور تقریبی ۲۰۰ میلیون کاربر اندروید از این اپلیکیشن استفاده لازم را می برند. اگر شما جز آن دسته از کاربرانی هستید که دائما به ترجمه نوشته های مختلف نیاز پیدا خواهید کرد،پیشنهاد ما این است که با نصب کردن این برنامه محبوب از همه امکانات بسیار خوب آن در این زمینه استفاده کنید.

برنامه ایرانی (جعبه ابزار اندروید) یکی دیگر از اپلیکیشن های اندروید

اپلیکیشن های اندروید

این اپلیکیشن یک برنامه ابزاری اندروید می باشد که برای ما دسته کاملی از ابزارها را جمع آوری کرده است این ابزارها برای یک گوشی با سیستم عامل اندروید کاملا ضروری می باشند و هرکدام از آن ها امکانات خاص خود را دارند که کاربر می تواند به سادگی از آن ها استفاده لازم را ببرد. این اپلیکشن به طور کلی از ۳۳ ابزار گوناگون مثل دید در شب ،اسکنر کد ، قطب نما،  ماشین حساب، خط کش ؛ دما سنج، باتری سنج و … پشتیبانی به عمل می آورد.

این برنامه در اصل یک برنامه کاملا سبک می باشد و رابط کاربری بسیار ساده ای هم دارد به شکلی که هر کاربر اندرویدی می تواند به سادگی آن را باز کرده و از همه امکانات بسیار خوب آن استفاده کند. این اپلیکیشن ابزارهایی کاملا ویژه ای را برای کاربران فراهم آورده است که هر کردام از آن ها در نوع خود کارایی بسیار خوبی دارند و نمی توان هیچ ایرادی به نحوه کارایی آن ها گرفت.

به طور معمول این ابزار در همه گوشی های اندروید یافت نمی شوند و شما می توانید که با دانلود و نصب این نرم افزار همه این ابزارها را در کنار هم و در یک نرم افزار بسیار کاربردی داشته باشید. میزان کاربران این برنامه بسیار کاربردی چیزی حدود 5 میلیون هستند که همه آن ها هم از کارایی این نرم افزار رضایت کامل دارند. شما هم می توانید که با استفاده از این برنامه از همه امکانات کاملا ایده آل آن نهایت استفاده را ببرید.

چراغ قوه Super Bright LED Torch

اپلیکیشن های اندروید

این ابزار بسیار کاربردی برای گوشی های هوشمند اندروید؛ این توانایی را دارد که به راحتی گوشی شم را به یک چراغ قوه LED بسیار عالی تبدیل نماید. ما می توانیم به سادگی با کلید کنترل روشن/خاموش از امکانات بسیار خوب این اپلیکیشن استفاده زیادی را ببریم. گوشی های هوشمند قدیمی تر، از چراغ قوه داخلی بهره ای نمی بردند به همین دلیل این اپلیکیشن انتخاب بسیار ایده آلی برای تبدیل نمودن گوشی های نسبتا قدیمی به یک چراغ قوه بسیار خوب می باشد.

همچنین ما خواهیم توانست از روش چشمک زن آنها که بسیار هم محبوب است استفاده کنیم و حتی می توانیم که فرکانس چشمک زدن آن را هم به دلخواه خودمان تنظیم نماییم. میزان کاربرانی که از این ابزار بسیار کاربردی استفاده می کنند چیزی حدود 200 میلیون می باشد که رقم بسیار بالایی است. دلیل محبوبیت بسیار بالای این چراغ قوه این می باشد که کاربران می توانند خیلی سریع به آن دسترسی پیدا کرده و از روشنایی بسیار خوب آن نهایت استفاده را ببرند.

