مرکز تماس 021 910 910 17

آنتی ویروس برای ویندوز و مک

آنتی ویروس برای ویندوز و مک

احتمال دارد سیستم شما هم به ویروس آلوده شده باشد به ویژه اگر از ویندوز استفاده می کنید استفاده کردن از آنتی ویروس اهمیت زیادی دارد در این مطلب قصد داریم چند آنتی ویروس را به شما معرفی کنیم این نکته را هم توجه داشته باشید که سایت هایی که آنتی ویروس های رایگان را عرضه می کنند شبیه آنتی ویروس های پیشرفته نبوده با این وجود این آنتی ویروس ها در مواقع اضطراری می توانند به شما کمک نمایند.

آنتی ویروس های آنلاین:

اگر شما هم به دنبال آنتی ویروس آنلاین می گردید چند مورد را به شما معرفی خواهیم کرد که ویژگی های زیادی مثل اسکن کردن کل سیستم ،تحلیل کردن و حذف ویروس ها می تواند فایده داشته باشد البته این سایت ها هر مقدار که خوب باشند نمی توانند جای آنتی ویروس آفلاین را بگیرند.

آنتی ویروس Panda Cloud Cleaner:

این ابزار می تواند با نسخه قبلی جایگزین شود و دارای قابلیت های زیادی می باشد استفاده از این نرم افزار ساده بوده و پس از تمام شدن اسکن قادر هستید با انتخاب بد افزارها آنها را حذف کنید البته توجه داشته باشید که اکسن کردن کامل این نرم افزار زمان زیادی طول کشیده و اگر عجله دارید می توانید از یک نرم افزار دیگر استفاده نمایید.

آنتی ویروس ESET:

یکی دیگر از آنتی ویروس های آنلاین مربوط به کمپانی ESET بوده که قدمت زیادی هم دارد این ابزار دارای رابط کاربری ساده ای بوده و به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید در این ابزار می توانید اسکن سریع یا کامل را انتخاب نموده و می توانید بد افزارها را به صورت خودکار قرنطینه و حذف نمایید.

گوگل کروم:

ممکن است شما هم اطلاع نداشته باشید که این مرورگر می توانید فایل های شما را اسکن نماید و دارای کارکرد مناسبی است این مرورگر محبوب در کل دنیا بوده و برای رفتن به آن بخش در روی مرورگر chrome://settings/cleanup را وارد نموده و پس از بارگذاری کردن در روی گزینه find کلیک نموده تا کارش را انجام بدهد.

 F-Secure:

در بین مواردی که ذکر شد این نرم افزار سریع تر می باشد این ابزار قادر به شناسایی قسمت عمده ای از بد افزارها بوده و برای استفاده از آن احتیاج به نصب نمی باشد البته به نسبت به مواردی که ذکر شد دارای قابلیت های زیادی نمی باشد برای نمونه شما نمی توانید بخش ویژه ای از سیستم را اسکن نموده و کل کامپیوتر شما را اکسن خواهد کرد که با توجه به سرعت بالای آن خیلی هم زمان بر نمی باشد.

آنتی ویروس آفلاین:

جدا از سیستم عامل کامپیوتری که استفاده می کنید شما باید از آنتی ویروس استفاده نمایید و برای این کار احتیاج به پرداخت پول نمی باشد چون آنتی ویروس هایی وجود دارند که قسمت زیادی از خدماتشان را به صورت مجانی ارائه کرده که در این مطلب به شما معرفی می کنیم.

همه این شرکت ها صد در صد می خواهند از این راه درآمد بدست آورند و آنتی ویروس رایگان برای آن ها درآمدی ندارد به همین دلیل پیش از نصب کردن این برنامه ها ممکن است تبلیغاتی را برای خرید نسخه پولی نمایش بدهند یا این برنامه ها شما را مجبور کرده که افزونه ای را در سیستمتان نصب کنید این کار در خیلی از مواقع مخصوصا برای نوار ابزار نتایج خوبی نداشته چون این موارد معمولا برای جمع آوری کردن اطلاعات و فروش آن ها کاربرد داشته و سرعت مرورگر را هم کم خواهد کرد.

 اویرا:

در بین آنتی ویروس های موجود این نرم افزار معمولا در اول فهرست قرار دارد مطابق با تحقیقات صورت گرفته نسخه پولی این نرم افزار دارای درصد محافظت 99.9% بوده و اطمینان داشته باشید که نسخه مجانی آن دارای توانایی بالایی می باشد د راین نرم افزار به آسانی قادر هستید برای اسکن کردن کامپیوتر خود برنامه ریزی نموده و از سیستم شما محافظت خواهد کرد که سبب شده با خیالی آسوده قادر باشید از کامپیوتر خود استفاده نمایید.

آنتی ویروس Bitdefender:

این برنامه هم یکی دیگر از برنامه های مشهوری بوده که نسخه پولی آن دارای محافظت نود و نه درصد می باشد و نسخه مجانی آن هم قادر بوده کامپیوتر شما را تا حدودی در مقابل همه بد افزارها محافظت نماید اولین نکته ای که در مورد این برنامه وجود داشته داشتن رابط کاربری ساده و خودکار آن می باشد.علاوه بر این جوری ساخته شده که قسمت زیادی از منابع سیستم را اشغال ننماید.

 avast:

مطابق با بررسی های انجام شده درصد محافظت کردن این نرم افزار کمی از رقیبان آن کمتر بوده اما در کل درصد زیادی به شمار می رود.علاوه بر این قسمت اندکی از منابع سیستم را هم مورد استفاده قرار داده و به همین دلیل سرعت کامپیوتر شما هم کم نخواهد شد این آنتی ویروس هم دارای رابط کاربری ساده بوده و بدون احتیاج به راهنمای آن قادر هستید از قابلیت های گوناگون آن استفاده نمایید در کل کسانی که به دنبال آنتی ویروس مجانی هستند می توانند از آن استفاده نموده چون تا میزان زیادی بین مردم طرفدار دارد.

 AVG:

این نرم افزار سبک بوده البته ویژگی های غیر ضروری را هم ارائه کرده که بتواند توجه افراد زیادی را هم جلب نماید اما از نظر کارکرد اصلی یکی از گزینه های مناسب به شما می رود نسخه مجانی این آنتی ویروس معمولا دارای تبلیغات برای ترغیب کردن مردم به خریداری نسخه پولی بوده که با توجه به قابلیت های رایگان آن این تبلیغات آزار دهنده نمی باشد.

 Ad-Aware:

نسخه غیر رایگان این نرم افزار دارای درصد محافظت 99 درصدی بوده که با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده نمایید البته این آنتی ویروس در مقایسه به رقبای خود منابع زیادتری را استفاده نموده اما در کل برای کاربر ویندوز انتخاب مناسبی به شما می رود البته نسخه مجانی این آنتی ویروس می توانید احتیاجات کاربران معمولی را جواب بدهد اما در کل با پرداخت نمودن هزینه ای می توانید از قابلیت های پیشرفته آن استفاده کنید.

آنتی ویروس Toolkit:

یکی از فرق های مهم این نرم افزار این بوده که احتیاجی به نصب نداشته و فقط با اجرا کردن آن می توانید از آن استفاده نمایید به این معنی که توسط فلش یو اس بی قادر است در سیستم های گوناگون حتی سیستم هایی که آنتی ویروس در آن ها نصب بوده هم اجرا گردد از جایی که هیچ گونه نصبی ندارد این برنامه قادر نبوده همیشه از سیستم شما محافظت نماید به همین دلیل سعی کنید که برای سیستم اصلیتان از آن بهره نگیرید و برای زمان هایی که احساس می کنید آنتی ویروس شما درست کار نکرده یا برای سیستم دیگران می توانید از آن استفاده کنید.

 Trend Micro HouseCall:

از این نرم افزار هم می توانید بدون نصب استفاده کنید همانگونه که مطلع هستید این نرم افزار ها دارای ویژگی محافظ همیشگی و برنامه ریزی برای اسکن نمی باشند اما به هر علتی به سیستم خود مشکوک شدید می توانید از آن استفاده نمایید علاوه بر این کمپانی ابزارهای رایگانی را برای کارهای دیگر هم ارائه کرده که اگر دوست داشتید می توانید از آن ها استفاده نمایید.

 Panda Free Antivirus:

این برنامه دارای تبلیغ های زیادی برای ترغیب کردن کاربر به نصب کردن نسخه پولی داشته اما نباید ویژگی های آن را از یاد ببرید برای نمونه قسمت زیادی از فعالیت های این نرم افزار در فضای ابری انجام شده و به همین دلیل منابع سیستم تا میزان زیادی مورد استفاده قرار نخواهند گرفت به جز این ، این نرم افزار هم دارای ویژگی های دیگر آنتی ویروس های استاندارد بوده مطابق با تحقیقات صورت گرفته این برنامه دارای درصد محافظت مثل رقبای خود نمی باشد.

 ZoneAlarm Free Antivirus:

در این برنامه به جز آنتی ویروس، فایروال ابتدایی هم وجود داشته و در بین رقیبان دارای قابلیت های زیادی بوده اما در هر صورت هم یکی دیگر از آنتی ویروس های مجانی بوده که می توانید از آن استفاده نمایید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان