مرکز تماس 021 910 910 17

راهنمای استفاده از گوشی گلکسی نوت 5

راهنمای استفاده از گوشی گلکسی نوت 5

گوشی گلکسی نوت 5 یکی از گزینه های خوب موجود در بازار برای خرید بوده که دارای مشخصات و قابلیت های زیادی می باشد ولی مثل تلفن های هوشمند دیگر مواردی وجود داشته که در زمان شروع به کار با نوت 5 باید به آن توجه داشته باشید.

تنظیم کردن دوربین گوشی  galaxy-note5:

نوت 5 از دوربین خیلی خوبی بهره برده که با دوبار فشار دادن کلید هوم قادر هستید کار عکسبرداری را انجام دهید در کنار این ویژگی تنظیم های دیگری هم وجود داشته که قادر هستند تاثیر مثبتی را در روی خروجی دوربین بگذارند به عنوان پیشنهاد اول بهتر است آیکون تنظیم های دوربین را باز نموده و نگاهی به گزینه های موجود انجام دهید.تنظیمات مهم مانند خط های شبکه ای ،تگ های شرایط مکانی و ویژگی اجرا شدن سریع می باشند با برگشتن به رابط کاربری اصلی دوربین هم قادر بوده تنظیم های رایج مثل سایز عکس،گزینه های غیر فعال و فعال کردن HDR و فلش را مشاهده نماید.توصیه ما این است که گزینه HDR را در شرایط خودکار قرار داده و فلش را هم اگر امکانش هست غیر فعال نمایید.

در بخش ویژگی ها و مشخصات ویدیویی همانطور که مشاهده می کنید نوت 5 دارای قابلیت فیلمبرداری کردن 4K بوده ولی به صورت پیش فرض می توانید ویژگی فیلمبرداری تمام HD را در منوی تنظیمات مشاهده نماییم این گزینه از این لحاظ برگزیده شده که با فعال کردن فیلمبرداری 4K تعداد زیادی از قابلیت های به صورت خودکار غیر فعال خواهند شد در صورتی که می خواهید از ویژگی HDR video ،افکت ویدیویی ،لرزش گیر نرم افزار و فوکوس خودکار با ویژگی رهگیری کردن ویدیویی استفاده نمایید سعی کنید تنظیم های ضبط کردن ویدیو را در حالت 1080p بگذارید.

پس از انجام دادن بهینه تنظیم هایی که به دوربین مربوط بوده قادر هستید نتیجه کار را در عکاسی و فیلمبرداری های بعدی به صورت محسوس ببینید.

تغییر دادن روند فیلم و عکاسی برای سوژه های گوناگون:

به غیر از تنظیم های عمومی دوربین نوت 5 دارای حالت های گوناگونی برای فیلمبرداری و عکسبرداری بوده که قادر هستید با لمس کردن گزینه Mode در رابط کاربرای دوربین به آن ها دسترسی داشته باشید ولی همه این حالت ها برای استفاده کردن در رایانه امروزی مناسب نبوده ولی بعضی از آن ها سبب بهبود کارکرد دوربین به وضوح در شرایطی خاص خواهد شد.

یکی دیگر از گزینه های موجود Pro Mode بوده که شما می توانید قابلیت دسترسی به تنظیم های گوناگون مثل شاتر ،ISO ،EV،مقدار رنگ سفید نقطه مورد نظر برای فوکوس کدن و عکاسی در حالت RAW را خواهد داد. Panorama هم قابلیت استفاده کردن از تصویر جاروبی در رویارویی با مناظر را خواهد داد تنها نیاز است دستگاه هوشمند خودتان را به صورت قائم نگه دارید و شروع به عکاسی نمایید.

فیلمبرداری کردن تصویر آهسته یا همان Slow Motion هم می توانید فیلمبرداری با نرخ بالا را فراهم نموده تا بتوانید بعد از فیلمبرداری کردن به صورت دلخواه دیدیو را در برنامه ویرایش ویدیو به صورت تصویر آهسته در آورده و Live Broadcast هم قابلیت ارسال کردن مستقیم ویدیوها را به یوتیوب فراهم خواهد کرد تنها نیاز است به حساب گوگل رفته و کار اشتراک گذاری را انجام دهید.

با یک دست حالت استفاده را فعال نمایید:

نوت 5 به نسبت با نوت 4 و با داشتن ابعاد فیزیکی کوچک قادر بوده خیلی راحت در دستان شما جای گیرد ولی داشتن صفحه نمایش 5.7 اینچ برای استفاده یک دست بزرگ بوده و کمپانی سامسونگ در بهینه سازی جدید نرم افزاری ویژگی استفاده از دستگاه را با یک دست بهبود داده ولی همچنان باید در زمانی که نیاز دارید این قابلیت را به صورت دستی فعال نماییم.

کاربردی ترین قابلیت این کار کوچک نموده اندازه محتواهای صفحه نمایش می باشد با فعال کردن آن قادر هستید با فشار دادن 3 مرتبه کلید هوم سبب کوچک شدن محتواهای صفحه نمایش به اندازه نصف شده تا آن را در یک گوشه بگذارید قابلیت جابه جا شدن این محتواها بین بخش سمت راست و چپ صفحه نمایش هم فراهم شده است.

شارژ سریع گوشی گلکسی نوت 5:

کمپانی سامسونگ در این مدل از فناوری شارژ سریع استفاده کرده ولی باید از یک شارژر سازگار استفاده نمایید دسترسی داشتن به این تجهیزات زیادی دشوار نبوده ولی اگر تا الان از گوشی با این قابلیت استفاده نکرده اید حالا احتیاج به یک شارژر با این قابلیت دارید.این شارژر ها هم به صورت خودرویی،دیواری و باتری های همراه هم موجود می باشد.

 این مطلب های بود در مورد آموزش استفاده از گوشی گلکسی نوت 5 که برای شما شرح داده شد.با ما همراه باشید.

کمترین قیمت

یک هفته مهلت مرجوعی

یک سال گارانتی

پشتیبانی 24 ساعته

ارسال رایگان