اسکنر کد QR Droid

این اپلیکیشن یکی دیگر از اپلیکیشن های بسیار کاربردی و کاملا محبوب اندروید می باشد که باعث می شود ما بتوانیم که از گوشی خود به عنوان یک اسکنر بارکد بسیار عالی نهایت استفاده را ببریم. با این برنامه ما می توانیم که کدی را که قصد اسکن کردن آن را داریم به سادگی با دوربین گوشی انتخاب کرده و در این صورت می بینیم که کد شروع به اسکن شدن می کند و یا اینکه برای اسکن کردن یک تصویر را وارد اپلیکیشن کنیم تا آن را به شکل خودکار اسکن نماید.

ما به سادگی می توانیم کد QR را اسکن نموده و آن را به راحتی برای دوستان خود ارسال نماییم. این اپلیکیشن ویجت هایی را هم برای کمک کردن بیشتر به کاربردهای این برنامه فراهم آورده. میزان کاربران این اپلیکیشن محبوب چیزی حدود 100 میلیون کاربر می باشد. قطعا با نصب این نرم افزار متوجه خواهید شد که چقدر می توانید از آن در شریط مختلف استفاده کنید.

 از اپلیکیشن های اندروید ، اپلیکیشن google keep است:

اپلیکیشن های اندروید

یادداشت و یادداشت برنامه هایی یکی از نیاز های روزانه هر کاربری است. از این رو برنام ه های بسیار زیادی برای یاداشت کردن در اندروید ساخته شده اند اما برخی از این برنامه ها ضعف هایی دارند و برخی دیگر مقداری قدیمی به نظر می رسند و بروزرسانی جدیدی هم برای آن ها منتشر نمی شود از این رو ما تصمیم گرفتیم که بهترین برنامه را در این زمینه به شما معرفی کنیم. google keepرا باید بدون شک بهترین برنامه در این زمینه دانست که با توجه به امکانات بسیار خوبی که دارد و بروزرسانی های خوبی که دریافت می کند می تواند به سادگی همه کاربران را در این زمینه از خود راضی نگه دارد.

google keep برنامه ای بسیار عالی برای یادداشت برداری اندروید می باشد که از محیطی بسیار زیبا و هم برخوردار است و از این جهت همه کاربران می توانند که به سادگی با آن ارتباط برقرار کرده و از همه امکانات آن نهایت استفاده را ببرند. این اپلیکیشن بسیار سبک، طراحی شده به وسیله شرکت گوگل می باشد و برای کاربران امکانات متنوعی مانند یادداشت نوشتن و اعلان قرار دادن برای یادداشت ها، دست نویسی یادداشت ها و … فراهم می آورد. اگر شما هم به یادداشت نوشتن نیاز دارید و دائما کارهای خود را به وسیله یادداشت نوشتن ثبت می کنید و یا حتی اینکه به دنبال یک اپلیکیشن برای ثبت خاطرات خود می گردید ما به شما این برنامه بسیار عالی را پیشنهاد می کنیم.

اپلیکیشن phone doctor plus

اپلیکیشن های اندروید

این اپلیکیشن گزینه بسیار ایده آلی برای برای حفظ سلامت گوشی ها می باشد. این برنامه ۳۰ تست  مختلف سخت افزاری را برای بررسی کردن وضعیت سخت افزارهایی مثل GPS ، حافظه ، سلامت CPU ، دوربین ،کارایی باتری و دیگر موارد ارائه می دهد. این اپلیکیشن یک پیش بینی بسیار عالی و حساب شده را از عمر مفید باتری به کاربر ارائه می دهد و همه عملیات هایی را که در حال تخلیه باتری هستند را به خوبی متوقف می کند. همچنین با این برنامه می توانیم روزانه و ماهانه داده هایی را که استفاده می کنیم به خوبی کنترل کنیم.

کاربرانی که از این برنامه استفاده می کنند تقریبا 500 هزار نفر هستند که همه آن ها از کارایی اپلیکیشن رضایت کامل دارند. این برنامه در نوع خودش بسیار عالی می باشد و به خوبی می تواند که ایراد های گوشی را که به کارایی آن لطمه میزنند را شناسایی کرده و آن ها را به شما معرفی کند.

برنامه های بسیار زیدای در این زمینه ساخته شده است که باید به شما بگوییم همه آن ها دارای نقطه ضعف های بزرگی هستند و نمی توانند که کاربران را راضی نگه دارند و به طور معمول ایرادهای نادرستی را در مورد کارایی گوشی به کاربر منتقل می کنند که هیچ اطمینانی نمی شود به آن ها داشت اما phone doctor plus در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است و کاملا خودش را به اثبات رسانیده است. شما هم می توانید که این برنامه را نصب کرده و ازهمه امکانات آن نهایت استفاده را ببرید.

اپلیکیشن ماشین حساب علمی

این یکی دیگر از برترین اپلیکیشن های کاربردی اندروید می باشد که  برای دانشجویان و مهندسین طراحی شده است و آن ها می توانند که از این ماشین حساب بسیار قدرتمند در همه کارهای خود استفاده کنند. معمولا همه گوشی های هوشمند برای یک محاسبه ساده، ماشین حساب کاملا عادی را در خود ذخیره دارند و از آن در این زمینه استفاده می کنند.

اما به هر حال ما نخواهیم توانست که مقادیر لگاریتم، کسینوس،  کمیت های زاویه ای مثل سینوس و … را مورد محاسبه دقیق قرار دهیم. این اپلیکیشن می تواند همه مقادیر علمی مثل لگاریتم،  زاویه ها ، زیر رادیکال ها و … را به شکل بسیار دقیقی محاسبه کند. اگر تا به حال همیشه به دنبال یک اپلیکیشن عالی و خوش ساخت در زمینه ماشین حساب می گشتید و موفق به پیدا کردن آن نشده اید ما به شما این ماشین حساب بسیار عالی و کاربردی را معرفی می کنیم که با نصب کردن آن دیگر هیچ نیازی به ماشین حساب دیگر نخواهید داشت چرا که همه محاسبات شما را در این زمینه به سادگی حل می کند.

اپلیکیشن snappseed یکی دیگر از اپلیکیشن های اندروید

اپلیکیشن های اندروید

این اپلیکیشن که در این اواخر به شرکت گوگل تحویل داده شده است برترین برنامه فتوشاپ برای  گوشی های هوشمند اندرویدی می باشد. در افکت دادن و ویرایش عکس ها مخصوصا برای برناهه محبوب اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی بسیار به کارتان می آید. اگر به ویرتیش کردن عکس های خود علاقه دارید و دوست دارید که عکس هایی خاص و ویژه را بسازید ما این اپلیکیشن را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با نصب این نرم افزار عکس های خود را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید و لذت ببرید.

این نرم افزار دارای محیط بسیار ساده و راحتی است که به شما اجازه می دهد که به سادگی با آن ارتباط برقرار کرده و از همه امکانات آن نهایت استفاده را ببرید. محیط این برنامه بر خلاف دیگر برنامه ها در این زمینه دارای پیچیدگی های زیاد نمی باشد و با دسته بندی بسیار خوبی که برای کاربران تدارک دیده است باعث شده است که کار کردن با آن بسیار ساده و لذت بخش باشد. افکت های این برنامه بسیار زیبا و خاص هستند و باید گفت که به وسیله آن ها می توانید که بهترین عکس ها را به وجود بیاورید.

اپلیکیشن آپ

اپلیکیشن های اندروید

با این اپلیکیشن بسیار عالی و کارآمد می توانید که تقریبا انواع کارهای بانکی خود را به وسیله گوشی خود انجام دهید. از کارت به کارت گرفته تا پرداخت ساده قبوض، گرفتن مانده حساب و … به وسیله این اپلیکیشن می توانید با وارد نمودن شماره تماس افراد، شماره حساب آن ها را به سادگی پیدا کنید!

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان