مرکز تماس 021 910 910 17

آموزش لایو اینستاگرام و نکته هایی در مورد آن

آموزش لایو اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه هایی بوده که دارای کاربران میلیونی می باشد و استفاده از آن هم رایگان است امروزه بیشتر این برنامه برای تبلیغ کردن مطرح شده است و شما می توانید برای معرفی شغل خودتان هم از آن استفاده نمایید.در این مطلب قصد داریم چند نکته در مورد لایو اینستاگرام به شما ارائه نماییم.

-دلایل لایو اینستاگرام:

اینستاگرام یک محل مناسبی برای معروف شدن کاربران زیادی می باشد که پس از انجام دادن کارهای ساده ای محبوب شده اند.لایو اینستاگرام کارهای زیر را انجام می دهد:

-افزایش یافتن بازدید:

برنامه اینستاگرام وقتی دارای بازدهی زیادی است که قادر باشید به علاقه های مخاطبان خودتان پست خوبی را در صفحه منتشر نمایید ولی به جز این لایو اینستاگرام هم می تواند بازدید صفحه شما را بیشتر کند و در بخش جستجوی اینستاگرام به وسیله هزاران کاربر مشاهده گردد.

-ارتباط برقرار کردن در لایو اینستاگرام :

ممکن است شما هم جزو یک مجموعه باشید که در زمینه فروختن لوازم خانه فعال هستید و همه مخاطبین شما سوال هایشان را در زیر پست های شما نخواهند پرسید به همین خاطر اگر شما لایوی داشته باشید قادر هستید از همه جنس هایی که در محل کسب و کار شما وجود دارد فیلم برداری کرده و خصوصیت هایتان را به کاربران با سوال های آن ها جواب بدهید و این قادر بوده یک مسیر برای برقرار کردن ارتباط بین مشتری و شما گردد.

-برند شما شناخته می شود:

وقتی که مقدار فالوورهای شما زیاد شد نشان می دهد که شما را بیشتر می شناسند و این یک مزایای مثبت برایتان و یک زمینه ای که در آن فعال هستید می باشد.

-معرفی کردن محصولات جدید:

اول چند ساعت قبل از لایو گرفتن در استوری اطلاع رسانی انجام بدهید که قصد دارید در ساعت مثلا 15 یک لایو بگذارید به همین خاطر کسانی که به فعالیت شما علاقمند بوده در لایو شما می آیند و به این روش قادر هستید به پرسش های گوناگون جواب بدهید.

نکاتی که در لایو اینستاگرام باید رعایت شود :

-فالوور مهمانان هستند:در لایو اول باید فکر کنید که شما مهمان را به صورت مجازی به کسب  کارتان وارد کرده اید که باید به آن ها احترام بگذارید و به روش خوبی با آن ها برخورد کرده تا به کسب و کار شما جذب گردد و شما را هم به دیگران معرفی نمایند.

درخواست پیشنهاد و نظر:وقتی که شما در لایو جنس های جدید را معرفی می کنید بهترین روش این است که از آن سوال بپرسید که چه جنس هایی را انتظار دارند تا شما بتوانید برای آن ها تهیه کنید.

-استفاده از کلمات تاثیر گذار:

جمله ها و کلمه هایی که قادر بوده در ذهنیت مردم تاثیر داشته باشند استفاده نمایید تا آن ها تشویق به خرید از شما شوند و این مورد نیاز به خلاقیت داشته که می توانید از آن استفاده نمایید.

-بررسی کردن کیفیت ویدیو و صدا:

قبل از اینکه لایو اینستاگرام را انجام دهید پیشنهاد می کنیم که کیفیت دوربین و وضعیت اینترنت خودتان را چک کنید تا در زمان لایو با مشکل روبرو نشوید.

-سنجاق شدن عنوان:در اول کار پیشنهاد می کنیم که عنوان و هدف خود را برای برقرار کردن لایو در اینستاگرام پین کرده تا هر کدام از آن ها از زمان وارد شدن به لایو در مورد عنوان لایو سوال نکنند و توسط آن از شما سوال خواهند پرسید.

-تکرار کردن نام برند:

یکی از روش هایی که شما قادر هستید برای برند کسب و کارتان از آن استفاده کنید تکرار کردن نام برند شما می باشد تا گوش مخاطب شما با آن آشنایی پیدا کند و برای معرفی نمودن کسب و کارتان اسم آن در بین آشنایان و دوستان تکرار گردد.

-ارسال کردن سوال در دایرکت:

امکان دارد بعضی از مردم قادر نباشند که سوال هایی را در لایو بپرسند و به همین خاطر قادر به استفاده بهینه از کسب و کار شما نخواهند بود به همین خاطر قادر هستید در زمان لایو اینستاگرام چند بار تکرار کرده که می توانند در دایرکت هم سوال هایشان را بپرسند.

یکی از نکته های مهمی که پس از لایو می توانید انجام بدهید این بوده که فایلی که از استوری ذخیره شده را در استوری پیج بگذارید تا اگر کاربران شما به هر دلیلی نتوانستند لایو شما را ببینند آن را تماشا کنند و برای کسب و کار شما هم تاثیر خواهد داشت.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان